To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

Nisia - Pon Lut 05, 2007 13:51

sachma napisał/a:
nie mam w zwyczaju ubierania sie cieplo

To odwrotnie jak ja... Zrobiło się zimno to puchówka, czapka i szalik. Nie mam czasu na choroby i nie chcę być chora. Chociażby ze względu na szczury... A do tego co jakis czas Rutinscorbin (jak w tej reklamie) i Alliofil (bo czosnku w stanie surowym nie przełknę).
sachma napisał/a:
do tego jestem nalogowym palaczem

A ja jestem uczulna na dym papierosowy.... Więc nawet unikam miejsc, gdzie palą.
sachma napisał/a:
ide po antybiotyki.

Na wirusa :?:

sachma - Pon Lut 05, 2007 14:11

Nisia, ja juz nawet nie chodze do lekarza z zatokami... jesli przy lekach domowych nic nie mija to jasne ze lekarz da antybiotyk.. oddalam to od siebie, ale zawsze sie konczy antybiotykiem, bo zatoki niestety inaczje nie chca mi sie leczyc ;)
Nisia - Pon Lut 05, 2007 14:44

No to jak tak, to nie może byc wirusowe.
Wirus jest materią nieożywioną i dlatego antybiotyki na niego działają (w końcu, jak sama nazwa wskazuje, antybiotyk = "przeciw życiu).

wanna - Pon Lut 05, 2007 15:16

sachma dobrze Cię rozumiem :przytul: problemy z zatokami mam od dziecka... (nie chciało mi się czapeczki nosić :roll: )
trzymaj się ciepło

Viss: artykuły czytam na bieżąco, o megacolonie też już czytałam, ale jednak praktycznej wiedzy nic nie zastąpi, dlatego się dopytuje...

Tygrys - Pon Lut 05, 2007 16:40

[b]Sachma do 23 proszę mi wyzdrowieć bo wiesz...po uszach zarobisz ode mnie :P

Będzie dobrze, zobaczycie!!!!! I z Sachmą i z Enigmą i mówię to ja- Angelika vel Tygrys Jasnowidz Wszechwiedzący jak to mówi Dawid :oops:

Kagero - Wto Lut 06, 2007 05:15

sachma :przytul: zdrowiej szybko... dużo ciepłych myśli od kag - dla Ciebie i całego stadka - zwłaszcza dla Eni.
L. - Wto Lut 06, 2007 14:04

sachma :przytul:
zdrowiej :D

Tygrys - Sob Lut 10, 2007 18:15

Hmmm troche przykro że w innych miotach na bieżąco chwali się maluchy a na naszym "E" tak pusto i cicho... :(
sachma - Sob Lut 10, 2007 22:33

oj tam od razu pusto i cicho :P
dzieciarnia rozrabia na potege.. juz trzy sesje skonczyly sie moimi nerwami i samymi rozmazanymi fotami... wiec dzis zrobilam zbiorowke, dzieki czemu zawsze choc jeden jest wyrazny :P

FOTY DZIECIAKOW

Anonymous - Sob Lut 10, 2007 22:38

Ależ one mają obłędne znaczenia :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
L. - Sob Lut 10, 2007 22:38

a cóz to ?

czyje to maleństwo i jak sie wabi ? 8) :mrgreen:
bo ślicznie wyszło i ma sliczne znaczenie na brzuszku.

ale i tak wszystkie są boskie :serducho:

sachma - Sob Lut 10, 2007 22:40

L., to Euforia MadzikT ;)
Tygrys - Nie Lut 11, 2007 12:30

Nooo w końcu :P

obłędne, śliczne, kochaniutkie, słodkie i co najważniejsze-jeden z nich jest mój !!!!!!!!!!! :serducho: :serducho: :mrgreen:

Naciol - Nie Lut 11, 2007 12:33

Jezuuu, jakie śliczne umaszczenia...
A te dziewczynki czyje? 8)

I jeszcze te dwie w rogu czyje, czyje? :mrgreen:

Wymiziać te śliczne, kochane mordeczki, łapeczki, noseczki, uszka... :serducho:

sachma - Nie Lut 11, 2007 17:55

TO Etain (Sylvia) i Enigma (moja)

A TU od lewej Etain(Sylvia), pupka Enigmy (moja), Entaza (Wydra) i Edana (Sylvia) ... no i widac ciemna pupe Euforii :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group