To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G of Anahata - Gina [*]

Devona - Śro Lis 04, 2009 23:25

Ren napisał/a:
Gina 42 g
Widze, ze nasza malutka prawie na szarym koncu ;) .

Kiedy beda kolejne foty :D ?

Anonymous - Czw Lis 05, 2009 18:56

Fotki będą w weekend :wink:

Przypominam o zaliczkach, bo jeszcze nie dostałam wszystkich.

Devona - Czw Lis 05, 2009 20:12

Ja bez bicia sie przyznaje, ze przelew zrobilam dopiero dzis, wczesniej nie bylo nawet kiedy, ale pieniazki sa juz w drodze.

Czekam na fotki mojego rudzielca :D .

Anonymous - Pią Lis 06, 2009 16:34

Dziś wysłałam do wszystkich umowy (poza mataforganą i Dimishką, bo z nimi będę się na pewno widzieć osobiście ;) ). Gdy dojdą, proszę jedną z kopii podpisać i odesłać do mnie jak najszybciej. Data na umowie to 20.11.09, bo wtedy maluchy kończą 5 tygodni.

Obiecane foty :) . Pchełki dziś kończą 3 tygodnie, są pełne energii i chęci do rozrabiania :P . Mogą być jeszcze gdzieniegdzie troszkę brudne, bo dostały pomidorka i oczywiście musiały w nim umorusać całe pysie :P

Geralt

Jak sobie mata przyjdzie go odwiedzić to się dowie jaki ma charakter :] . Miał paszczak przyjść wczoraj to mu się nie chciało, jakaś kara musi być :P . I tak za dobra jestem, powinna w ogóle fotek nie dostać ;]


Gerthruda

Ciągle liże mnie po palcach i obgryza paznokcie :serducho: . Dla rodzeństwa jest mniej kochana, bo ciągle po nim skacze :P


Geshtinanna

Wiercipupa i biegacz. Razem z Gonzo bawią się w torpedy :P . Dzień bez zdominowania całego rodzeństwa uważa za stracony ;) . Najbardziej obrywa się łysolcom, bo się stawiają :P


Getsumei


Jest dość spokojna i zrównoważona, jak na pchełkę :P . W każdym razie w porównaniu z resztą pchełek :wink: . Ciekawią ją wszystkie "bójki", ciągle wtyka nos w kotłujące się rodzeństwo :P


Gina

Bardzo upodobała sobie suchą karmę. Dosłownie nie wychodzi z miski, nawet w niej śpi ;) . I chyba lubi ciepełko, bo razem z Goofim śpi pod rodzeństwem.


Gonzo

Druga torpeda ;P . Chociaż ta trochę się zacina - zdarza mu się biec biec i nagle się zatrzymać, zrobić filozoficzną minę i biec dalej :lol:


Goofy

Jest troszkę nerwowy i niepewny, uległy wobec reszty. Lubi podgryzać cudze ogony i spać pod rodzeństwem ;)


Góró

Jest nawet duży :D . I do tego odważny ;) . Do wszystkiego musi być pierwszy, kiedy jego bracia i siostry ostrożnie podchodzili do swojej pierwszej miski z gerberem zaraz po otwarciu oczek, ten już zdążył się w nim wytaplać :P


Groteska


Przedstawicielka typowego fuzziego adhd ;) . Strasznie ciężko ją uchwycić na zdjęciu, ciągle podskakuje i zaczepia rodzeństwo do zabawy.


Gwiazdka


Księżniczka :serducho: . Ładnie pozowała do zdjęć, zresztą jej mina "jestem piękna" mówi sama za siebie :D . Raczej nie wdaje się w bójki, w końcu to nie przystoi księżniczce :wink:

emileczka - Pią Lis 06, 2009 16:53

Gerthruda :serducho: pierwsze łyse w stadzie :mrgreen: . U nas sobie nie poskacze, bo ciotki Franki utrą nosa rudzielcowi :( :lol:
Wszystkie takie piękne :serducho:
Ren może wyślij nam wszystkie :zakochany: :nuci:

quagmire - Pią Lis 06, 2009 17:02

Emilka, jedziesz po całości :)
Ale widzę, że szykuje się Wam żywe sreberko :serducho:

Anonymous - Pią Lis 06, 2009 17:08

emileczka, sama bym je sobie najchętniej wszystkie zostawiła :lol:
Devona - Pią Lis 06, 2009 18:54

Jakie piekne to moje dziecie :serducho:
Ren napisał/a:
Bardzo upodobała sobie suchą karmę. Dosłownie nie wychodzi z miski, nawet w niej śpi ;)
Ten tekst rozlozyl mnie na lopatki :rotfl: . W kwestii cieplelka dogada sie z reszta stada - od pewnego czasu wszyscy spia w duzym koszyku zawinieci w polarki i siebie nawzajem ;) .

Gina ma ogolnie dosc duzo futra. Jak to jest z fuzzami? Z czasem lysieja czy tylko okresowo sa prawie bezwlose?

nezu - Pią Lis 06, 2009 19:34

Najwięcej meszku tracą do 4 tygodnia życia, potem okresowo mogą go mieć mniej lub więcej ale zawsze są w gruncie rzeczy.. łyse. ;)
Meszek zostaje na głowach i łapkach, na ciele jest go bardzo niewiele, lub nie ma go wcale.

Faktycznie Gina wygląda na nieźle omszoną dziewuszkę. :)

scorpio80 - Pią Lis 06, 2009 20:00

prześliczne mordeczki :grouphug:

Ren napisał/a:
Księżniczka . Ładnie pozowała do zdjęć, zresztą jej mina "jestem piękna" mówi sama za siebie . Raczej nie wdaje się w bójki, w końcu to nie przystoi księżniczce


to chyba intuicja :mrgreen: właśnie dziś zaczełam urządzać nową klatke dla dziewczynek.. będzie to pałac :P idealny dla mojej księżniczki :serducho:

Devona - Pią Lis 06, 2009 20:13

Nezu, dziekuje za odpowiedz :* . Wlasnie zwrocilam uwage, ze Gina ma wiecej meszku niz jej siostrzyczki, Gerthruda i Groteska. Mezowi malutka starsznie sie podoba :D , mi oczywiscie tez :] .
scorpio80 - Pią Lis 06, 2009 20:51

http://s925.photobucket.c...nt=DSC05851.jpg piękne mam ząbki???? :mrgreen: :mrgreen: no powiedz , że tak :roll:
powala na łopatki :lol:

Anonymous - Pią Lis 06, 2009 21:08

nezu mnie wyprzedziła :wink:

Cieszę się, że się pchełki podobają :P

Oli - Pią Lis 06, 2009 23:39

Ren napisał/a:
Chociaż ta trochę się zacina - zdarza mu się biec biec i nagle się zatrzymać, zrobić filozoficzną minę i biec dalej :lol:
kooooocham! :falover: :falover: :falover:
Nakasha - Pon Lis 09, 2009 11:39

http://s925.photobucket.c...nt=DSC05914.jpg

http://s925.photobucket.c...nt=DSC05889.jpg

http://s925.photobucket.c...nt=DSC05851.jpg

http://s925.photobucket.c...nt=DSC05841.jpg

- uwielbiam takie miny u ogonków, są przeboskie :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group