To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot E Valhalla - już nie ma klusek..

PALATINA - Śro Paź 21, 2009 20:16

Super! Kciukam! :kciuki: :kciuki: :kciuki:
gratis - Śro Paź 21, 2009 20:17

kluchy mi nie mogą tego zrobic...
doczekają, już w komplecie.

klaraurs - Śro Paź 21, 2009 20:30

Za dzielną mamusię i małe klusie :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Mangusta - Śro Paź 21, 2009 20:37

uff, ale się cieszę :D kciukam dalej!
Anonymous - Śro Paź 21, 2009 20:38

kciukam z całych sił !! :kciuki:
Anonymous - Śro Paź 21, 2009 20:40

Żeby się udało... :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Nakota - Śro Paź 21, 2009 20:42

Żeby już żadnych problemów nie było :kciuki:
No i oczywiście za kluski i mamusię :kciuki: :kciuki:

Anonymous - Śro Paź 21, 2009 20:42

i ja kciukam mocno, musi się udać :kciuki:
sachma - Śro Paź 21, 2009 20:43

jest 7 sztuk silnych, które piszczą łażą i muszą przeżyć, są 3 sztuki które same rozdziabiają pysio żeby jeść.. one tak cudnie mlaskają.. karmienie zajmuje mi 30min.. nie jest źle - z jedną timoną się tyle męczyłam.. malce dostają kilka kropel mleka i lecimy dalej.. i na razie jest dobrze.. martwię się o dwa maleństwa... a jeden najchudszy.. łazi po całym transporterze i ciągle mi przechodzi do kupki jeszcze nie nakarmionej :D dostał 3 razy w czasie jednej serii :D później się zreflektowałam że coś ich za dużo :D i go przyłapałam jak znów wracał do kupki nie karmionej :D
Anonymous - Śro Paź 21, 2009 20:45

Jak to dobrze, że chcą jeść... Maluchy Cukinki w ogóle nie chciały... Będzie dobrze!
AngelsDream - Śro Paź 21, 2009 20:46

sachma, to się nazywa wola przetrwania! :kciuki:
Anouk - Śro Paź 21, 2009 20:46

sachma napisał/a:
łazi po całym transporterze i ciągle mi przechodzi do kupki jeszcze nie nakarmionej :D dostał 3 razy w czasie jednej serii :D później się zreflektowałam że coś ich za dużo :D i go przyłapałam jak znów wracał do kupki nie karmionej :D
Cwaniak :>
gratis - Śro Paź 21, 2009 20:48

eee tam, że najchudszy, chłopię da rade :DD
karola - Śro Paź 21, 2009 21:01

sachma, jesteś fenomenalna. Nie czekam na żadnego z malców, temat otwarłam z czystej ciekawości (bo widzę, że dużo postów w jeden dzień więc coś jest na rzeczy) i wiesz co? Podziwiam Cię przeokropnie! I choćby to zabrzmiało głupio-gdybym miała być czyimś szczurem to chciałabym być Twoim, a co. :oops:

Kciuki zaciśnięte za maluchy i Delicie :kciuki:

sachma - Śro Paź 21, 2009 21:05

jeden maluch ma napęczniały brzuch - masuję i masuję i nic :/ martwię się o niego coraz bardziej.. a raczej o nią bo to dziewczynka..

karola, dzięki, ale wiem ze każdy by tak zrobił na moim miejscu.. jeśli zwierzę ma taką wole walki, przeżywa narkozę która powinna go zabić a później je.. mały mój wkład.. to te dzieciaki są niezwykłe.. i bardzo chcą żyć..

a tak w ogolę to mamy pierwszą samodzielną kupkę o.O' myślałam że one w tym wieku same nie potrafią.. a jegomość zrobił sam, bez masowania :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group