To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G of Anahata - Gina [*]

Biała - Pon Lis 09, 2009 11:55

Ren napisał/a:
Bardzo upodobała sobie suchą karmę. Dosłownie nie wychodzi z miski, nawet w niej śpi ;)


Devona Ona idealnie pasuje do waszego stada :mrgreen: :lol:

Śliczna panienka, wszystkie są przepiękne, a rexsiątka :serducho: :serducho:

Anonymous - Pon Lis 09, 2009 12:30

Reniuś nie krzywdź mnie, napisz coś o Geralcie ;(
Devona - Pon Lis 09, 2009 12:56

Biała napisał/a:
Devona Ona idealnie pasuje do waszego stada :mrgreen: :lol:
Tylko w tej kwestii raczej do tego meskiego ;) .
Anonymous - Pon Lis 09, 2009 15:17

mataforgana napisał/a:
Reniuś nie krzywdź mnie, napisz coś o Geralcie ;(

Nie, bo nie będziesz chciała wtedy przyjść :]

Anonymous - Pon Lis 09, 2009 15:48

ależ wiesz, że przyjdę, wiszę ci paczkę fajek :P
wuwuna - Wto Lis 10, 2009 10:00

o bosie, bosie jakie to poskręcane :serducho: :serducho:
Anonymous - Śro Lis 11, 2009 12:33

Reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen, naaaaaaaaaaaaaaaaapisz coś o Geralcie, skoro mnie wczoraj nie chciałaś przygarnąć, mendo! :P
Anonymous - Śro Lis 11, 2009 15:39

mataforgana, jutro przyłazisz, więc nie kwicz ;P
Anonymous - Czw Lis 12, 2009 18:02

no to teraz możecie mi grupowo zazdrościć :twisted:
byłam dzisiaj u Renki i osobiście myziałam całe to szalone stadko cudowności! :serducho: :serducho: :serducho:
bąble są niesamowite - piękne i przesłodkie :D
fuzziątka trochę wyłysiały od czasu ostatnich fot, ale nadal niektóre są dość mocno omszone. sama przyjemność, kiedy takie glizdeczki łażą między palcami :D i powiem wam tak:
oczko Gooffisia całkiem ładnie wygląda, Ren musiała go przytrzymać, żebym w ogóle zauważyła różnicę w ślepkach.
Geshtinanna ma cudny kolorek :serducho:
Getsumei chciałam ukraść - jest jedną z mniejszych pchełek i jest tak mega cudowna, że szczerze zadroszczę przyszłemu domkowi!! mycha podbiła mnie totalnie, jest po prostu nieziemska :serducho: :serducho: :serducho:
Gwiazdka jest prawdziwą modelką - no i ma powody do próżności ;) cudne z niej rexiątko, taka bezowa chmurka... straaasznie mi przypomina z wyglądu atową Ciri, jest naprawdę słodka.
Góró to czubek, sorry wunia :P ciągle gdzieś zapitalał z rodzeństwem ;)
ech, a jak zobaczyłam Gonzo, to miałam przez chwilę odruch pod tytułem 'rozmyśliłam się, nie dam go wcale Olimpii!!' :P ale spoko, Oli, rozsądek wziął górę, będziesz mieć z tej małej torpedy pociechę :D
Gerthruda, Gina i Groteska niestety były dla mnie nierozróżnialne :P

co mogę powiedzieć o wszystkich klusiach, poza tym, że piękne są? to, że widok takiego stadka w fazie kompletnie rozbieganej rozwala na łopatki :D szaleją, ganiają się, tłuką między sobą, usiłują zeżreć Rence kanapę i namiętnie, mimo przeszkód próbują wciskać się w wygryzioną w rogu dziurę i wleźć do środka tejże - co niektórym na koniec się nawet udało :D aaa, no i co mnie totalnie rozczuliło - to jest samobieżny zestaw do manicure :D ledwie wsadziłam między nie rękę, zaraz obsiadło mnie stadko wielkouchych podgryzaczy :D i namiętnie wracały do tego delikatnego podskubywania paznokci przy każdej okazji :serducho:

i wiem już, czemu Ren mi się nie chciała przyznać co do charakteru Geralta :evil: to mały szatan jest, nie szczurze dziecko :roll: :mrgreen:

Dimishka - Czw Lis 12, 2009 20:19

mataforgana napisał/a:
Getsumei chciałam ukraść

Nie dam :D
Ale teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać, aż przyjada do mnie :serducho:

scorpio80 - Czw Lis 12, 2009 20:41

mataforgana napisał/a:
Gwiazdka jest prawdziwą modelką

moje ukochane już chcę wymiziać tą moja księżniczkę :serducho: :serducho: :serducho:

Devona - Czw Lis 12, 2009 21:06

mataforgana napisał/a:
Gerthruda, Gina i Groteska niestety były dla mnie nierozróżnialne :P
Gina to ta najbardziej omszona :P .
Oli - Czw Lis 12, 2009 23:14

mataforgana napisał/a:
ech, a jak zobaczyłam Gonzo, to miałam przez chwilę odruch pod tytułem 'rozmyśliłam się, nie dam go wcale Olimpii!!' :P ale spoko, Oli, rozsądek wziął górę, będziesz mieć z tej małej torpedy pociechę :D
:* i tyle, o! :wink:
Anonymous - Pią Lis 13, 2009 08:50

Devona napisał/a:
Gina to ta najbardziej omszona :P .

Cóż, teraz to wszystkie są raczej łysawe :P

Dziękujemy cioci macie za odwiedziny i mizianie :D . Dziś maluchy kończą 4 tygodnie :wink:

A teraz wracamy do spraw organizacyjnych :P . Proszę dać mi znać na PW jak chcecie odebrać swoje pociechy. Od razu mówię, że nie mam transporterów, więc trzeba wysłać własny. Warszawiacy proszeni są o dogadanie się w kwestii zbiorowej wysyłki :wink:

Anonymous - Pią Lis 13, 2009 10:17

Ren napisał/a:
jak chcecie odebrać swoje pociechy


zamawiam dostawę do domu :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group