To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 17 szczurków husky w nowych domach

cytryn007 - Nie Maj 09, 2010 22:50

nie no wąsy są kręcone :P
Oli - Pon Maj 10, 2010 00:17

Nakota napisał/a:
Będzie ciekawie jak te "rexy" okażą się młodzieńczym puszkiem :lol:
po pierwsze to na bank nie są rexy, bo wąsy mają proste (przynajmniej Oli ma). Na standardy też nie wyglądają, bo jednak to futerko jest inaczej miękkie. Możliwe, że to velveteeny. Szkoda, że nie wiadomo jak tata wyglądał.
nezu - Pon Maj 10, 2010 00:18

No właśnie chciałam pytać czy to aby nie velveteeny. ;)
Nakota - Pon Maj 10, 2010 06:42

Oliverowowych wąsów nie pamiętam, ale Atira, Ares i agutka stasiaimalgosi, które u mnie mieszkały miały te wąsy proste i pofalowane zarazem.
Tatuś był husky dumbo. Sierści się nie przyglądałam, ale był chyba na jakiś sposób poskręcany.

cytryn007 - Pon Maj 10, 2010 09:28

tatusia miziałam siersc miał sztywna i nastroszoną lekko, nie było to skręty czy jakeis mega fale, po prostu nastroszone.... wąsy tak pół na pół jak u żabci

Oli, mogłabyś dodać jakąś fotkę z bliska Oliverka?

Oli - Pon Maj 10, 2010 11:26

Nakota, wszystkie maluchy, które przyjechały do Warszawy widziałam i żaden nie miał rexowych wąsów. ;) Co do zdjęcia to się postaram, chociaż w tym momencie ciężko mu cokolwiek zrobić, a ja nie mam tak szybkiej migawki w aparacie.
Nakota - Pon Maj 10, 2010 16:19

To ja już nie wiem, może ja jakieś zwidy mam, ale wydawało mi się, że miały przynajmniej pofalowane te wąsy.
bebe - Pon Maj 10, 2010 16:23

cytryn007 napisał/a:
nie no wąsy są kręcone :P


kochani a co jest z tymi wąsami? zielona jestem :mrgreen:
jak są kręcone to co ,nie są zwyczajnymi szczurami

Oli - Pon Maj 10, 2010 16:31

Nakota napisał/a:
że miały przynajmniej pofalowane te wąsy
pofalowane to nie kręcone, zwłaszcza że u velveteenów wąsy się prostują w trakcie wzrostu. ;)

bebe napisał/a:
jak są kręcone to co ,nie są zwyczajnymi szczurami
to kwestia odróżnienia odmiany sierstnej
cytryn007 - Pon Maj 10, 2010 16:33

bebe, rexy mają kręcone wąsy

wiecie co jak się przyglądam Żabci to ona faktycznie jakby miała co raz mniej kręcone te wąsy, a włąsnie pofalowane


czym charakteryzują sie velveteny?

Nakota - Pon Maj 10, 2010 16:35

Oli, nigdzie nie twierdziłam, że one miały kręcone wąsy, cały czas piszę o pofalowanych :)
Chociaż bardziej to one miały brwi pofalowane :P

klimejszyn - Pon Maj 10, 2010 17:01

maluchi mają falowane wąsiki, nasza Atirka futerko ma gładziuteńkie, a Ares ma delikatnie kręcone :wink:
kasia_w - Wto Maj 11, 2010 10:56

Kurcze, tyle się naszukałam tego tematu :roll: :oops: myślałam już, że został usunięty ale wreszcie go odnalazłam :P
U nas wszystko w porządku. Bajka (wszyscy się nią zachwycali i mówili, że wygląda jak z bajki, więc stwierdziłam, że to imię idealnie do niej pasuje) rośnie w oka mgnieniu, w niedzielę ważyła 127g :shock: :D W sumie to niedziwne, cały czas siedzi w misce, ma niesamowity apetyt, co mnie bardzo cieszy :) Ma cudowny charakter, jest odważna ale jak się czegoś przestraszy, biegnie się schować pod bluzę, lubi jak się ją mizia i daje słodkie buziaki :serducho:
Co do futerka malutkiej, tak jak piszecie, jest to delikatny puszek, a wąsy ma raczej proste ale też nie takie jak przy standardzie... Też mi się wydaje, że to może być velveteen, chociaż ja się nie znam więc nic nie sugeruję ;) Zdjęcia pewnie będą dopiero w weekend :]

Oli - Wto Maj 11, 2010 11:09

kasia_w napisał/a:
daje słodkie buziaki :serducho:
Oli robi to samo :D wczoraj mnie wycałował całą, zrobił manicure i urzekł TŻa swoją maleńkością, odwagą i wielkimi jajkami. :lol:
zuuzuushii - Wto Maj 11, 2010 11:44

Oli napisał/a:
Oli
oh Oli *_* miałam przyjemność go zobaczyć. Jest wspaniały... gdyby to zależało ode mnie, wcale bym go nie oddała :twisted:
taka mała pchełka ale jak się wspaniale bawi :falover:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group