To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot E Valhalla - już nie ma klusek..

AngelsDream - Śro Paź 21, 2009 21:09

sachma, może espumisan w kropelkach dla niemowląt?
Layla - Śro Paź 21, 2009 21:10

sachma, a jak się miewa Deli?
Nakasha - Śro Paź 21, 2009 21:10

sachma, oby wszystko się udało! :kciuki: :kciuki:
sachma - Śro Paź 21, 2009 21:13

Delicia dobrze, je , normalnie chodzi.. teraz śpi..
klaraurs - Śro Paź 21, 2009 21:15

Jak to dobrze :D Niech szybko wraca do sił, dzielna dziewczynka i maluszki :kciuki:
sachma - Śro Paź 21, 2009 21:27

Mam coś dla cioć i wujków bez których dziś moje dzieciaczki by już pewnie nie żyły - tyle ciepłych myśli dostały że miały siłę wybudzić się z narkozy i żyć..

w ogóle Dr Ania zarezerwowała dwa szczurki :P zobaczymy czy nadal będzie chciała :D bo dziś obie panie Dr były bardzo za tym żeby takie cudem uratowane szczurki i karmione przez nie praktycznie cały dzień muszą zostać u nich :D

http://valhallarattery.wr...L2tXs/maluszki1

Layla - Śro Paź 21, 2009 21:31

sachma, przekaż pani Ani i pani Małgosi wyrazy uznania za całą akcję - są niesamowite. Filmik boski :serducho: :serducho:
L. - Śro Paź 21, 2009 21:36

:kciuki: :kciuki: :kciuki: za Deli i maluchy!
sachma, jesteś bardzo dzielna.


i Karla też jest extra! już drugie nasze dzieciaki ratuje.
wcześniej ratowała moją Jolly Joke i jej rodzeństwo.

sachma - Śro Paź 21, 2009 22:15

jutro o 10:35 samiczka będzie u mnie.. uh.. oby je przyjęła.. na razie malce mają się nieźle.. te które mnie martwiły nadal martwią ale wyglądają lepiej.. najadły się, wysiusiały i teraz rozrabiają :) zgarniam je na kupkę i sprawdzam czy wszystkim ciepło.. pisklaki.. są coraz głośniejsze.. wcześniej cichutko popiskiwały teraz się już drą :)
Layla - Śro Paź 21, 2009 22:20

sachma, trzymam mocno kciuki - im wcześniej będzie samiczka tym lepiej, oby przyjęła je bez problemu :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
AngelsDream - Śro Paź 21, 2009 22:27

Ale pamiętajcie, że tarraryści to zło! :P

Jakie one waleczne! :kciuki: :serducho:

pituophis - Śro Paź 21, 2009 22:29

Uważam, że wysyłanie samicy to bardzo zły pomysł - może stracić pokarm, zwłaszcza, że pewnie będzie jechała bez młodych.
Layla - Śro Paź 21, 2009 22:30

pituophis, będzie miała 2 oseski zdaje się.
sachma - Śro Paź 21, 2009 22:30

AngelsDream napisał/a:
Ale pamiętajcie, że tarraryści to zło! :P


pamiętamy :P

ale mimo to ich kocham :P bo Karla i Pitu to niezwykli terraryści :P

wiecie że maluchy próbują się myć? i ciągle pedałują a później piszczą bo się gubią :D moje małe wariaty :D

dobra.. idę coś zjeść bo mnie gratis goni :P

Pitu one nie przeżyją konduktorki.. to ostatnia nadzieja.. w pociągu ich nie nakarmię.. ani nie wymienię termofora.. Karla ma jej dać oseska albo dwa.. mam nadzieję że się uda- wiem że się uda.. musi się udać bo inaczej one umrą..

Layla - Śro Paź 21, 2009 22:32

sachma napisał/a:
wiecie że maluchy próbują się myć? i ciągle pedałują a później piszczą bo się gubią :D
:serducho: :serducho: :serducho: :serducho: Cudowne i dzielne dzieci.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group