To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Szczury - [SHSRP] Ulotka o szczurach - roznoszenie, deklaracje, spis

Pyl - Sob Cze 01, 2013 23:50

Vaco, OK, to poczekamy :)
dotsa - Nie Cze 02, 2013 10:21

Pyl, dotarły wszystkie. ;)
I melduję, że szczurze ulotki można dzisiaj znaleźć na organizowanych w Parku Śląskim Zwierzynaliach, a dokładniej na stoisku fundacji S.O.S dla Zwierząt oraz na stoisku katowickiego schroniska. :)

Pyl - Nie Cze 02, 2013 13:16

dotsa, super :D Strasznie się cieszę, że się udało :mrgreen:
Dałaś tam wszystkie czy tylko część? Daj znać czy trzeba Ci podesłać na lecznice.

dotsa - Nie Cze 02, 2013 14:44

Została mi jeszcze połowa czyli ok. 85 ulotek i dwa plakaty. Z plakatów poszły po jednym na stoisko, ulotek więcej zostawiłam fundacji (jak się zbierałam do domu, to jeszcze sporo ich tam leżało u nich na stoliku), mniej schronisku. Także na lecznice ulotki mam i od jutra postaram się je poroznosić. ;)
tatankayotanka4 - Nie Cze 02, 2013 17:45

tatankayotanka4, Szczecin, poproszę o listę :) na pewno: Lecznica dla Zwierząt na Wojska Polskiego 92, nie wiem czy ktoś był już w Vetmedic
Pyl - Nie Cze 02, 2013 22:29

dotsa, a 2 plakatów Ci nie dosłać?

tatankayotanka4, w Szczecinie ulotki po wszystkich lecznicach roznosi jedna osoba (przy okazji swoich ulotek dot. Bezpiecznego Transportera). Zostają sklepy zoologiczne nie sprzedające zwierząt, ale te też są już częściowo obsłużone - zajrzyj do pierwszego posta, zobacz co jest już obsłużone, może coś Ci jeszcze przyjdzie do głowy?
Ja listy nie ustalam, bo nie znam ani szczecińskich lecznic ani sklepów - liczę na Waszą znajomość terenu ;)

tatankayotanka4 - Nie Cze 02, 2013 22:48

jasne, widziałam dwa nowo otwarte sklepy zool bez zwierząt oraz mój ulubiony z egzotycznymi gdzie pracuje wspaniała kobieta z dużą wiedzą na pewno sama chętnie weźmie coś takiego
Pyl - Nie Cze 02, 2013 23:03

tatankayotanka4, to poproszę namiary na te sklepy (adres lub nazwa - coś co pozwoli je jednoznacznie zidentyfikować).
Co znaczy "ulubiony z egzotycznymi"? Bo w ulotce wprost piszemy, że nie polecamy kupowania zwierząt w sklepach, więc sklepy sprzedające zwierzęta mogą nie być zainteresowane naszą kampanią (a nawet mogą być wręcz wrogo nastawione).

dotsa - Pon Cze 03, 2013 09:02

Pyl, wydaje mi się, że plakatów i tak w tych mniejszych gabinetach nie będą chcieli/nie będą mieli gdzie powiesić. Ten jeden mam nadzieję zawiśnie w Centrum Weterynarii Wełnowiec, a drugi postaram się też gdzieś ulokować. Zobaczę jak w tych mniejszych przyjmą ulotki, jeśli pozytywnie, to podpytam czy następnym razem mogę się pojawić z niewielkim plakatem i czy będą go mieli gdzie powiesić ewentualnie. ;)

P.S. W ogóle to serdeczne podziękowania należą się Pani z poczty, bo gdyby nie ona, to ulotki mogłabym odebrać dopiero dzisiaj... Miałam w skrzynce awizo i poszłam na pocztę po 18 odebrać przesyłki, a okazało się, że paczek nie ma. Ale powiedziałam, że bardzo mi na nich zależy. Pani podzwoniła, gdzie mogła i po godzinie przywiózł mi to kurier do domu. Pani z okienka nieświadomie dość mocno przyczyniła się do szczurzej akcji! :mrgreen: :serducho:

limomanka - Pon Cze 03, 2013 09:08

dotsa napisał/a:
i tak w tych mniejszych gabinetach nie będą chcieli/nie będą mieli gdzie powiesić

z mojego doświadczenia wynika, że mniejsze lecznice są bardziej pozytywnie nastawione do akcji i miejsce na plakat znajdą. To z dużej, całodobowej kliniki będę dziś starała się odzyskać plakat, którego nie chciało im się powiesić, a pani recepcjonistka była totalnie zlewcza... W małych lecznicach rozmawia się bezpośrednio z weterynarzem i zazwyczaj wszystko działa, tak jak powinno :)

Akiś - Pon Cze 03, 2013 09:08

Mogłabym roznieść ulotki w Warszawie, w Wawrze. Mam dostęp do conajmniej trzech małych lecznic oraz dwóch sklepów. Jeden tylko zoologiczny (oczywiście bez zwierząt) a drugi sprzedaje właściwie wszystko, ale ma mnóstwo akcesoriów dla zwierząt. Nazwy sklepów i lecznic podam w najbliższym czasie
Pyl - Pon Cze 03, 2013 10:03

dotsa, jasne :)
A pani z poczty należą się brawa. Wreszcie jakiś "pocztowy" pozytyw :)

Akiś, super, to czekam na szczegóły:)
Ten drugi sklep też nie sprzedaje zwierząt?

L. - Pon Cze 03, 2013 11:49

Ola, gdzie dałaś plakat i ulotki o szczurach na Poli?
Byłam wczoraj, szukałam i nic nie znalazłam :<

Oluś - Pon Cze 03, 2013 12:01

L., nic nie ma? :shock: Dałam do ręki miłej Pani w recepcji, położyła je przy innych ulotkach. Plakat również dałam i zapewniła że powiesi :?
Ale skoro nie ma to pójdę w środę i zapytam co się dzieje.

L. - Pon Cze 03, 2013 12:08

olus_165, no nie ma! :<


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group