To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

Anonymous - Nie Gru 13, 2009 23:32

e tam, lipa z filmikami, mi się to w życiu nie wczyta :(
Bel - Nie Gru 13, 2009 23:37

Biedna mamusia..... :|
scorpio80 - Pon Gru 14, 2009 00:31

cudneeeeeeeeeeeee pchełki :grouphug: a jak się miziają ..aż się rozpłynełam :serducho: filmiki są lepsze niż zdjęcia :mrgreen: warto było czekać dla tej chwili :falover:
Anonymous - Pon Gru 14, 2009 01:11

Boszzzz, jak się rozpłynęłam... Dzięki za tak długi filmik, obejrzałam to dwa razy pod rząd, są genialne! :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:

Strasznie mi się podoba ten st andardowy maluch, ciemny, który tak łazikuje samodzielnie w odległe rejony klatki podczas karmienia i to małe beżowe(?), które tak dzielnie zdobyło twoją rękę. :zakochany: :falover: :falover: :falover:

Telimenka - Pon Gru 14, 2009 08:27

Jakie cuda... Mamusia faktycznie biedna. A ludzkie matki narzekaja jak musza jedno wykarmic :-P
madzook - Pon Gru 14, 2009 17:31

Śliczne rozrabiaki :serducho:

Umieram z ciekawości który maluszek to mój Alandirek :P

A Obi to prawdziwa oaza spokoju...

Telimenka - Pon Gru 14, 2009 18:10

Widze ze nie zmienialas imienia ;D. Calkiem sexowne jest..
Roth pieniazki poszly dzis z ranca.. bedziesz miala wplate od mojej matuli pewnie jeszcze dzis badz jutro :-P . Reszta pozniej tak jak chcialas! (ale ze mnie lizus :P )

Nakota - Pon Gru 14, 2009 18:33

Ode mnie (właściwie od mojej mamy :mrgreen: ) pieniążki także poszły. I też tylko zaliczka plus za umowę :P
A można liczyć na jakieś opisy charakterów? :oops:

Anonymous - Pon Gru 14, 2009 21:18

Nakota, dzisiaj już chyba nie :P mam nadzieję że do czwartku będa opisiki :D ( jesu jesteśmy okropne , współczuję hodowcom :roll: )
Nakota - Pon Gru 14, 2009 21:37

Hera, nawet nie chodzi mi o dzisiaj, raczej pytałam przyszłościowo :)
U nas już wszystko prawie zaplanowane, jest cudnie :mrgreen:

czarnaeve - Pon Gru 14, 2009 21:40

Nakota napisał/a:
jest cudnie :mrgreen:
ooł yes!
A o te opisy to tez bym sie nie obrazila :roll:
No nie musi byc na juz alee, aleee... tak na niedlugo? :mrgreen:

Bel - Pon Gru 14, 2009 21:50

Nakota, ciężko opisać charakter 15 szczurków w tym wieku.Wiadomo przecież,że to maluchy rozbrykane.I co opisać?Jedne bardziej drugie mniej :) Charakter dopiero się ukształtuje :)
Nakota - Pon Gru 14, 2009 22:01

believe_86, spierać się nie zamierzam, ale przecież nie chodzi o stronnicowy wykład :roll:
Roth - Pon Gru 14, 2009 22:09

Przypatrywałam się trochę maluchom i próbowałam dopatrzeć się jakiś cech charakterystycznych, ale to wcale nie takie łatwe przy tak dużej ilości dzieciaków :P Większość z nich to małe skaczące pchełki, nie mają jeszcze wyraźnych charakterów. Ale jest co prawda kilka indywidualistów :D

Ayame - zarezerwowana
Jedna z najspokojniejszych dziewczynek :) I tak jak mamusia bardzo lubi jeść... ciągle widzę ją w misce z żarciem :lol:


Asha - zarezerwowana
Zapamiętałam ją główne z tego, że raz ukradła moje kolczyki i zaniosła je sobie do klatki, mała złodziejka :D


Anabel - zarezerwowana
Odważna dziewczynka :) To ona na wspięła się na moje ramię na jednym z filmików.


Alpha - zarezerwowana
Najjaśniejsza z beżyków. Lubi bawić się z ręką, taka typowa skoczna pchełeczka :D


Ai - zarezerwowana
Sprawia wrażenie delikatnej i spokojnej dziewczynki. Zamiast skakać i bawić się z resztą maluszków, woli przyssać się do mamusi :lol:


Abigail - zarezerwowana
Kolejny typ wesołej pchełki. Ta to by się tylko bawić chciała :)


Azumi - zarezerwowana
Pełna energii, jako jedyna potrafi skoczyć tak wysoko, że udaje jej się wyjść z klatki :)


Anais - zarezerwowana
Wesoła, tak jak inne skoczna i lubi się bawić. Czasami widzę jak kłóci się o jedzenie z rodzeństwem :D Nie da sobie w kaszę dmuchać :P


Aileen - zarezerwowana
Charakterem podobna do Ai. Spokojna, delikatna, lubi mi robić manicure :D


Anemon - zarezerwowany
Kolejna pchełka :D Ciągle się tłucze z Assamem :lol:


Alex - zarezerwowany
Najspokojniejszy samczyk. Woli jeść zamiast zwiedzać :D


Aman - zarezerwowany
Chochlik i łobuziak :D Kradnie wszystkim chrupki i zrobił sobie prywatną spiżarnię w rogu klatki :D


Afos - zarezerwowany
Wiecznie rozbawiony i skaczący :) Mimo to jest raczej typem uległego szczurka.


Assam - zarezerwowany
Kolejny łobuziak :D Skacze i zaczepia moją rękę, chcąc abym się z nim pobawiła :)


Alandir - zarezerwowany
Spokojniejszy chłopczyk. Lubi się bawić, ale nie jest takim łobuzem jak Assam, czy Anemon.

Anonymous - Pon Gru 14, 2009 22:12

http://www.fotosik.pl/pok...e233aaf522.html - moooooooje :serducho: najcudowniejszy !

Roth dziękuję! :oops:

Off-Topic:
believe_86 Jak widzisz jednak da się coś napisać o maluszkach :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group