To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot R Emerald Moon - rezerwacje str. 7!

apsik - Nie Lis 15, 2009 09:07

Rashida już dogoniła wielkością Nefretkę a nawet mogę napisać, ze chyba ją troszkę przerosła albo to jej rexowe futerko robi takie wrazenie. Ale dziewczynka waży juz dobre 320g. Ma apetyt. Atakuje obie koleżanki, przewraca na plecy, no i niewyżyta sexualnie ;-) . Bakalia przed nią ucieka :lol: . Jest bardzo całuśna. Jak tylko pojawię się w pokoju, to od razu przybiega do mnie i wskakuje na kolana. Taki słodziak.
quagmire - Nie Lis 15, 2009 13:50

Rio jest wielki - 380 gramów, a on jeszcze 3 miesięcy nie ma :shock:
Jest głównie na granulacie Science Selective Rat i nieprzyzwoicie szybko rośnie. Nie jest chudzinką, ale też nie jest raczej grubaskiem - mam nadzieję :)

sachma - Nie Lis 15, 2009 15:28

Rubleka stwarza nam małe kłopoty wychowawcze, jest większa od Delici i Nemezis, odrobinę mniejsza niż Peq - wagi nie znam, dziś mam plan je zważyć, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Rubella postanowiła przejąć władzę i robi to bardzo brutalnie - ona nie przebiera w środkach tylko gryzie.. i łapie w miejsca nie dozwolone - gryzie po uszach ciągnie za ogon i szyje.. Nemezis chodzi z wiecznie czerwonym uchem.. dominacja kończy się tym że dostaje ostrzegawcze dziaby za które odwdzięczam się syczeniem i mocniejszym ściskaniem i jakoś sobie radzimy na razie, spryskiwacz stał się nieodzownym wystrojem pokoju - bo tylko woda jest w stanie ją powstrzymać od poniewierania Delicia i Nemezis.. Rubellka przypomina mi Vanilkę - ona też na początku była bardzo brutalna, ale z biegiem czasu stała się naprawdę świetnym alfą - mam nadzieję że jak skończy się okres młodzieńczy to i ona wydorośleje i zacznie się lepiej zachowywać w stosunku do współlokatorek - dla mnie jest kochana i przymilna, daje się zdominować bez krzyków - jedyne zgrzyty są kiedy dominuję ją zaraz po odciągnięciu od jakiejś z poniewieranych dziewcząt.
quagmire - Nie Lis 15, 2009 20:45

Ojej, to siostra nam szaleje.
:kciuki: trzymam kciuki, żeby wszystko się w miarę bezboleśnie unormowało.

Rio na szczęście nie ma zupełnie skłonności przywódczych, mam nadzieję, że tak zostanie.
A wielkość widzę, że rodzinna. Bo już naprawdę się martwiłam.

A tak dla porównania:
Zdjęcie Ryjka z 18 października:

I z 15 listopada:

w tle te same doniczki :)

sachma - Nie Lis 15, 2009 22:59

Rubelka waży 318g


quagmire - Nie Lis 15, 2009 23:01

:serducho: :serducho: :serducho:
Jakiego słodkiego pointa ma. Cudowna :serducho:

heniok - Pon Lis 16, 2009 07:08

Ślicznie Rubella wyrosła :serducho:
Mam nadzieję że się szybko uspokoi, u nas Rajka i Rozi tłuką się między sobą ale grzecznie nie robią sobie krzywdy, a do starszyzny nie startują :)

sachma - Pią Gru 11, 2009 10:10

Rubella :



wuwuna - Pon Gru 14, 2009 12:44

Czemu wstawiłaś sachma 4 jednakowe foty? :-P
quagmire - Wto Gru 15, 2009 14:08

Troszkę Ryjka :)
Rio - szczur o charakterze idealnym, dość uległy, bardzo przyjacielski - nie stwarza kłopotów, nie wdaje się w bójki. Lekki z niego panikarz - kiedyś wpadł na łyżkę i przestraszył się jej hałasu.
Nie jest miziakiem, ale uwielbia być z ludźmi, być w centrum zainteresowania. Zaczepia i ucieka, chowa się, za chwilę wystawia ryjek, znów zaczepia... Mały zawadiaka. No dobra, nie taki mały - waży 460 gramów, czyli dogonił już Ayanka. Mam jednak wrażenie, że ten gwałtowny wzrost się trochę przyhamował. Chciałabym, żeby urósł większy, po prostu większy, a nie grubszy. Wczoraj po zważeniu, jakby usłyszał, że waży tyle co Ayan, bo natychmiast dosiadł się do miski :mrgreen:

Zdjęcia były już w moim temacie, ale jak ktoś nie widział, to proszę:

heniok - Nie Gru 27, 2009 19:24

Rozi i Rajka w Wigilię skończyły cztery miesiące, Rozi to nadal rozbójnik który chodzi własnymi ścieżkami i jest bardzo niezależna, przychodzi na mizianie kiedy chce, Rajka to jej przeciwieństwo, zawsze pierwsza do wyjścia z klatki, chętna do przytulania i kontaktu z człowiekiem, świetnie dogaduje się z naszym małym łysym czyli Gerthrudą i pozwala jej na wszystko, Rozi waży 372g, a Rajka 345g.




sachma - Nie Gru 27, 2009 19:31

wuwuna, nie wiem :/ tak się jakoś dziwnie wgrało, ale jak klikniesz na jedno to wejdziesz do albumu ;) tam jest ich więcej.
quagmire - Nie Gru 27, 2009 21:24

Rajka jest cudowna, ale Rozi - po prostu idealny węgielek :serducho:

Co za zbieg okoliczności, Rio w Wigilię też skończył 4 miesiące :wink:

Nakasha - Pon Gru 28, 2009 01:01

Jakie śliczne dziewuchy! :DD i jakie duże :DD
quagmire - Pon Sty 18, 2010 01:14

Rio :mrgreen:

Możecie być z niego dumni. Ja jestem :DD

II miejsce - najlepszy samiec sierść standard
I miejsce - najlepszy samiec uszy standard
I miejsce - najlepszy samiec self
Best In Show Samców
Nominacja do championatu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group