To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot kontrolny R SunRat's - rezerwacje str 5

quagmire - Wto Lip 17, 2012 13:00

Majszczur, huszczeje :D
A tak na poważnie, to ten miot ma w ogóle dość oryginalną sierść, Zeze standardowy ma bardzo długie futro, za to Remi dużo, dużo milsze w dotyku.
Może z nich są teddy rexy, jeśli tata był teddy rexem, to jest to możliwe.

Majszczur - Wto Lip 17, 2012 13:12

:cenzura: quaaagmireeeee zlituj się nade mną :lamer:

stres wykluczam, nie było żadnych negatywnych bodźców (Ropuch zaczał "brzydnąć" zanim pojawiła się nowa lokatorka - LaLuna)

dotychczas byłam zachwycona oryginalną piękną sierścią Ropucha, a teraz co na nią spojrzę to cierpię, bo nie wiem czy to po prostu jakaś fizjologiczna faza tego typu niestandardowej sierści czy coś złego (w sensie zdrowotnym) czai się za rogiem :?

quagmire - Wto Lip 17, 2012 13:22

Majszczur, a na zdjęciu będzie to widać?

Wyjątkowość sierści - rexowość czy też velvetowatość - u eRek "pochodzi" tylko od ich Taty, a Saurac miał raczej normalne futerko. Nie łysiał ani nic z tych rzeczy, ale tu Netek na pewno lepiej pamięta.

AngelsDream - Wto Lip 17, 2012 13:27

quagmire, Netek dobrze pamięta. Saurac do ostatniego dnia miał bardzo porządną sierść. Swoją, charakterystyczną (ciemną ze złotymi i rudymi refleksami), ale na pewno nie łysiał. Mogę też zrobić zdjęcie Rauma, może się da coś zobaczyć i porównać?
Majszczur - Wto Lip 17, 2012 13:29

na fotce może być widać jedynie przełysienia (np z boku głowy), ale chyba nie dam rady uchwycić tej szaroburowatości sierści. No i różnicy w dotyku.
wczesniej Żaba miała z wyglądu właśnie taką raumowatą sierść (przynajmniej jak patrzę na foty) i dość ostrą jak na samiczkę. A teraz licha wełenka :|
Off-Topic:
Dziewczyny idą od weekendu do Hotelu Martini*****, quag masz blisko :D

quagmire - Wto Lip 17, 2012 13:38

Off-Topic:
Majszczur, toż to prawie drugi koniec Warszawy jest ;)

Majszczur - Śro Lip 18, 2012 22:50

AngelsDream napisał/a:
... Hormony (...) ?
Jednak chyba hormony.
Między tą smutną matową sierścią dostrzegłam dzisiaj tłustego ciemnego placka na skórze :|

AngelsDream - Czw Lip 19, 2012 08:51

Majszczur, warto wykluczyć jakieś przygody z grzybami, a i hormonalne sprawy prowadzić u specjalisty. Skoro przeciętny weterynarz poległ na takich rzeczach u psa, to u szczura będzie trudniej.
Majszczur - Czw Lip 19, 2012 10:40

Kurcze, niedawno oglądał ją Mikłusz i nic go nie zaniepokoiło... :(
btw jest u nas jakiś endokrynolog szczurzy?

quagmire - Czw Lip 19, 2012 10:59

Dr Agata Godlewska z Ogonka ma wpisane endokrynologia: http://www.ogonek.waw.pl/lekarze.html
Aczkolwiek nie wiem, czy np na razie się jeszcze nie uczy czy coś. Myślę, że warto najpierw napisać do niej maila i się spytać dokładnie.
Off-Topic:
Poza tym to moja wetka i ja ją bardzo, bardzo lubię :D

quagmire - Pon Sie 06, 2012 00:03

Mimo że drugie urodziny są często ważniejsze, to pierwsze są zawsze najradośniejsze. Pięknego życia mychy kochane, zdrowia całą masę, pyszności i dużo miłości - odludzkiej i odszczurzej. Dla wszystkich eReczek :urodziny:
heniok - Pon Sie 06, 2012 07:54

Dużo smakołyków i długiego zdrowia od dziadka :urodziny:
AngelsDream - Pon Sie 06, 2012 10:11

Dla całego rodzeństwa ze szczególnym uwzględnieniem Rauma R'dza. :serducho:

Zdrowia, mychy kochane!

Pyl - Pon Sie 06, 2012 13:13

4 latek dla wszystkich R-ek!
Nie wiem kiedy ten czas upłynął :co jest?:

AngelsDream - Wto Sie 14, 2012 17:36



Ktoś wyrasta na szczura szczurów.

Spojrzenie po tacie. :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group