To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Domki

babyduck - Nie Kwi 17, 2011 18:28

U mnie do xl wejdzie trzech panów i jest bardzo ciasno.
mikanek - Sob Maj 07, 2011 08:37

ja dopiero wczoraj podejrzałam tu u kogoś z forum domek zrobiony z koszyków, o w pysk że ja na to nie wpadłam :roll: Domek już zrobiony hehe bo walających się u mnie koszyków nie brak, niestety póki co szczurostwo dość sceptycznie do niego podchodzi :|
wushu - Sob Lip 30, 2011 17:42

Orientujecie się czy różowe sputniki są jeszcze gdziekolwiek dostępne? W zooplusie ich już nie ma :cry:
Karena - Nie Lip 31, 2011 11:57

wushu, polowałam jakiś czas temu i... jak po walentynkach się wyprzedały zapisałam się na subskrypcję na maila. pozostało czekac na info na maila że uzupełniono zapasy :( no ale już jest w klatce i jest piękny. nigdzie indziej nie znalazłam różowego niestety
Nashi - Nie Lip 31, 2011 12:04

Dziwne, ja widziałam w polskim zooplusie różowo-fioletowego jeszcze jakoś w maju-czerwcu...
mini - Nie Lip 31, 2011 12:10

Zwykłe: zielono-żółte są w planecie zoo.
Różowego, dawno nigdzie nie widziałam.

Karena - Nie Lip 31, 2011 12:33

Nashi, no ja jakoś maj-czerwiec kupowałam właśnie. co kilka miesięcy chyba uzupełniają magazyny ;)
wushu - Nie Lip 31, 2011 22:42

"(...) Z przykrością Panią informujemy, iż artykuł 209648 (Wiszący domek Sputnik Edycja specjalna: kolor lila/róż) został na stale wycofany z naszej oferty. Prosimy o zrozumienie. (...)"
Gadom - Sob Sie 06, 2011 14:58

Czy takie cos:

Może być prowizorycznym domkiem na razie do póki nie będę miał kasy żeby im jakiś kupić?

valhalla - Sob Sie 06, 2011 15:18

Zmieszczą się?
Możesz też zmontować im jakiś domek sam. Trochę spienionego PCV (pisałam w temacie o półkach chyba), klej na gorąco i jedziesz.

Anomalia - Sob Sie 06, 2011 18:03

Czy ktoś, kto kupował plastikowy, rozkładany domek dla świnki morskiej Living World, może mi powiedzieć gdzie go kupił? :P Jest mało sklepów gdzie on się znajduje, a nie chcę trafić na jakiś oszukany i niepolecany.
Gadom - Sob Sie 06, 2011 18:05

valhalla, zmieścić się zmieszczą spokojnie ;) Chce coś do póki kasy ie mam, jak kasa będzie coś im kupie;)
Iszbin - Wto Sie 16, 2011 18:21

A ja mam taki pomysł... Drewno się nie nadaje, ani na półki, ani na domek, bo wchłania siki. oczywiście można czymś pokryć, ale z tego co widzę to dosyć problemowe, bo a to nieskuteczne, a to szkodliwe dla szczurów, a to to a to tamto. Ale, panele podłogowe nie wchłaniają sików (takie przynajmniej widziałem wypowiedzi w temacie o półkach) więc nadają się na półki. To może by tak i domek z nich zmajstrować?
Mrówa - Pią Sie 19, 2011 12:26

miałam domek z paneli dla swoich śmierdziuchów i nie narzekałam. :)
iiccyy - Sob Sie 20, 2011 08:53

Moim za domek służy doniczka. Nie chcę z niej wychodzić ;)
Wyszperana gdzieś w piwnicy, otwór wycięty i gotowe :)



Uploaded with ImageShack.us

Bardzo dobry pomysłem jest zrobienie domku, huśtawki po starej piłce do ręcznej ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group