To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Wrocław]Błagam o pomoc! DT!

Devona - Sob Paź 27, 2012 23:15

Ninek, to może bazarek nie będzie potrzebny? Widziałam w wątku "fantowym" ofertę ściółki. Daj znać, to zamiast teraz przygotowywać go na łapu-capu zrobimy za jakiś czas dla innych dt :) .
Anonymous - Sob Paź 27, 2012 23:27

Ojj będzie potrzebny :P Ja chce hamaczek dla fretki ;)
Ninek - Nie Paź 28, 2012 18:39

Wybaczcie, że dopiero teraz pisze, ale ostatnie dni są strasznie zakręcone i zwyczajnie nie było czasu. Dzisiaj o 7 wyjechałam z domu i dopiero niedawno wróciłam, zdążyłam tylko maluchy zakwaterować, nakarmić i sama coś zjeść. Zaliczyłam przy okazji 20 minut opóźnienia pociągu - a planowo tą trase pokonuje w 40 minut :P

Maluszki wlaśnie sie opychają, pierwsze kroki w klatkach skierowały do misek :lol:

Skoro są dwie osoby chętne na zasponsorowanie nam karmy i ściółki, to chyba nie ma co organizować bazarku na szybko? Myśle, że taka ilość spokojnie wystarczy.

Kluska - Nie Paź 28, 2012 18:52

A jak mamusia? Nie dziabnęła? Wymiziaj malutkie ode mnie i dziękuję, że je wzięłaś!
Ninek - Nie Paź 28, 2012 18:55

Kluska, nie tykałam na razie mamusi ;) Podstawiłam jej transporter, żeby sama weszła do klatki. Zestresowana jest bardzo. Zgrzyta zębami non stop i troche sie porfiryną zalała. Nie chciałam jej dodatkowo stresować swoją obecnością.
Za to dzieci całą droge na zmiane spały powywalane we wszystkich możliwych pozycjach, albo mnie skubały po palcach :serducho: Słodkie są i dobrze, że bezoka dziewczynka zaklepana, bo jest absolutnie cudowna :serducho:

PACZEK - Nie Paź 28, 2012 19:11

Kluska, :glaszcze: trzymaj się!
Ninek, oprócz kłopotów zyskałaś wspaniałe szczurze towarzystwo :lol: Wymiziaj i ucałuj, a my kciukamy :kciuki: za dobre domki.

Ninek - Nie Paź 28, 2012 19:26

PACZEK, takie kłopoty to sama przyjemność ;)

Miętosze cały czas te owcze futra. Przesłodkie są, moje baby wyrosły z takiego miętoszenia i mi tego brakuje :P

Devona - Nie Paź 28, 2012 21:02

Ninek, jeśli możesz, to zerknij do wątku "bazarkowego" i odezwij się proszę do osoby, która tam oferowała zakup ściółki bądź jedzenia, żeby było na 100% pewne, że to nie ta sama, która na pw zaproponowała karmę. Jeśli lepsza wersja się potwierdzi, to nie będziemy robić bazarku.
Kluska - Nie Paź 28, 2012 21:24

Trzymam się jakoś, dziękuję. Mi teraz brakuje tych miziaków, bo moje staruchy to po minucie już uciekają i nie chcą być miziane :)
Devona - Sob Lis 03, 2012 20:12

Szczurki mają dt, jest pomoc w postaci oferty zakupu karmy i ściółki, tak więc nie będzie bazarku. Dziękuję wszystkim za dobre chęci, może przekażecie swoje fanty na inny cel?
Ninek - Pon Lis 05, 2012 12:01

Właśnie dotarła do nas paczka. Nie spodziewałam sie, że jest tak ogromna :shock:

Pięknie dziękujemy! Ja i przede wszystkim małe odkurzacze ;)

Kluska - Wto Lis 13, 2012 14:04

Maluszki i mama są już u Ninek, której pomogli forumowicze, więc zamykam temat i jeszcze raz ślicznie dziękuję!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group