To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Wuszka i Wuszątka

Martini - Pią Mar 16, 2012 01:36

Off-Topic:
mmarcioszka napisał/a:
Pyl, a komu mam podesłac ankietę?


To jest bardzo dobre pytanie...
Nie mam ankiety na Pyla. Napisz, jakie masz, Pyl stwiedzi, czy są dobre, jeśli tak, to ja przystąpię do wyadoptowywania.
Pytanie ode mnie: co sądzisz o IQ świnek morskich?

pszczoła - Pią Mar 16, 2012 01:36

ja też chcę zaadoptować Pyla!! Martini, poproszę o pytania na PW, staję w szranki :D
mmarcioszka - Pią Mar 16, 2012 01:41

pszczółka, nie ma tak, tutaj kto pierwszy te lepszy ;( IQ świnki morskich mówisz... Dogada się z moim królikiem :D
Martini - Pią Mar 16, 2012 01:47

hihi. mam pomysł zestawu. będzie na urodziny.
Oli - Pią Mar 16, 2012 01:50

takie mądre do adopcji, a z Pylem jest stado szczurów, świniak i konia, pomyślał ktoś o tym gdzie to upchać wszystko? :P
Pyl - Pią Mar 16, 2012 02:16

Off-Topic:
Oli, cicho! Przez Ciebie nikt mnie nie zechce!!!
Martini, jeśli Twoje pytanie o IQ świnek ma jakiś związek z moją adopcją, to... nie lubię Cie! ;(

Oli - Pią Mar 16, 2012 02:19

Pyl, lepiej byś zachowała dom swój, niż jakbyś miała zostać adoptowana, a potem porzucona :glaszcze:
Martini - Pią Mar 16, 2012 02:23

Off-Topic:
Pyl napisał/a:
Martini, jeśli Twoje pytanie o IQ świnek ma jakiś związek z moją adopcją, to... nie lubię Cie!


No przecież ja tu też mam coś do powiedzenia :lol: Nie pozwolę dyskryminować stworzenia

pszczoła - Pią Mar 16, 2012 02:26

Off-Topic:
Ale o co chodzi? Ja nikogo nie porzucę, biorę Pyla z całym bagażem :D No, chyba że mmarcioszka chce się podzielić ;)

nubijka - Pią Mar 16, 2012 06:26

wszystkie maluchy "sprzedane"? woow niezłe tempo ;) a dziewczynka z krzywą główką też?
taivas - Pią Mar 16, 2012 08:35

Jak widać, wszyskie znalazły domki, hurra! :) Cieszę się bardzo. :)

Pyl, a jak tam Julian i cała wesoła gromadka, może by tak coś ciekawego napisał? :mrgreen:

natkapatka - Pią Mar 16, 2012 08:57

Pyl, no jak się biją o Ciebie. W sumie jakby nie patrzeć jesteś jedynym i niepowtarzalnym egzemplarzem :)

Jeszcze maluchy naucz jeździć konno. U mnie Gustaw będzie na psie jeździł na początek :)

Motylove - Pią Mar 16, 2012 12:11

Bardzo się cieszę, że wszyscy zaadoptowani :mrgreen:

Teraz pozostaje mi tylko niecierpliwie czekać i szyć kompleciki szczurzych mebelków.

mmarcioszka - Pią Mar 16, 2012 12:31

natkapatka napisał/a:
Jeszcze maluchy naucz jeździć konno. U mnie Gustaw będzie na psie jeździł na początek :)


U mnie Malwina jeździ na króliku, więc... :roll:

Pyl - Pią Mar 16, 2012 17:45

pszczółka, mmarcioszka, :serducho:
nubijka, Krzywa główka jeszcze nie, ale znając Martini to niedługo znajdzie dla niej domek.
taivas, chwilowo Julian nie ma czasu pisać, bo podgryza kolegów w ogonki, gania Mamuśce po głowie albo skacze po misce (pełnej). Są przecież w życiu sprawy ważne i ważniejsze.
natkapatka, mmarcioszka, nauka jazdy konnej jest dodatkowo płatna.W gratisie mogę dodać jeżdżenie na Prosiaku :P

Off-Topic:
No i niech się pobiją trochę - Pyl jest jeden jedyny w swoim rodzaju - siostry bliźniaczki brak :wink: Byle potem mnie nie zwrócili do hodowcy, jak się okażę trudna w łączeniu ze stadem :oops:

Dodam tylko, że w poniedziałek jedziemy całym stadkiem na wizytę kontrolną do dr Rzepki.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group