To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Białystok] 12 szczurków pilnie poszukuje DT i DS !!!

Willow - Czw Lis 01, 2012 15:20

Normalnie dziewczynki są cudne! A już szczególnie 8 i 10... Żałuję, że nie mogę ich wziąć choćby na dt :x
handzia600 - Czw Lis 01, 2012 16:44

nie dość że są słodkie to jeszcze mają fajne charaktery lgną do ręki , także brać :mrgreen:
Willow - Czw Lis 01, 2012 23:16

Wyczytałam, że Luna jedzie do nowego domku a jak by się znalazło dt dla Miłki to ty wzięła byś Strzałkę? Bo prowadzę właśnie rozmowy z moim tż na temat dt dla jednej z dziewczyn. A jak wyglądałby ewentualnie transport do Wrocławia?
handzia600 - Pią Lis 02, 2012 07:15

Właśnie zastanawiam się nad adopcją strzałki , tak w zasadzie to od samego początku.Może to głupie ale jak tylko ją zobaczyłam jako pierwsza rzuciła mi się w oczy , coś tam w środku ruszyło ku tej myśli. Musiałabym TŻ przekonać.
Jeżeli znalazł by się transport nie ma problemu. Trzeba najpierw z Białegostoku do Warszawy , etapami. Można poszukać.

Willow - Pią Lis 02, 2012 09:50

To spróbuj poszukać transportu, a ja jeszcze też pogadam z moim tż :wink: A strzałka faktycznie ma coś w sobie :)
A jak sprawa wygląda z chłopakami? Wszyscy znaleźli dom?

handzia600 - Pią Lis 02, 2012 16:48

jeden chłopak ma iść do nowego domu ale szukamy ciągle transportu do gdańska i zxostał jeden samiec
handzia600 - Pią Lis 02, 2012 18:04

Oświadczam że Strzałka znalazła dom u mnie :)
Willow - Pią Lis 02, 2012 18:18

Jednak :D To fajnie, że znalazła dobry kochający domek. Patrzyłaś na możliwość transportu? Bo wolała bym żeby ktoś kto mieszka bliżej ją wziął albo żeby trafiła od razu do ds, ale jak nie ma takiej opcji to mogę ją na troche przygarnąć i będzie się szukało dla niej ds za ten czas.
handzia600 - Pią Lis 02, 2012 20:13

Tak wysłąłam kilka odpowiedzi na oferty trasnportu i czekam na odpowiedź jak się czegoś dowiem dam zanć a tak sowją drogą to strzałka idzie do mnie , Luna w Niedzielę do ds więc jedną samicę jestem w stanie przetrzymać na dt , myślę że znajdzie dom niebawem ludzie się pytają ale kompletnie niedoświadczeni niestety
handzia600 - Sob Lis 03, 2012 16:56

Hop!

Domu szukają jeszcze 4 piękne haszczurzyce :) I jeden kremowo-biały Pan ::)
Przypominam że szczurki są bardzo spokojne.

Dzisiaj Odrobaczyłam 3 dziewczyny które są u mnie a z nich numer 10 jest jeszcze wolna.

Irsa - Nie Lis 04, 2012 20:59

Hej :) czy samiczka numer 10 jest jeszcze do oddania ? mam dwa szczurki,jedną widać tu na zdjęciu,drugi to samiec kastrat,chciałabym dołączyć do nich jeszcze jedną samiczkę. Stąd moje pytanie o tą śliczną dziewczynkę numer 10. Naprawdę szczurki są urocze :) . Tylko nie wiem,czy byłaby możliwość transportu,bo ja mieszkam w Gdańsku, więc proszę o odpowiedz w tej sprawie tu lub na priva.
PACZEK - Śro Lis 07, 2012 21:05

handzia600, to ile ogonków mieszka jeszcze w tych akwariach?
calluna - Czw Lis 08, 2012 15:44

są jeszcze jakieś wolne dziewczynki?
handzia600 - Sob Lis 10, 2012 13:56

Wszystkich przepraszam za moją nieobecność , ale nie miałam dostępu do komputera. Już aktualizuję. Zabrałam stamtąd już wszystkie szczurki które miały iść do adopcji. Tak jak właścicielka chciała nie zabrałam jej 2 samców beżowych trzyma je nadal w akwariach i nie przetłumaczę jej już próbowałam to zwyczajnie mnie olała.

Do oddania zostaje samiczka numer 10 i 7 plus mamusia miotu :)

Jutro jadę do Wawy więc możliwy transport

handzia600 - Sob Lis 10, 2012 14:01

wróć. Wprowadziłam w błąd.

Do oddania jest na 100% mamusia miotu i jedna jej córka , jeszcz enie wiem która bo ja mam sama wybrać dwie dziewczyny do adopcji na następny weekend więc jest możliwość dogadania się.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group