To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24

Anonymous - Śro Wrz 17, 2008 10:55

Ło matko, a czy ja mówię, że katuje? :roll:

Olimpia napisał/a:
Ja mam bardzo złe doświadczenia z hodowcami, którzy nic nie piszą o maluchach. Przez jedną taką akcję wyszło, że mój maluch nie żyje i nawet do mnie nie dojechał. Milczenie nasuwa bardzo wiele podejrzeń i przysparza zmartwień czekającym.

Podpisuję się pod tym.

Olimpia napisał/a:
O domki dla malców wcale nie tak łatwo, bo jest dużo szczurów, także do adopcji.

I tym.

Dalsza dyskusja jest chyba bez sensu :roll:

Badoha - Śro Wrz 17, 2008 10:58

Ren Jak ktoś chce zabrać szczurka to go zabierze.
babyduck - Śro Wrz 17, 2008 11:01

Badoha napisał/a:
Babyduck Ja tez czekam na ogonki.
To co - oznacza to, że jak nie ma fotek to nie biorę szczurka?

Tego nie napisałam. Czekanie nie powinno być obojętne. Czekanie, wg. mnie, to stopniowe "zakochiwanie się". Ok, sam fakt posiadania szczura za 5 tygodni cieszy, ale to co innego. Dzięki tym fotkom czy informacjom już teraz mogę przywiązywać się do szczurka. No nie wiem, jak mam to wytłumaczyć.

Badoha - Śro Wrz 17, 2008 11:03

babyduck napisał/a:
Dzięki tym fotkom czy informacjom już teraz mogę przywiązywać się do szczurka. No nie wiem, jak mam to wytłumaczyć.

Wiem o co Ci chodzi i zgadzam sie z Tobą. Ale dlatego, że nie ma zdjęć mam nie brać ogonków? Tak bardzo na nie czekam.

babyduck - Śro Wrz 17, 2008 11:06

Off-Topic:
Badoha, plus dla Ciebie. Mi bez zdjęć byłoby trudniej, aczkolwiek to nie musi oznaczać rezygnacji. Nie stawiam ulimatum: "zdjęcia, albo nie biorę" bo nikt nikomu łaski nie robi. Tylko bez zdjęć jest trudniej oczekiwać. Tyle.

Badoha - Śro Wrz 17, 2008 11:09

babyduck napisał/a:
Off-Topic:
Badoha, plus dla Ciebie. Mi bez zdjęć byłoby trudniej, aczkolwiek to nie musi oznaczać rezygnacji. Nie stawiam ulimatum: "zdjęcia, albo nie biorę" bo nikt nikomu łaski nie robi. Tylko bez zdjęć jest trudniej oczekiwać. Tyle.

Jest mi ciężko - ale pocieszam się, że już za tydzień będę miała maluchy w domu :)

Layla - Śro Wrz 17, 2008 11:47

Zdjęcia są sprawą drugorzędną, można przepięknie opisywać charaktery dzieciaków. To jest ważniejsze nawet.
babyduck - Śro Wrz 17, 2008 12:05

Layla, słowa "zdjęcia" użyłam w skrócie. Mam na mysli zarówno fotografie, jak i informacje o maluchu, opis charakterku, waga, co lubi, co robi itd.
blackowca - Śro Wrz 17, 2008 12:29

Gdyby dało się z nią chociaż skontaktować...
Mnie w tym wszystkim najbardziej żal Azi, bo czarny PR odciśnie niestetypiętno na ich hodowli...

Badoha - Śro Wrz 17, 2008 12:35

blackowca napisał/a:
Gdyby dało się z nią chociaż skontaktować...

Widzialam sie z Dory w poniedzialek - mówilam jej o wszystkim, o tym aby zajrzała na forum, dzwonilam do niej wczoraj - mówiła, że jest w trakcie zrzucania fotek.

gratis - Śro Wrz 17, 2008 14:29

Agnieszka napisał/a:
Ja też czekam na szczurka. Tzn rozmawiałam już w sprawie Goblika i Fauna. Wypełniłam już ankietę, ale teraz czekam z jej wysłaniem bo szczerze, martwi mnie ten brak informacji. Chociaż mnie strasznie kusi, żeby już któregoś zarezerwować...


Jeśli chodzi o Fauna, to moje zgłoszenie poszło i nie oddam :serducho:
dodatkowo czekamy na opisy jeszcze jednego mysia :mrgreen:

Badoha - Śro Wrz 17, 2008 14:39

Ja czekam na Driadę i Kelpię :serducho:
Oli - Śro Wrz 17, 2008 15:21

Badoha napisał/a:
najważniejsze jest jednak to, jak sa traktowane szczurki - a z tego co wiem maja dobrze (Dory kupuje im Gerberki itp).

No właśnie Ty wiesz, a my nie. I w interesie Dory powinno być informowanie o stanie zdrowia szczurów, ich rozwoju itp. Chrzanić foty bo tu już dawno nie o nie chodzi.

Ren napisał/a:
Badoha, ja powiem tylko, że brak fot przez tak długi czas jest PODEJRZANY - jak nie wierzysz spytaj Olimpii

Ano właśnie. Nawet o te foty nie chodzi, ale ja miałam taką sytuację (z resztą nie tylko ja), że hodowca nie dawał żadnych info o szczurku, na którego czekałam. Fot nie mogłam się doprosić, o info takoż. Po wielu tygodniach czekania dostałam tylko smsa, że musiał zostać uśpiony z powodu wypadku. Dociekałam i to czego się dowiedziałam najbardziej mnie zabolało, bo wypadek i uśpienie malca nie miało miejsce w dniu otrzymania smsa, ale niecały tydzień wcześniej...

Najbardziej współczuję Azi, wiecie. Ona też czyta to co my piszemy, na pewno naciska na Dory (z resztą to pisała) i co? Gówno! Jedno wielkie szambo i nic więcej. Dory robi cudowną antyreklamę hodowli. I tutaj jej wiek nie ma nic do gadania - 16 lat i nieodpowiedzialna?! To nie powinna się brać za takie rzeczy, powinna się doinformować u długoletnich hodowców jak to wygląda itp. Jak dla mnie to jest wielki nietakt w stosunku do ludzi, których najnormalniej w świecie się olewa. Żenada i tyle.

Badoha - Śro Wrz 17, 2008 15:31

Olimpia Zgadzam sie z Tobą i z tym co piszesz. Jednak nie ma co przekreślać szczurków i hodowli. Myslę, że Azi ma jakiś kontakt z Dory i gdyby coś złego się działo napewno by o tym napisała. Jest jak jest i chyba już nic nie jest w stanie tego zmienić.
Oli - Śro Wrz 17, 2008 15:54

Badoha napisał/a:
Jednak nie ma co przekreślać szczurków i hodowli.

Przekreślać nie, ale to daje wielki minus hodowli, tej warszawskiej części hodowli. :]


Badoha napisał/a:
Jest jak jest i chyba już nic nie jest w stanie tego zmienić.

I to jest najbardziej przykre. Przez to nie dziwię się, że ludzie rezygnują, sama bym już dawno powiedziała narazie. :?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group