To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Wybory MT - komentarze, pytania.

Nakasha - Pon Mar 05, 2012 11:23

Ja również typowałam osoby, które się nie zgodziły. Czy można zmienić wybór i w jaki sposób?

AD na admina, tak! :mrgreen:

Mangusta - Pon Mar 05, 2012 11:28

Jak bardzo bym Gruchy nie lubiła jako naszego forumowego rodzynka, to uważam że nie nadaje się on na admina z prostego powodu - nie ma go równie często na allo co niegdyś nie było Dimi.

poza tym przepraszam że się nie odzywam, ale mi to szczerze mówiąc wisi. Jak wróci stary skład to będzie spoko.

Karena - Pon Mar 05, 2012 12:03

Żeby nie robić bałaganu w sprawie zmiany głosów, proszę o edycję posta w temacie głosowań ;)
To dużo lepsze rozwiązanie niż pisanie nowego.

tgategav - Pon Mar 05, 2012 16:31

taak, i przy edycji dopiszcie na czerwono date. Mniejsza szansa, że przeocze edycje ;-P
Kasik - Wto Mar 06, 2012 20:24

To teraz ja się wypowiem ;) Chciałam bardzo podziękować za propozycję, która padła w kierunku mojej osoby. Naprawdę, byłam w szoku, że w ogóle zostałam wymieniona :) Mogę też powiedzieć, że bardzo chętnie przystąpiłabym do MT, jednak patrząc realnie, nie wiem, na ile miałoby to sens - obecnie mam dużo czasu, ale wiem, doskonale wiem, co będzie w maju i czerwcu, no i później... Długo się wahałam, ale jednak wolę nie ryzykować dobra forum i moich studiów. I jeszcze raz naprawdę bardzo dziękuję :) Może kiedyś... :>
pixel - Czw Mar 08, 2012 01:14

Vaco napisał/a:
pixel


Vaco, nie wiem co Ci do łba szczeliło, przecież jak na tym forum głównie trolluję i nie prezentuję się od strony odopowiedzialnego użytkownika. Generalnie się zgadzam, żeby zobaczyć ile osób mnie poprze, ale moja kandydatura odpada ze względu na ostrzeżenie które posiadam, a jak napisano, takie osoby nie mogą być brane pod uwagę ; )

(WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DROGIE KOBIETY!!! ; ) )

Pzdr.!

majlena - Czw Mar 08, 2012 03:50

proszę, jaki samokrytyczny... pixel no no
i ( dziękuję ;) )

Te osoby, co się zgodziły, chyba wiedzą na co się piszą. Chęci są bardzo ważne. Dajmy im szansę :)

Wampiwor - Czw Mar 08, 2012 09:24

pixel, mój głos też już masz, bo masz głowę, a nie jakieś poplątane kabelki w zwojach i dlatego Cię cenię!

I widzę, że nikt się nie pokusił o reakcję, a wcale nie chciałam pytać publicznie.

Karena, pytanie do Ciebie - poprawiłaś post Vaco, cytując zdanie z pierwszego postu, że użytkownik może wymienić MAKSYMALNIE cztery osoby. Dlaczego zwróciłaś uwagę tylko jej? Zgłosiłam resztę postów, ale widzę, że nikt się nimi nie zajął - i tu pytanie do reszty MT - dlaczego? Przecież się "nieodpowiednie".

pszczoła - Czw Mar 08, 2012 09:50

A czy nie mieliśmy głosować na 4 osoby, poza Kareną, Kluską i Epkee, którzy w mt jeszcze są? Przecież ktoś musi wprowadzić nowych, a oni radzą sobie świetnie. A sporo osób głosując wymienia również Kluskę, Karenę i Epkee - dlatego wydaje się, że głos jest na więcej osób, a tymczasem głosują tylko na 2 nowe osoby.
Karena - Czw Mar 08, 2012 09:52

Wampiwor napisał/a:
Karena, pytanie do Ciebie - poprawiłaś post Vaco, cytując zdanie z pierwszego postu, że użytkownik może wymienić MAKSYMALNIE cztery osoby. Dlaczego zwróciłaś uwagę tylko jej? Zgłosiłam resztę postów, ale widzę, że nikt się nimi nie zajął - i tu pytanie do reszty MT - dlaczego? Przecież się "nieodpowiednie".

Oczywiście, że tak. Skoro indywidualne zwracanie uwagi nie skutkuje dziś została zwrócona ogólna ;) Mam nadzieje, że wszyscy zajrzą jeszcze raz do zasad głosowania.

Wampiwor - Czw Mar 08, 2012 09:56

Wiecie, ja uważam, że ograniczenie do 4 się nie sprawdza, bo nie jest powiedziane, czy głosować na obecny MT, jeśli tak, to czy się wliczają w te 4 kandydatury, a poza tym, jeśli ktoś ma więcej niż 4 dobre propozycje, to czemu nie?
Ale skoro tak jest, to niech zostanie, tylko niech będzie konsekwentnie u wszystkich.
Jak będą liczone głosy osób, które wymieniły więcej niż 4 propozycje?

tgategav - Czw Mar 08, 2012 12:46

Wampiwor napisał/a:
Jak będą liczone głosy osób, które wymieniły więcej niż 4 propozycje?



nikt chyba nie wymienił w jednym poście więcej niż 4 osób, które biorą udział. Zawsze jest wymieniona albo moderacja, albo ludzie, którzy odmówili

furburger - Czw Mar 08, 2012 12:51

to ja mam pytanie, moderatorami zostają wszyscy Ci co się zgodzili czy będzie jeszcze jakieś dodatkowe głosowanie żeby z tej grupy wybrać ileś osób ?

edit. już doczytałam że będzie ankieta :P

Devona - Czw Mar 08, 2012 12:57

tgategav napisał/a:
nikt chyba nie wymienił w jednym poście więcej niż 4 osób, które biorą udział. Zawsze jest wymieniona albo moderacja, albo ludzie, którzy odmówili
Są takie głosy. Nie rozumiem, po co teraz robić zamieszanie. Jeszcze nie zagłosowałam i myślałam, że można wskazać 4 osoby poza aktualnym modteamem.

Dodatkowo chciałam zapytać, czy nadal obowiązuje zasada, że wskazujemy osoby bez ostrzeżeń, bo zdaje się, że pixel takowe ma. Nie mam nic przeciwko jego kandydaturze, tylko zaczynam się trochę gubić, a chciałabym w końcu zagłosować.

Karena - Czw Mar 08, 2012 13:00

Devona, Głosy na osoby z ostrzeżeniami nie będą liczone.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group