To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Wrocław i cała Polska] Cztery samiczki szukają domku!

Nakota - Śro Paź 24, 2012 22:12

karmen111, obecnie wciąż czekam na oficjalną decyzję od chętnego. Jeśli się nie zdecyduje to domku będą szukały w dalszym ciągu Stokrotka i jedna czarna panienka.

Czarne panienki rosną jak na drożdżach, ale z tego co zauważyłam to są bardzo spokojne i leniwe. Kiedy ich przyrodnie rodzeństwo biega i tłucze się, one wolą razem siedzieć w gnieździe przytulone do siebie. Stokrotka natomiast mieszka w stadzie. Dalej jest wrażliwa na gwałtowniejsze ruchy czy głośniejsze dźwięki, ale widzę, że dzięki stadu przełamuje się. Zaraz po dołączeniu skrywała się po półkami, a gdy podchodziła do drzwiczek to zaraz odskakiwała. Wczoraj natomiast dała się pod drzwiczkami wymiziać, mimo że była nieco spięta. Także wszystko zmierza w naprawdę dobrymi kierunku :)

karmen111 - Śro Paź 24, 2012 22:52

Nakota rozumiem że takie piękności mają powodzenie :) ale gdyby okazało się że zainteresowany się rozmyśli to chętnie wezmę Stokrotkę i malucha. Jestem z Wrocławia i dzięki temu ogony miały by mało stresu z transportem. Poza tym jeśli miałbyś ochotę to zapraszam na wizytę przedadopcyjną :)

Co do usposobienia Stokrotki to u mnie w domu przez cały dzień i noc jest cisza i spokój...tylko świnki z drugiego pokoju czasami popiskują ;) więc warunki będzie miała idealne dla "ukojenia skołatanych nerwów" ;)

Do kiedy masz mieć pewną odpowiedź od chętnego?

Anonymous - Śro Paź 24, 2012 22:58

Ja sie dziwie ze w ogole się chetny namyśla, cudne sa a czarne kluseczki okrąglutkie i słodziaki maksymalne. No i wychuchane przez hodowce, zsocjalizowane.
A Stokrotka szybciutka nadrabia, troszke miłości i bedzie nówka nieśmigana :P

Nakota - Sob Paź 27, 2012 02:03

Wszystkie panienki są już zarezerwowane :mrgreen: :serducho:
helhaim - Sob Paź 27, 2012 08:08

wszystkim czterem panienkom życzę szczęścia w nowych domach :)
kuba184 - Nie Paź 28, 2012 11:49

wraz z moja partnerką nie mozemy się doczekać kiedy dziewczynki będą z nami :)
kuba184 - Sob Lis 03, 2012 10:48

Może by tak fotki wrzucić odświeżyć trochę temacik o małych kluchach :) :)
helhaim - Sob Lis 03, 2012 11:41

kuba184,
kiedy dziewczyny przyjeżdżają do Ciebie?:)

kuba184 - Nie Lis 04, 2012 19:08

jakos po 10
karmen111 - Wto Lis 06, 2012 08:27

To już jutro!!! Dziewczyny będą u mnie :) Ja i moja Kropka podskakujemy z radości!:)
kuba184 - Wto Lis 06, 2012 15:43

Karmen, można powiedzieć że w pewnym sensie będziemy "rodziną". Ja będę miał 2 samiczki ty także jedną młodą i dużą więc jak rodzina :)
Nakota - Wto Lis 06, 2012 18:39

Tak, już jutro Stokrotka i jedna z czarnulek jedzie do nowego domu. A ja jestem w niemym szoku. Stokrotka, kiedy do mnie przyjechała była dzikusem totalnym ważącym jedynie 220g... Dzisiaj jest rezolutną, biegającą z prędkością światła, podskakującą jak kangur, cudowną panienką, która waży 352g :shock: Wreszcie się z niej zrobił szczur, a nie przecinek. I jakoś się do niej przywiązałam, ciężko będzie oddać :(

Czarne panny (nie odróżniam od góry i z boku :P ) to się tak u mnie zadomowiły w stadzie, że potrafią się ze starszą od nich samicą wykłócać i wydzierać jej z pyska kawałek suchego chleba, mimo że ja obok wpycham kolejny :twisted: Małe studnie bez dna. Biegają, tłuką się, wspinają po prętach i nigdy nie mają dość. Typowe dzieciaki z motorkami w tyłkach.

helhaim - Wto Lis 06, 2012 18:50

super szczurasy z nich powyrastały, naprawdę:) moze jakies zdjęcia zapodasz Nakota:) dawno nie było.:) Stokrotce i Małej zyczę szybkiego zaaklimatyzowania sie w nowym domu!! :wink:
Nakota - Sob Lis 10, 2012 12:39

Wszystkie samiczki trafiły już do nowych domków, temat można zamknąć :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group