To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot kontrolny "G" Rat`s Troop

nezu - Nie Sty 28, 2007 11:18

Juz tydzien od krycia i kilka wiesci, oraz duzo zdjec :)

Krupi w przeciagu ostatnich 3 dni przytyla cale 26 gram, to jeszcze nic pewnego, bo po niej samej na razie nic nie widac (jest spora samica i pozniej zacznie byc widac brzuszek ciazowy..), ale kielkuje slad nadziei.. ;)

Krupi ma wilczy apetyt.
Zmian w zachowaniu na razie nie zauwazam, no moze jest troszke bardziej drazliwa jesli idzie o dziewczyny. Bez przerwy je dominuje. Kiedys byla bardziej ugodowa :P .

Niestety dzis Krupi postanowila do zdjec NIE pozowac, wiec na wiekszosci fot morduje mnie wzrokiem. :roll:
Aha, ja jej wcale nie woskowalam, ona naprawde ma takie lsniace miedzianym polyskiem futerko.. ;)


No to lecimy..
mam lepsze zajecia niz pozowanie

a ide sobie

Czego

wspinaczka

Jakby tam zwiac przed glupim fleszem...

A moze by tak pod recznik?

Zabierz te lape!

Mordercze spojrzenie 1

Mordercze spojrzenie 2

Niemy wyrzut

No dooobra, jak juz musisz to foc

Mam to w nosie ide sie umyc

I tu tez sie umyje, a co

I tu

To co, dasz mi wreszcie spokoj?

Jak widzicie, wyjatkowy brak wspolpracy... :roll:

Guślarka - Nie Sty 28, 2007 11:23

Nawet przy barku współpracy Krupi jest zachwycająca :serducho: I niech tyje, bo właściciele na pewno czekają na pewne wieści ;)
Layla - Nie Sty 28, 2007 11:29

aaaaaaaaaa Krupi śliczna....Jaki słodki ten wzrok, taki pazurek ma dziewczyna...aaaaaaa :mrgreen: :serducho:
wanna - Nie Sty 28, 2007 13:14

oczka ma naprawdę ładne i futerko takie lśniące.... coś mi się wydaje, że dzieciaczki będą zachwycające :mrgreen:
a jak się miewa tatuś?

nezu - Nie Sty 28, 2007 13:17

Tatus?
Tatus swietnie dogadal sie z moim meskim stadem.

A podobno mial byc terytorialny ;)
Co prawda byl jeden zgrzyt z quentinem ktory skonczyl sie utrata futra na grzbiecie (quen go po prostu wyskubal oO) ale futro juz mu odrasta i wkrotce mozecie sie spodziewac nowej porcji fot (teraz nie wyglada zachwycajaco... :roll: ).

AngelsDream - Nie Sty 28, 2007 13:35

No to czekamy :)
wanna - Nie Sty 28, 2007 13:46

no ładnie tylko panna go opuściła... a on już w jakieś bójki się wdaje :lol1:
Azi - Nie Sty 28, 2007 15:35

wanna, może własnie bronił honoru tejże panny? ;)

trzymam kciuki :)

zywym_trudniej - Nie Sty 28, 2007 18:54

Ja trzymam caly czas kciuki :) I tak po cichu licze na cud :) W koncu podobno sie zdarzaja ;)
wanna - Pon Sty 29, 2007 11:49

żeby zwiększyć szansę na cud dołączam się do kciukania :mrgreen:
nezu - Pią Lut 02, 2007 21:12

Tak, dzis stwierdzam ze stuprocentowa pewnoscia, ze moj agutkowy cud kolosik jest w ciazy.
Maluszkow bedzie malo, brzucha prawie nie widac, co prawda ona jest duza samica, ale jednak do terminu coraz blizej (pierwszy juz za 9 dni), a zeby zoabczyc oponke musze sie niezle nagimnastykowac.

Ciaze potwierdzil dzis wet, ponadto sutki zaczely jej wylazic spod futra..
No i nie ma wszolow, co mnie bardzo, bardzo cieszy.. :)

W tej chwili jest odizolowana i bezpieczna. No i czekamy na spokojne rozwiazanie, a co.. :)

Kagero - Nie Lut 04, 2007 03:47

aj, czekamy - mantruję, żeby mały brzuszek był tylko przykrywką dla większego stadka ;)
chciałabym już zobaczyć te maluchy ^_^

Guślarka - Nie Lut 04, 2007 09:54

Czekamy, kciuki trzymamy i na pewno małych kluś (wielu!) doczekamy :D
nezu - Nie Lut 04, 2007 15:40

Wiecie, ja obstawiam max dwa.

Ona w zasadzie nie ma brzucha. W 14 dniu ciazy nie rozchodzi sie na boki tylko ledwo ledwo opada na dol. Ktos niezorientowany w zyciu by nie powiedzial, ze ona spodziewa sie maluszkow.

Poza tym ma wypelniona tylko jedna odnoge macicy, wiec miot bedzie naprawde mikro(ilosciowo, nie wielkosciowo..)

wanna - Nie Lut 04, 2007 18:05

;( jeju.... trzymam kciuki może chociaż trzy będą...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group