To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Wo de Shu - rezerwacje str.3

Kredka na baterie - Wto Wrz 07, 2010 17:55

Cześć. Właśnie zarejestrowałam się na tym forum. Orientujecie się może czy w którejś hodowli są jeszcze wolne samiczki?? Bardzo zależy mi na rasowym szczurku... A najbardziej na dumbolku blue;)
baradwys - Wto Wrz 07, 2010 17:57

Kredka na baterie, to zajrzyj w planowane mioty i zapisz się na któryś ;)
Kredka na baterie - Wto Wrz 07, 2010 18:03

Ale zapisać się gdzie? Na tym forum? Czy bezpośrednio pisać do hodowcy? Moja jedna szczurcia umiera;( I nie chce zostawiać jej samej.. A z zoologicznego już więcej nie kupie szczurka..

[ Dodano: Wto Wrz 07, 2010 18:11 ]
Tzn nie chce zostawiać drugiej samej.. Tym bardziej, że jest młodziutka jeszcze..

wuwuna - Śro Wrz 08, 2010 02:32

Kredka na baterie, masz dział 'planowane mioty' w każdym planowanym w pierwszym poście jest napisane co trzeba zrobić. :wink:
PALATINA - Śro Paź 13, 2010 16:41

Zdaję relacje z życia panów B.
Zdjęcia jak rodzice wrócą z wakacji z moim aparatem.

Barnaba - wbrew pozorom, wyrósł na twardego faceta. Bywa mocno nieufny, potrafi się strasznie jeżyć, gdy ktoś obcy go dotyka - straszy i udaje, że gryzie. Został alfą w stadzie.
Rozstawia po kątach swojego brata i Teofila. w życiu nie sądziłam, że ten niepozorny kruszek nabierze takiego charakterku!

Miszael (Banderas) - Dostał nową ksywkę - Klusek. Pasuje do niego idealnie!
Klusek jest strasznie kluskowaty - jest duży, tłusty, mięciutki i okropnie ciamajdowaty.
Zero agresji - czysta rozkosz mięciutkiego miziaka.
Odchudzić go nie jestem w stanie.
Gdy wstawiam miseczkę z jedzeniem (ograniczam im smakołyki) - Barnaba i Teofil biorą po kawałku i lecą się schować w kąt. Natomiast Klusek rozpłaszcza się częściowo na misce i nie ruszając ani centymetr wcina wszystko, co tylko jest. :roll:

baradwys - Pon Paź 25, 2010 19:42

http://picasaweb.google.p...595928093206034
krótki filmik z udziałem Butka ;) jego obecna waga to 600g :)

Nakota - Pon Paź 25, 2010 23:29

A ja muszę powiedzieć, że dumna jestem z Beverly. Najmniejszy maluch z miotu wyrósł na całkiem sporego szczura. Z początku przestraszony puszek okruszek, dzisiaj wielka pani beta, zołza okruta, ale do człowieka przemiziasta. Oczywiście ma swoje humory, ale sama do mnie przychodzi, ładuje mi się na kolana i pozwala głaskać, co wcześniej było zupełnie nie do pomyślenia. Zrobiła się odważna, wszędzie pcha nochal i wszystko musi wiedzieć. Goni nowych, pokazuje kto tu rządzi i puszy się straszliwie. Mam wrażenie, że obrała sobie za nauczycielkę panią alfę, bo zachowuje się bardzo podobnie. Potwór nie szczur :P
Loryel - Pon Paź 25, 2010 23:40

Banjo z tego co widzę został alfą :) Na rękach jest grzeczny i da się głaskać ale jak go złapie z wybiegu to już potrafi się nasopuszyć... zostało mu to po dojrzewaniu... miałam cichą nadzieję, że mu to przejdzie ale cóż. Jednym słowem jak mu coś nie odpowiada to to po prostu pokazuje :) Banjo waży 540 gramów.
handzia1 - Wto Paź 26, 2010 10:41

Moja Bellcia waży już dobre 400 g. i nadal kocha jedzonko. Kiedy wypuszczę moje małpy na pokój i próbuję zjeść lub wypić kawę to rzuca się na moją kanapkę i wypija moją kawę. Normalnie nie można zjeść jak Bella jest w pobliżu, z gęby ci zabierze. Cindy natomiast robi zapasy, znosi wszystko do gniazda, potem jak można się domyślić wpada tam Bellcia i sprząta wszystko jak leci. Dziewczyny żyją w absolutnej harmonii, Cindy rośnie ale nie będzie takim bykiem jak ciocia Bellcia. To raczej typ odkrywcy a nie miziaka. Jest nadal bardzo odważna i wszędzie wtyka swój kinol, Bella natomiast zawsze pozostanie naszą przytulanką. Cindy umie dawać super słodkie buziaczki i obie dziewczyny (z tego jestem dumna)pięknie reagują na imiona i przychodzą na cmokanie. Bella robi najsłodsze minki na świecie i nadal twierdzę że to najsłodszy szkodnik na całym świecie! Pozdrawiamy!
Loryel - Nie Gru 12, 2010 00:01

No i pierwszy rok za nami moi drodzy... kiedy to minęło? Wszystkiego najlepszego B-dzieciaki :) no może już nie takie dzieciaki :P

:urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:

baradwys - Nie Gru 12, 2010 00:09

anooooo.... przecież już po północy! to dlatego dzwonił mi budzik ^^ lecę całować :D

:urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: dla rodzeństwa :*

Nakota - Nie Gru 12, 2010 00:18

Nie wierzę... To mikro, paskudne kawowe coś ma już rok? Kiedy?!

Niemniej jednak wszystkim maleństwom z tego miotu życzę wszystkiego najlepszego! Obyście byli jak najdłużej z nami w zdrowiu! :urodziny:

handzia1 - Nie Gru 12, 2010 12:52

Nasze gryzonie moją już rok! Buziaczki w noseczki od cioci i siostrzyczki Bellci! Sto lat!!!! :sirwwt:
PALATINA - Nie Gru 12, 2010 17:22

Ależ ten czas gna! :]

:urodziny:

handzia1 - Śro Sty 05, 2011 14:58

Wiecie ile waży moja Bella.....Normalnie jestem w szoku!........530g.! Też nie potrafię jej odchudzić bo do michy jest pierwsza, dziewczyny porywają po kawałku i chowają do gniazda a Bella je na miejscu i potem idzie do gniazda posprzątać po dziewczynach.....Laska kocha jeść, to ją uspokaja.....

[ Dodano: Czw Sty 13, 2011 14:43 ]
Bella i jej ulubione zajęcie


[ Dodano: Czw Sty 13, 2011 15:01 ]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group