To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Oddam swoje stado

Devona - Sob Gru 17, 2011 14:54

Mai-ah, a pisałaś do Fei? Jak się zgadza na adopcję, to trzeba zacząć aktywnie szukać transportu. Jeśli zajmiesz się tym odpowiednio szybko, to będziesz miała nowe szczurki na święta :) . No chyba, że znajdziesz kogoś jadącego po świętach z Zielonej Góry do Szczecina, bo ja mam transport do Zielonej przed świętami.
greenfreak - Sob Gru 17, 2011 15:06

Devona napisał/a:
No chyba, że znajdziesz kogoś jadącego po świętach z Zielonej Góry do Szczecina


greenfreak napisał/a:
Jeśli nic innego nie znajdziecie, to mogę się przejechać za zwrotem kosztów w jedną chociaż stronę (jakieś 20zł).

Doszłam do wniosku, że może niejasno to wyglądało bez kontekstu.

Devona - Sob Gru 17, 2011 15:10

Greenfreak, ależ ja widziałam, co napisałaś, ale na pewno nie pozwolę Ci zapłacić za przewożenie nie swoich szczurów :P . Możesz zaoferować swoją opiekę w podróży w ramach wolontariatu ;) , za podróż powinna płacić osoba zainteresowana, bo to zresztą niespełna 40 zł, czyli nawet niedużo więcej niż przesyłka konduktorska, która jest najtańszą z płatnych opcji przewożenia zwierząt na odległość powyżej 100-150 km.
greenfreak - Sob Gru 17, 2011 15:23

Widzisz, jak ktoś zapłaci za obie strony to jeszcze lepiej, ale jeśli zajdzie potrzeba - zadowolę się zwrotem za jedną od Mai, jeśli będzie je adoptować, a skoro wyląduję w Zielonej Górze, to ciastkiem albo kanapką od Ciebie ;)
Mai-ah - Sob Gru 17, 2011 16:08

Ooo, super, nie zaglądałam tu teraz bo właśnie odkurzam, myję podłogi i staram się usprawnić pozbywanie się niechcianych gości. Tak, napisałam do Fei. Białą szczurzynkę mogę wziąć w ciemno, chciałabym zobaczyć zdjęcia reszty....


edit: Aha, w razie czego mogę zwrócić chociaż tą połowę, ale jeszcze podpytam znajomego, bo mi świta on coś z Zieloną Górą.

edit: ło, matko, jaką połowę? całość oczywiście. Tiktaki mi dziś nie zaskakują.

Na razie nie mam potwierdzenia od Fei więc z szukaniem transportu wstrzymuję się do czasu aż Fei się nie wypowie. Więc przed świętami pewnie do mnie nie trafią....

Devona - Nie Gru 18, 2011 19:28

Mai-ah napisał/a:
Na razie nie mam potwierdzenia od Fei więc z szukaniem transportu wstrzymuję się do czasu aż Fei się nie wypowie. Więc przed świętami pewnie do mnie nie trafią....
Mai-ah, transport zawsze można odwołać, to przeważnie łatwiejsze niż znalezienie ;) . Poza tym więcej optymizmu, jeśli Fea szybko potwierdzi, to jest nadal bardzo duża szansa na transport przed świętami, trzeba tylko aktywnie szukać :] .
Wampiwor - Nie Gru 18, 2011 19:31

Jak dowieziecie szczury do Poznania do wtorku, to mogę je zabrać do Szczecina :)
Devona - Nie Gru 18, 2011 19:34

Mai-ah, to szukaj na wszelki wypadek transportu Wrocław-Poznań, może zdążymy do wtorku, jeśli Fea zgodzi się na adopcję.
Mai-ah - Nie Gru 18, 2011 19:45

Fakt, łatwiej odwołać. Kurczę a miałam być w ten weekend we Wrocławiu... O, eureka. Zaraz będę coś wiedziała.

HA! Koleżanka, u której miałam być jedzie do Szczecina we środę. Z Wrocławia. Więc mam transport :) teraz tylko co Fea I czy jedną czy dwie dziewczyny...


edit: yyyy.... nie kumam, właśnie zobaczyłam, że wiadomość, którą wysyłałam do Fei jest jako wysłana, ale do innego użytkownika. Jestem pewna na 10000% że nacisnęłam pod postem Fei opcję "wyślij pw". Przed chwilą napisałam do niej jeszcze jedną wiadomość.

Zresztą już nie jestem taka pewna z tym kliknięciem. Grunt, ze teraz dobrego odbiorcę wybrałam. Sprawdziłam trzy razy :)

21.12 edit: Rozmawiałam z Feą. Niestety nie udało nam się skontaktować przed znalezionym przeze mnie transportem. Dlatego przyda się jednak pomoc. Z tego co mówiła Fea wszystkie dziewczynki jadą do Devony. Prawdopodobnie będziemy chciały skorzystać z Twojej pomocy greenfreak - przewiezienie szczurów po zwrotach kosztów. Jeszcze spama puściłam do znajomych, możliwe, że mimo wszystko znajdę transport z Zielonej. Wielkie dzięki za pomoc i odzew dla wszystkich :)

Devona - Pon Sty 02, 2012 01:20

Podrzucam temat :) , są jakieś nowe ustalenia? Byłam nieco niedostępna internetowo i nadal będę mało aktywna na forum. Klatka dla tymczasowych dziewczyn czeka :) .
Mai-ah - Wto Sty 03, 2012 09:35

Też czekam na informację od Fei.
Karena - Sob Sty 14, 2012 11:59

Można zamknąć?
Fea - Sob Sty 14, 2012 15:41

Jeszcze nie, już jestesmy względnie umówione, ale jak wyeksportuję dziewczyny, dam znać;)
Karena - Sob Sty 14, 2012 15:42

Fea, Ok :)
Kluska - Pią Lut 17, 2012 16:00

I jak, szczurki wyeksportowane? :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group