To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot D Happy Feet - To już 3 lata i 7 miesięcy!

Anouk - Pon Kwi 27, 2009 14:40

Dory napisał/a:
Czekamy na decyzję Lary :)
Oby się na nią zdecydowała! Najśliczniejsza samiczka :serducho: Lepiej będzie dla mojej psychiki, jak ją ktos zarezerwuje :D
Dory - Pon Kwi 27, 2009 15:47

Dynialu, ale wszystkie dzieciaki są zaklepane, więc nie masz się co ślinić :P

Wiecie czemu wybrałam Dżyliki? Bo niunia ma odstające jedno ucho i to mnie masakrycznie urzekło :serduszka:
Jeśli chodzi o dzieciaki, które się wyróżniają: Dingo to mały motorek, Diabeł ma wieeeelki tyłeczek, Dolly zasypia gdzie stoi, a Dalia podczas pełzania macha przednimi łapkami, jakby chciała pływać kraulem :mrgreen: Czyż nie są cudne :serducho: ?

L. - Pon Kwi 27, 2009 16:07

Cytat:
Standard rex variegated

Dorcia, z tego co widzę to szczurek kataszy jest varieBERK :wink:

sachma - Pon Kwi 27, 2009 16:42

śliczne maluszki!! :)
ale i tak moja Delicia najśliczniejsza :P :DD

Niamey - Pon Kwi 27, 2009 17:24

Moja, moja najładniejsza :P :lol: :wavexxs: :DD
teraz każdy powinien napisać po kolei, że jednak jego szczurek najładniejszy, a potem dojdziemy gremialnie do wniosku, że wszystkie są cudne :D

sachma - Pon Kwi 27, 2009 17:51

Niamey napisał/a:
że wszystkie są cudne :D

oj tak :DD na taki kompromis się zgodzę :P

Lara - Pon Kwi 27, 2009 20:55

No wybaczcie zwłokę w reakcjach, do 20 ciężko harowałam na te szczurze frykasy :lol:

Mam kłopot, pomóżcie... Dynia, no cudo straszliwe.. powiem tak... tego szczura chciałam strasznie dumbo. Nieważne jaki ale dumbo. Nigdy nie miałam, się w końcu przekonałam. No ale przy Dalii jest znak zapytania w sprawi uszu... a jak się okaże, że to także standard... to mnie się bardziej podoba Dynia... ;( Ja wiem! Ja niezdecydowana..ale zrozumcie, tak nastawiona na dumbo byłam, a hodowla mi numer wycięła *rozpacza po kątach*

Bagatela z miotu B, też miała być standardem, a teraz miziamy rexa :shock:
No i co ja mam zrobić, proszę się ze mnie nie śmiać za bardzo ;(

Laura001 - Pon Kwi 27, 2009 21:01

fotki super :mrgreen: teraz tak mi się będzie dłuużyć czekanie na chłopaków :serducho:
sachma - Pon Kwi 27, 2009 21:06

Lara, dla mnie one obie są standard :D
Anouk - Pon Kwi 27, 2009 21:11

http://www.fotosik.pl/pok...79892e99a2.html <-- Dalia
http://www.fotosik.pl/pok...711a84a7db.html <-- Demolka (dumbo)

Porównujac te 2 zdjęcia zdaje mi się, że Dalia ma sterczące i trochę mniejsze uszka :)

Lara - Pon Kwi 27, 2009 21:12

Hmmm...no to jak Sachma twierdzi iż Dalia standardem też jest, to mi to znacznie ułatwia sprawę... na takich oseskach, nie znam się kompletnie...nie to co hodowcy..więc wolę się spytać Was tak publicznie, mimo że pewnie siem nieco zbłaźniam, ale co tam :P
sachma - Pon Kwi 27, 2009 21:30

Lara, żeby nie było, gadałam z Nezu ;) ona też myśli że to jednak standard ;) 100% gwarancji ci nie damy, bo nawet najlepsze foty to nie to samo co sprawdzenie na żywo ;)
Lara - Pon Kwi 27, 2009 21:38

Skoro naczelne hodowczynie tak mi mówią, to podjęłam decyzję.
Sachma, ładnie dziękuję za pomoc :jezor:

Dory - Pon Kwi 27, 2009 21:41

Zdecydowała się sierotka ;P
Lara - Pon Kwi 27, 2009 21:47

Aaaa tam mąciduszka :P Już wybrałam, już Ci napisałam... No miała być Dzika, ale niemężowi pokazałam, on z kolei palucha przytknął do Dyni i stwierdził - "podoba mnie się ta, tę weźmiesz, prawda?" No... i z nagła mi dylematy życiowe powstały.. wszystkiemu winien facet! <-<


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group