To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - WARSZAWA- malutkie i duże DUMBO do adopcji

Mika29 - Nie Gru 11, 2011 21:28

Boże, boże, boże, boże.. Po prostu - po co tu wchodziłam?! :evil:
nubijka - Nie Gru 11, 2011 21:32

Mika29 bo to przeznaczenie ;)
Mika29 - Nie Gru 11, 2011 21:42

nubijka, ale ja już mam 9.. ;(
nubijka - Nie Gru 11, 2011 21:46

jeden więcej, wielka rzecz ;)
Martini - Nie Gru 11, 2011 21:49

Oj tam ja mam 7, będę miała 8. Tak nieparzyscie to dziwnie wyglada:)
Mika29 - Nie Gru 11, 2011 21:49

nubijka, rodzicom to robi różnicę ;(
nubijka - Nie Gru 11, 2011 21:53

spoko, rozumiem- nic na siłę ;)
natkapatka - Pon Gru 12, 2011 00:34

Ja to z kazdego watku wzielabym takie słodkie te maluszki. A córcia "Mamo takiego nie mamy (chodzi o kolor), bierzemy, bierzemy......" Ciężko.
nimka - Pon Gru 12, 2011 00:44

szara i czarna dziewczynka szukają domów?
nubijka - Pon Gru 12, 2011 06:49

Póki co- małe dziewczynki zarezerwowane, chłopiec agouti, oraz duże chłopaki- również. Zostały więc 2 maluchy- chłopaki- szary i agouti, no i mamuśka- jeśli DT nie zakocha się w niej i nie zamieni na DS ;)
nimka - Pon Gru 12, 2011 07:46

Dzięki :)

(szukam drugiego szczurka w zbliżonym wieku do Plamki [Plamka teraz ma miesiąc], bo pozostałe 3 szczury są w wieku 11, 10 i 8 miesięcy, chciałabym, żeby Plamka nie była sama taka młoda, niech ma szansę poganiania w dzieciństwie z rówieśnikiem :) )

nubijka - Pon Gru 12, 2011 22:19

troszkę się pozmieniało co do rezerwacji- dwa maluchy (jasny szary-niebieski i agouti), dwie dziewczynki (czarna i jasna-szara- niebieska), oraz ich mama- są wolne- a dorosłe samce- srebrny i czarny zarezerwowane i w części oddane :) a wolny aguciak
Maluchy do oddania: 2 samiczki razem (najlepiej z mamą- ale w ostateczności nie musza z nią), samczyki- idealnie by było, gdyby oba trafiły do jednego domku

Biedronka - Wto Gru 13, 2011 19:01

a więc...chłopaki są już u mnie na DT :) tak jak pisała nubijka mały szary chłopaczek i mały aguti najlepiej do oddania razem.
Jeden duży aguti już zarezerwowany - dobrze rozumiem nubijka?
co do drugiego małego agutka i dużego czarnego rexika..jeden zostanie u mnie, który..to zależy - jeśli duży dogada się z moimi chłopakami to on jeśli nie - maluch. Ale niestety możliwe jest też, że zostaną oba bo chłopaki są kochane.
Zero agresji! Szary maluch najspokojniejszy i najbardziej wystraszony - nieco nie podobają mi się jego uszka..ale na świerzb to nie wygląda, po za nimi jest czysty ale jeszcze pójdę z nim do weta przed oddaniem go. Duży agut..odważna i żywa bestia :)
a na zachętę parę zdjęć :)

maluchy dwa:




mały szaraczek:



mały agutek:


agutki małe - nie pytajcie, który jest który bo rozróżniam je tylko po ogonkach :)


czarny rexik





jak ojciec z synem :)


oby tylko nie zdeptać malucha :)


starsi pokazują jak maluch ma się przygotować do zdjęcia :)

nubijka - Wto Gru 13, 2011 19:10

Biedronka- zamawiam u Ciebie sesję moich szczurów ;) jak Ci się udało je zatrzymać w miejscu? ;) REWELACJA- jak żywe ;)
Tak tak duży aguciak zarezerwowany, najprawdopodobniej jedzie do Szczecina :)

Dodam, że dziewczyny sa takie same...tylko bez jaj ;)

Biedronka - Wto Gru 13, 2011 19:13

nubijka, nie za duży stolik i na tyle wysoki, żeby nie chciały zeskoczyć...i cierpliwość i dużo zdjęć :) - na sesję jak najbardziej zapraszam!! :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group