To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] Mamusia i 8 maluszków szukają domu

Karena - Śro Maj 23, 2012 21:23

nr1 :serducho:
Erthun - Śro Maj 23, 2012 21:48

Hmm, mamusia zajęta czy wciąż do wzięcia? :>
stasimalgosia - Czw Maj 24, 2012 07:19

Mamusia wstępnie zarezerwowana czekamy na deklarację 100%
LalaAla - Czw Maj 24, 2012 08:33

Obiecuję, że dam odpowiedź najpóźniej do jutra bo chciałabym osobiście ustalić z TŻem czy możemy je wziąć czy nie a ukochanego nie ma dziś w domu bo ma zmianę 36 godzinną w pracy. Ale proszę nie robić sobie nadziei, że mama jest do wzięcia :P
LalaAla - Pią Maj 25, 2012 05:44

Tak jak napisałam już w PW dostałam zielone światło na mamusię :) Dzisiaj ostatecznie zdecydujemy z którą córeczką do nas pojedzie ale wydaje mi się, że nr 1 czyli tą którą zaznaczyłam na zdjęciu wcześniej.
LalaAla - Nie Maj 27, 2012 17:02

no i potwierdzam, że bierzemy dziewczynkę numer 1.
stasimalgosia - Nie Maj 27, 2012 20:57

LalaAla no to dziewczynka nr. 1 zarezerwowana dla was. No i przy okazji moge napisać że wszystkie szczuraki zarezerwowane :mrgreen:
Karena - Nie Maj 27, 2012 21:00

stasimalgosia napisał/a:
No i przy okazji moge napisać że wszystkie szczuraki zarezerwowane :mrgreen:

Świetne wieści!
Teraz tylko czekamy po kolei na informacje kto już pojechał do domu ;)

DorZaw - Wto Maj 29, 2012 19:14

Kiedy maluszki będą do odbioru?
Dowiedziałaś się jakie były wcześniejsze losy mamusi?

stasimalgosia - Wto Maj 29, 2012 22:35

Szczurki będą do odbioru około 12 czerwca.
Co do losów szczurzycy to wiem jedynie że "służyła do produkcji" maluchów na sprzedaż. Ale dokładniej nie wypytywałam, dziewczyny z Vivy! mają teraz taką ilość zwierzaków na głowie że nie chcałam im dodatkowo zawracać głowy.

LalaAla - Sob Cze 02, 2012 11:11

Przepraszam czy mogłabym bardzo nieśmiało poprosić:


:foty: :foty: :foty:

:DD

stasimalgosia - Sob Cze 02, 2012 18:38

LalaAla mówisz i masz ;)
Wiem, że dawno nie było zdjęć, ale ostatnio kiepsko u nas z wolnym czasem. Dlatego dziś na osłodę spora porcja świeżych fot. Mamusia i dzieciaki są tak rozkoszne że ciężko z myślą że nikt u nas nie zostaje :(
Dziewczynki



Chłopcy




Razem






LalaAla - Sob Cze 02, 2012 18:47

stasimalgosia bardzo dziękuję:) Czy mogłabym prosić o kilka słów o usposobieniu i zachowaniu mamusi i naszej dziewczynki? Wiem, że to trochę samolubne, że proszę o info tylko na temat moich szczurków ale umieram z ciekawości :) :serducho:
stasimalgosia - Sob Cze 02, 2012 19:20

Mamusia jest mega proludzka i kochana. Na wybiegu cały czas kręci się w pobliżu nas. Wchodzi na ręce i na ramiona, no i rozdaje buziaki :) . Zdarza się, że przestraszy się jakiegoś gwałtowniejszego ruchu, ale ucieka wtedy do mnie na ręce. Cieszę się, że znalazła szybko dobry domek,bo dla niej mogłabym złamać silne postanowienie o niedoszczurzaniu :)
Maleństwo, tak jak jej siostry, to na razie takie szaleństwo na 4 łapkach (chłopcy są trochę spokojniejsi). Ciężko powiedzieć jaki będzie jej charakterek jak dorośnie, bo na razie jej zachowanie jest takie typowo maluszkowe. Biega, skacze, siłuje się z rodzeństwem i z zamiłowaniem obgryza mi paznokcie. To co wyróżnia te maluchy od pozostałych jakie przewinęły się przez nasz dom, to ich ogromne zamiłowanie do układania się do snu pod bluzką. Pod koniec wybiegu nawet nie muszę ich zbierać, wszystkie śpią w najlepsze u mnie w dekolcie. :mrgreen:

DorZaw - Sob Cze 02, 2012 21:18

Cieszę się, że pojawiły się nowe zdjęcia, ale wolałabym, żeby ogoniaste były już u mnie w domu :P
Dzisiaj już prawie skończyliśmy z chłopakiem tuningowanie klatki - na panów czeka willa (można rzec) zmontowana z 2 klatek. Jest już hamak, huśtawka, półeczki, toaletka, domek, do zamontowania czeka jeszcze tunel i koszyczek do leżakowania :) wstawie fotki jak bąble będą już u mnie. Prawie wszystkie elementy wykonaliśmy własnoręcznie - nie ukrywam, że dzięki poradnikom na allo :)
Teraz żałuję, że nie mogę wziąć całej czwórki :evil:

Spapuguję LalaAlę - a moje chłopaki jacy są?
Wybacz tę nadgorliwość, ale jak się człowiek doczekać nie może to odwala mu :zawstydzony:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group