To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych we Wrocławiu

Willow - Pon Wrz 16, 2013 18:04

Devona, to w takim razie ty też pochwal się zdjęciami ze swojej imprezy :)
Tak wogóle gratulację i mam nadzieję do zobaczenia na następnej wystawie (tylko tym razem nie bierz ślubu w tym samym czasie) :mrgreen:

Szczurówka - Pon Wrz 16, 2013 18:15

A kto to? :D

Ale fajny sputnik w dunie. I ta pani ze zdjęcia też ładna. :D

Super zdjęcie. :D

Tutaj na zdjęciu ta pani wygląda jakby brzydziła się szczura. :twisted:

Omnomnom ^^

Czy tu miał być pokazany środkowy palec? ale żeby być kulturalnym pokazała drugi palec? czy drugi palec grożący że nie wolno robić zdjęć? :D

Uwielbiam tego i tego szczura :D

Co tam macie w tych workach? i czy mi się wydaje czy na zdjęciu jest Limomanka? :>

Kto tu i tu wygrał takie fajne duny? :shock: :o czy to ktoś z forum? :]

Czemu ten szczur jest tak rozciągany? :shock:

Czy te panie w zielonych fartuchach to techniczki weterynaryjne?

Vaco - Pon Wrz 16, 2013 18:36

https://lh3.googleusercontent.com/-tEUY15JRZ3w/UjcKlt9ZCmI/AAAAAAAABIQ/ScfK4f6GQcw/s800/DSCF6525%2520%255B800x600%255D.jpg hahahaha jaki wzrok nienawiści mam :lol:
Cudowne zdjęcia :serducho:

Pyl - Pon Wrz 16, 2013 18:39

Vaco, może wzrok masz nienawistny, ale fryzurę i twarz wzbudzającą zazdrość :>
Devona - Pon Wrz 16, 2013 18:42

Off-Topic:
Willow, nie robiłam na tym weselu zdjęć, bo zapomnieliśmy aparatu ;) , a fotkami ze swojego się pochwalę, jak je dostanę :P .

Willow - Pon Wrz 16, 2013 19:02

Szczurówka, będę odpowiadała od myślników żeby się nie pogubić :mrgreen:
- to maris z mężem
- to akurat mój sputnik i ja :P (dzięki za komplement :oops: )
- tutaj Pyl i limomanka przy wejściu walczą o uświadamianie ludziów rozdając szczurze ulotki :mrgreen:
- ta pani to mmarcioszka i bagatela jej szczurki :lol:
- limomanka i zdjęcie za które mnie nienawidzi zapewne
- pewnie to było ostrzeżenie
- ten i ten pomarszczone szczury to je moje
- w tych siatkach są prezenty ufundowane od sponsora wystawy Pet Inn jako dodatek do pucharka lub kotylionka
- duny dostały jedna z czeskich hodowczyń i nasza oluś z forum
- ten szczur lubi być miętoszony i obłędnie się rozjeżdża leżąc na plecach :serducho: dodam, że to ciurek Vaco
- te panie w zielonym to sędziny na wystawie (fartuchy i płyny do dezynfekcji rąk są obecnie standardowym wyposażeniem przy ocenianiu szczurów)

Devona, to czekamy :)

Devona - Pon Wrz 16, 2013 19:05

Willow, to Ty taka ładna jesteś :D . Jak tylko zobaczyłam fotki, to od razu pomyślałam: 'o, kolejna świetna fryzura' :] .
Willow - Pon Wrz 16, 2013 19:08

Devona, :oops:
Oj przestańcie, bo aż się przez was rumienię :P

Vaco - Pon Wrz 16, 2013 19:18

Pyl, dziękuję bardzo :oops: Pewnie szczególnie tutaj https://lh5.googleusercontent.com/-UeeWi46amFw/UjcLd4jKSqI/AAAAAAAABN4/wJKJXtZDWZk/s800/DSCF6619%2520%255B800x600%255D.jpg :P
Bo Willow jest w ogóle piękna i bardzo sympatyczna :DD
Edit: tak, to moje małe zwłoczki sekcyjne :serducho:

quagmire - Pon Wrz 16, 2013 19:29

Willow napisał/a:
w tych siatkach są prezenty ufundowane od sponsora wystawy Pet Inn jako dodatek do pucharka lub kotylionka

i od drugiego sponsora całych Targów Zoobotanica - firmy Tropical :)

Willow - Pon Wrz 16, 2013 19:38

quagmire, wybacz, umknęło mi :wink:

Vaco, te zdjęcie jest ogólnie przeurocze :serducho: A piękna i sympatyczna to ty jesteś, a ja tu tylko sprzątam :mrgreen:

madziastan - Pon Wrz 16, 2013 20:09

Fajnie było :) No i ja na zdjęciach też jestem :oops: :lol: Cieszę się że miałam okazję poznać Wasze sympatyczne twarze już drugi raz :)
wilczek777 - Pon Wrz 16, 2013 22:00

Ale się słodko zrobiło :P
To ja też podziękuję wszystkim za świetnie spędzony czas!
No i również dzięki Willow pomacałam golasa i od tego momentu mój światopogląd się zmienił :P
No a AD nie wybaczę, że tak nas rano zagadała, że o mało nie zginęłam biegnąć na tramwaj :D

limomanka - Pon Wrz 16, 2013 22:04

Willow napisał/a:
pewnie to było ostrzeżenie

Co to to nie - ja po prostu nie pokazuję fuckersów (a mój nawyk zastępowania go palcem wskazującym przejęłam z jednego z filmów z Jasiem Fasolą :P ).

AngelsDream - Pon Wrz 16, 2013 22:19

wilczek777 napisał/a:
No a AD nie wybaczę, że tak nas rano zagadała, że o mało nie zginęłam biegnąć na tramwaj


Ajm sori.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group