To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - O-bobasy Emerald Moon

Nakasha - Pon Sie 17, 2009 13:04

Tak mi przykro ;( ;(

To straszne.... dla maluchów... [*] [*]

Trzymajcie się...

Ja wsadziłam Orinoko do diuny z babkami na wystawie, a potem wrzuciłam po prostu do klatki samic i kastrata - na szczęście nic się nie stało, mała już śpi na kupie ze swoim nowym stadem... zazwyczaj tak łączę samice, wiele razy czytałam o takim łączeniu samców i nic się nie działo...

Naprawdę strasznie mi przykro, to okropne wypadki.... to są tylko szczury, mimo wszystko nieprzewidywalne zwierzęta...

Anonymous - Pon Sie 17, 2009 13:05

Ren, wiem jak podle się czujesz :glaszcze: Wypłacz się, bo i tak nic nie pomoże na to co czujesz. :glaszcze: :glaszcze:
mataforgana, L., koszmarnie mi przykro ;(

["] ["]

wuwuna - Pon Sie 17, 2009 13:12

Boszze ja od wczoraj nie mogę dojść do siebie....a dziś powtórka... ;( ;( ;(

Dziewczyny trzymajcie się :glaszcze: :glaszcze:
A dla Orpinka światełko do nieba (*). Słoneczko leć do brata. I proszę już nie zabierajcie nikogo O bobaski do siebie.

Layla - Pon Sie 17, 2009 13:19

Jezu, to jakiś koszmarny pech. Dziewczyny - przykro mi, pewnie i tak słowa nic nie dają, bo same musicie jakoś się z tym uporać, to na pewno dla Was straszne przeżycie :( Bardzo Wam współczuję.

[']['] dla maluszków.

Badoha - Pon Sie 17, 2009 13:20

wuwuna napisał/a:
Boszze ja od wczoraj nie mogę dojść do siebie....
ja mam to samo - cały czas o tym myślę i mam przed oczami

dla aniołków na drogę [*] [*]

sachma - Pon Sie 17, 2009 13:25

nie mam słów..... ;( biedne dzieciaczki...
Bulletproof - Pon Sie 17, 2009 13:41

Współczuję wszystkim, to musi być straszne przeżycie :glaszcze:

Dla maluchów [*] [*]

L. - Pon Sie 17, 2009 13:52

Off-Topic:
Nakasha, ja tak samo łączyłam: Han&Ive, Rei, teraz Oasis&Pandore...
nie wiem czy to jakaś zależność.. czy to samice..

baradwys - Pon Sie 17, 2009 14:09

Jezu! jestem w warsztacie i mechanik patrzy na mnie jak na wariatke! poplakalam sie... [*] dla maluchow!

L. czy jest mozliwosc zebys wyslala moich chlopcow w droge tak bym w sobote mogla ich ze szczecina odebrac? bo to moj wolny weekend i potem juz nie bede mogla

Bema - Pon Sie 17, 2009 14:18

[*] [*]
bardzo mi przykro

Oli - Pon Sie 17, 2009 14:32

Ja też podobnie łączyłam swoje samce. Kurcze, to jest po prostu pech, tego się nie da inaczej nazwać. Tyle ich się urodziło, zostały odkarmione porządnie i taki pech... Mam nadzieję, że po prostu Oli chciał mieć kogoś bliskiego przy sobie i jeden brat mu wystarczy.

mata, dziękuję Ci bardzo bardzo mocno za propozycję przekazania malca. eLciu Tobie też dziękuję za zaufanie i zgodę. Muszę sobie to jednak przemyśleć, na spokojnie. Dużo emocji mną ostatnio szarpie. No i w ogóle przeżywam deja vu, bo niemal analogiczna sytuacja była z Kahluą od Sabeeny - trafił do mnie jego brat Kaspian. Nawet Kahlua miał być identycznie umaszczony jak Oliver... Muszę pomyśleć, porządnie.

Olga - Pon Sie 17, 2009 14:37

Brak mi słów....Tak mi przykro ;( Nawet nie moge sobie wyobrazić ja strasznie musicie się czuć dziewczyny... wasze ukochane...wyczekane maleństwa ;(
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

dla maluszków ['] [']

Anonymous - Pon Sie 17, 2009 14:44

Oli, nie spieszy się, przemyślisz, zdecydujesz, dasz znać...

jeśli będziesz chciała, to oddam ci Ortiego bez namysłu, jeśli jednak nie - to mimo wszystko poszukam mu kolegi w zbliżonym wieku. zaproponowałam to, ponieważ raz, że wolę nie teraz szukać innego maluszka do towarzystwa 'na siłę', a dwa, że twój malec był 'bratem bliźniakiem' i wiem, jak bardzo ci zależało na takim właśnie futrzaku...

cokolwiek postanowisz, Ortie będzie miał dobre życie...

Hanka_i_Medyk - Pon Sie 17, 2009 15:09

Współczuję dziewczyny :(
Dimishka - Pon Sie 17, 2009 15:51

Nie wiem co napisać dalej nie moge w to uwierzyć... tak bardzo mi przykro...
[*] dla obu maluchów...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group