To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot G2 SunRat's - rezerwacje str. 7

quagmire - Czw Mar 28, 2013 10:04

Mój ulubieniec :serducho: :mrgreen:
Kasik - Czw Mar 28, 2013 17:49

Lavi napisał/a:
600 gram mojego szczęścia :DD
Lavi, nie oszukuj, chyba Ci się cyferki pomieszały!
Lavi - Czw Mar 28, 2013 18:40

Kasik, naprawdę już tyle waży! :)
Niamey - Czw Mar 28, 2013 22:21

Lavi, nie wierzę, że takie coś wyszło z mojej małej Buczki :D
hekatomba - Nie Maj 12, 2013 18:06

Gumka wyrosła na piękną, zdrową, dużą (370g) i energiczną kobietkę :wink: Mimo tego, że łaknie kontaktu z człowiekiem, nie jest to szczur do miętoszenia (Wokół jest tyle ciekawych rzeczy, a ja mam siedzieć na twoich kolanach?! ;) ). W stosunku do innych szczurów jest totalnie uległa. Daje się kłaść, iskać, skakać po głowie i grzbiecie. Trzeba się naprawdę postarać, aby wyprowadzić ją z równowagi.



A tak śpię :wink:

Niamey - Nie Maj 12, 2013 22:06

Moja najpiękniejsza wnusia :serducho:
monika123 - Pią Maj 17, 2013 10:13

Witamy, witamy.Gajunia pozdrawia wszystkich.Ogólnie ma się dobrze, dostała niedawno do towarzystwa nową kumpelę Iszę z miotu I2.Gaja jest biedna.Ta mała nie da się zdominować więc cały czas się leją i wrzeszczą.Ale dają radę.Gajutek jest przeuroczą szczurcią.Nie za bardzo lubi mizianie, ale uwielbia kontakt z ludziem- a bo znowu może da coś dobrego?Kilka zdjęć Gaji i nowego nabytku Iszy.






Zizollo - Pią Maj 17, 2013 10:58

monika123, panienki cudo :)
a u Ciebie już 2029? :DD

monika123 - Pią Maj 17, 2013 12:35

No ja przewiduje przyszłość i tak moje dziewczyny będą wyglądać za 16 lat :-P
Nie zauważyłam że nie ustawiłam daty w aparacie.

mmarcioszka - Pią Maj 17, 2013 12:53

monika123, jak Gaja zrudziała :)
monika123 - Pią Maj 17, 2013 16:19

Więcej rudego niż czarnego a jest przecież black :P Ale i tak uwielbiam ją.
mmarcioszka - Pią Maj 17, 2013 16:24

monika123, oj tam black, taka jest śliczna :serducho:
hekatomba - Pią Maj 17, 2013 16:53

monika123, śliczna panna :) A jak Gaja wypada zdrowotnie? Pytam, bo Gumka na razie prawie bezproblemowo. Prawie, bo zastanawia mnie jej ciągłe kichanie. Antybiotyk pomaga, ale po zakończeniu kuracji kichanie wraca. Gumka jest pod stałą opieką weterynarza i za każdym razem, gdy zauważę, że panna chodzi zasmarkana, wetka wyklucza zapalenie płuc i stwierdza, że problem tkwi w górnych drogach oddechowych. Poza tym nieszczęsnym kichaniem nic jej nie dolega - ma apetyt, jest żywiołowa i dziarska ;) Ciekawi mnie zatem, jak to wygląda w przypadku pozostałych szczurów z tego miotu.
monika123 - Pią Maj 17, 2013 18:24

Z gają "odpukać" jak na razie żadnych problemów zdrowotnych. Zrobiła się tylko strasznie niedotykalska odkąd jest Isza.A tak po za tym energiczna, żywiołowa i prawdziwy gryzoń- wczoraj znowu zaczęła wygryzać dziurę w ścianie i pogryzła prześcieradło :roll:
aniołek - Śro Maj 22, 2013 21:01

Przekazuje pozdrowienia od Gini i Ginger. Bardziej pszytulastuch zwierzątek nie widziełam. Są pełne ciekawości do świata. Gini uwielbia mizianie za uszami, przytula sie i zasypia.Ginger natomiast uwielbia mnie lizać. Obie są moim oczkiem w głowie ( bo mam dwoje oczu ) :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group