To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Wrocław] Chłopiec M2 pilnie szuka nowego domu!!

agacia - Nie Gru 02, 2012 21:29

Cavena, już pisałam z kims na temat dziewczynek 2 i 6, ale to chyba nie byłaś ty. Jeśli to nie z tobą pisałam to wysłałam ci maila z pytaniami i wybiore domek, który mi się bardziej spodoba. Na ta chwile tak na 100 % wolna jest panienka nr 7
aagunia205 - Pon Gru 03, 2012 20:26

wysłałam pw :)
agacia - Wto Gru 04, 2012 00:06

Maluchy są coraz odważniejsze na wybiegach i nawet te bardziej tchórzliwe dziś kręciły się koło mnie i chętniej biegają. Niektóre nawet goniły za ręka jak je zaczepiałam :D
agacia - Nie Gru 09, 2012 00:51

5 szczurków jest już w nowych domkach :)
Nall - Nie Gru 09, 2012 12:02

Zostały jeszcze chłopczyki do adopcji?
agacia - Nie Gru 09, 2012 14:45

Nall, wysłałam ci pw
agacia - Wto Gru 11, 2012 20:28

Wszystkie maluchy już zarezerwowane :mrgreen:

Niestety Mamcia w nowym domku dziś urodziła 10 maluchów :x Musiała zostać pokryta na kilka dni przed tym jak ją ktoś zostawił na śmietniku. Nawet nie chce mi się tego komentować jakim idiotą jest jej były właściciel. Rozmawiałam z jej nowymi właścicielami o uśpieniu miotu, ale się na to nie zdecydowali i bardzo proszę nie komentować ich decyzji, bo już rozmawiałam z nimi na ten temat.
Jak mi to napisali to byłam w wielkim szoku, bo naprawdę nie zauważyłam u niej ciąży i wcale nie była jakaś gruba.

Wątku proszę jeszcze nie zamykać, dopiero jak maluchy już wszystkie będą w nowych domach.

wero - Wto Gru 11, 2012 22:10

ja mam nadzieję,że dwa maluchy nawiedzą Poznań! :D
ja tu kciuki trzymam za ich nowy domek i głową ręczę za niego:P

agacia - Wto Gru 11, 2012 22:14

2 a nawet 3, bo jeszcze dziewczynka F3 :)
wero - Wto Gru 11, 2012 22:16

nie możemy się doczekać chłopaczków i już myślimy nad imionami :D
na pewno będą miały tu swój wątek. :D

agacia - Wto Gru 11, 2012 22:19

Super, bardzo się cieszę. A imiona pewnie jakieś same przyjdą jak już ich poznasz. Właśnie się leją między sobą łobuzy jedne aż cała klatka skacze. Samiczki spokojniejsze pod tym względem.
wero - Wto Gru 11, 2012 22:20

ja tylko jako towarzyszka, przyszła właścicielka założy konto to pewnie spam poleci :P
oby potem się aż tak nie tłukły ;p

Kuzyn - Pią Gru 14, 2012 22:14

F4 w końcu u mnie :) Ale ładna! Trochę przestraszona. Jakieś imię muszę wymyślić.
Dziękuję i pozdrawiam

maris - Nie Gru 16, 2012 15:43

Potwierdzam - dziewczynka Kuzyna jest śliczna :serducho: U mnie była mocno przestraszona i uciekała przed wzięciem na ręce, ale po niedługim czasie grzecznie siedziała na kolanach i dawała się głaskać :) Wyglądała też nieśmiało z transportera jak zostawiłam otwarty. Jest ciekawska, ale niepewna siebie :D Trzymam kciuki, żeby się szybko zaaklimatyzowała i bezproblemowo połączyła ze starszymi koleżankami :)
Kuzyn - Nie Gru 16, 2012 16:32

F4 zyskała dzisiaj nowe imię. Nadane przez dwulatka. Od teraz zwie się Iki :)
Iki trafiła dzisiaj do wspólnej klatki ze starszymi koleżankami. Koleżanki bardzo spokojne a Iki potulnie kładzie się na plecach i nieruchomieje dając się obwąchiwać. Z klatki dobiegają czasami drobne piski będące oznaką pojawienia się nowej koleżanki w stadzie. Wygląda na to, że mam 4 szczury z uległym usposobieniem. Wcześniej jedynie dwa wspólne wybiegi poznawcze na podłodze, przy czym po drugim trafiły do wspólnej klatki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group