To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Wo de Shu - rezerwacje str.3

baradwys - Pon Paź 03, 2011 11:58

Strasznie tu cicho, cóż słychać u rodzeństwa? Czy wszyscy zdrowi?
Dziś Bounty zapytany jak się czuje jako najstarszy szczur w stadzie odpowiedział ze śmiechem :
-Ty sobie chyba kobieto żartujesz, ja jestem tu najmłodszy, najpiękniejszy i w ogóle i w szczególe... Weź skończ głupio gadać i dawaj tego smakołyka.

Waga Butka to wciąż zachwycające 600g.
w końcu stał się panem i władcą w swojej klatce ;)
Do zdjęć się nie zatrzymuje, chyba, że sposobem na plan zdjęciowy przemycę gerberka ;)

PALATINA - Pon Paź 03, 2011 17:25

Miszka vel Klusek niestety nie żyje, już 2 tyg.
Cały czas w to nie wierzę. Zaczęło się od problemów z tylnymi łapkami. Był wg mnie za młody na taki starczy niedowład, ale był też otyły (nie udało mi sie go odchudzić, on żył po to, by jeść!). Potem nagle pojewiły się problemy z układem oddechowym, które błyskawicznie go wyniszczyły. Leczenie nie pomagało. Musiałam mu pomóc odejść. :(

Barnaba dla odmiany zawsze chudzinka, łatwo się przeziębiająca (od wiosny tegorocznej zaczął mi się przeziębiać). Teraz też dostaje leki, bo na rtg oskrzela nie wyglądają dobrze. Ale robię mu inhalacje kilka razy dziennie i czuje się dobrze.
Został w stadzie już tylko z Teofilem (staruszek, 2lata i 4mies). Ale Teoś czuje sie wyśmienicie. Już mu nóżki tylkne zaczynają siadać, ale trzyma się dzielnie.

handzia1 - Pon Paź 03, 2011 19:52

Ojejku! Takich wieści nie chcieliśmy otrzymać...Przykro mi...U nas sielanka, dziewczyny rozrabiają, ładnie jedzą i są w świetnej formie. Bella alias Kulka nadal przez większość czasu je...po prostu to kocha. W wakacje została u znajomej bo 1raz nie mogłyśmy ich zabrać na wakacje i z tęsknoty schudła 30g ale jak można było się domyślić po naszym powrocie przybrała szybko i nie ma możliwości odchudzenia jej. Jedzonko to jej pasja. Pozdrawiamy!


[ Dodano: Wto Paź 04, 2011 18:24 ]
A co słychać u mamusi miotu Choco?

baradwys - Pon Gru 12, 2011 12:46

100 a nawet 1000 latek dla wszystkich Betek :*
Choć to bardzo charakterne szczury zawładnęły zapewne sercami swoich opiekunów do reszty, tak jak to z moim zrobił Bounty. Dwa latka to jednak bardzo niewiele i żądamy kolejnych dwóch :*
:urodziny:
Ślemy również życzonka do szczurzego nieba,dla tych z rodzeństwa, którzy Nas opuścili...

handzia1 - Pon Gru 12, 2011 12:52

Wszystkiego najlepszego grubasy! Buziaki od Bellci! :serducho: :serducho: :serducho: :urodziny:
DxxMs - Pon Gru 12, 2011 19:58

Wszystkiego Naj!! :serducho: Oby już więcej chorób nie zawładnęło tym miotem. :kciuki: Pozdrowienia od Brirki :)
PALATINA - Pon Gru 12, 2011 20:21

Oo.. Prawie przegapiłam! :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wszystkiego najwspanialszego ogoniastym!

Idę dać jakiś smakołyk Barnabie. :wink:

handzia1 - Śro Gru 14, 2011 09:22


Pozdrawiamy!

baradwys - Pon Gru 19, 2011 20:14

Z metryczki mioty N Happy Feet wyczytałam, że nie żyje Bikmina. Czy wiadomo na co odeszła?
PALATINA - Czw Sty 26, 2012 16:50

Uśpiłam dziś Barnabę.
Właśnie wróciłam z sekcji. Ropne zapalenie płuc. Zmiany w miąższu i kilka sporych ropni.
Nic dziwnego, że tak mu się już źle oddychało, biedaczek.. ;(

wuwuna - Czw Sty 26, 2012 21:10

PALATINA, przykro.... :( (
baradwys - Pią Sty 27, 2012 17:41

PALATINA, bardzo mi przykro :(

Z Butkiem też nie ciekawie, gaśnie w oczach, tylne łapki coraz mniej sprawne, wet mówi, że jeśli szybko się nie pozbiera to nie zostało mu więcej niż 2 miesiące :(

PALATINA - Pią Sty 27, 2012 17:52

baradwys,
Ja mam Teofila, który ma 2 lata i 8 mies i "bez tylnych łapek" radzi sobie bardzo dobrze już od prawie pół roku. Ale poza łapkami zawsze był zdrowy i silny. Jest też szczupły, więc porusza się dość sprawnie na samych przednich, podpierając tylko niewładnymi tylnymi.
Może Twój też jakoś sobie poradzi przez pewien czas? :|

Kurczę, strasznie to przykre, że nasze dzieciaczki tak szybko gasną.. ;(

baradwys - Pią Sty 27, 2012 17:58

PALATINA, tu nie chodzi o łapki tylko o to, że on traci wagę, niby je tyle co wcześniej, prawdopodobnie będzie musiał zamieszkać osobno z jakimś kolegą tylko kłopot z którym bo teraz każdy chłopak chce się do Butka przytulać. Nie wiem dlaczego, jeszcze niespełna rok temu lał ich jak opętany, a oni tak bardzo go kochają :serducho:
quagmire - Sob Sty 28, 2012 12:55

baradwys, ale jak się traci mase mięśniową (siadają łapki), to spadek wagi jest czymś normalnym.
Byleby przestał tracić :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group