To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "F" Rat`s Troop. Ważne! Strona 32

satanka666 - Sob Sty 27, 2007 21:14

Fraglesiątko jest cudne!

zresztą. wszystkie! cuda same :serducho:

L. - Sob Sty 27, 2007 21:15

Nezu, dobrze wiedziec ;]
Anonymous - Sob Sty 27, 2007 22:38

Fraglesik!!!! :zakochany: :zakochany: :zakochany: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Boże, jakie on miny strzela! Spłakaliśmy się z TŻetem normalnie :oops: :oops:
Piękność moja najsłodsza :serducho: I w dodatku jajecka mu schodzą, moja męska chłopinka :serducho: :serducho:

Anonymous - Sob Sty 27, 2007 22:43

Viss czy ty wiesz jak ja Ci zazdroszcze? Ahh Fragles z cala pewnoscia zadzi, jest najcudowniejszym szczurem jakiego kiedykolwiek widzialam (no.. zaraz po moich :P ) :zakochany: Ukradne Ci go zobaczysz :mrgreen:
Patrzcie na to zdjecie:
Wyglada jak ludzkie dziecko, a konkretnie chlopiec, jeszcze tylko czapki z daszkiem mu brakuje :mrgreen: :serducho:

Azi - Sob Sty 27, 2007 22:43

Moje jedno słoneczko na ostatnim zdjęciu wyszło jak królik :P tylko uszka mniejsze ;)

A moje drugie słoneczko jest zgniecione... i na ostatnim zdjęciu wygląda jak zombiak :P

Urocze dziewczynki :zakochany:

A żeby obiektywną być, to powiem, że najbardziej podoba mi się zdjęcie femi2, malutka wyszła na nim przecudnie :D

Oli - Nie Sty 28, 2007 01:35

Rzeczywiscie Fragles rulez :mrgreen: - zwlaszcza druga fota :-P A Filipek taki jakis delikatusny... Taki maly slodziak moj :D Tak ma byc, nie chce kolejnego turbo-szczura tylko w koncu spokojnego, przytulasnego i miziakowatego! :roll: :lol1:
Anonymous - Nie Sty 28, 2007 01:44

Nie zazdrościć, zrobić spotkanie zaszczurzonych to przyniose i bedzie mozna wycmokac, wyscikac i wygłaskac :D :D
Dla mnie, już obiektywnie, rozbrajające sa dziewczęta, takie delikatniutkie, subtelne panienki, po prostu sama niewinnosc. A panowie dużo się ruszają, co tylko dobrze o nich świadczy.
Olimpia, też bym się z takiego miziaka cieszyła :hyhy:

devilline - Nie Sty 28, 2007 10:01

Fragles jest boski :serducho: zazdroszczę przyszłemu właścicielowi ;) Taki kochany... ach... (niach.. :mrgreen: ) :serducho:
a reszta klusek też boska :mrgreen:

Layla - Nie Sty 28, 2007 10:05

AmericanIdiot, zazdrość Viss ;) Ona toto małe czarne będzie miała :P
devilline - Nie Sty 28, 2007 10:13

Viss zazdroszczę (a będę zazdrościć. Przyjadę i ukradnę, a co :hyhy: )
Anonymous - Nie Sty 28, 2007 14:53

AmericanIdiot, bo poszczuję Gucią! :wink: :lol:
devilline - Nie Sty 28, 2007 18:15

dobra poddaję się (łapce w górę)
wymiziaj małego jak przyjedzie i pozdrów ;)
(buuu, chce być przynajmniej internetową chresną)

Cola - Nie Sty 28, 2007 18:32

aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.................rozpłynęłam się*_*
nezu - Nie Sty 28, 2007 20:25

Dzis dzieciaki i mama dostaly nowa "zabawke" w postaci starej zimowej czapki babci nezu..

Glupawka udzielila sie zarowno dzieciom jak i mamie.
Wszystkie pchaly sie do srodka, a te, ktore wychodzily radosnie skakaly po czapce i po rodzenstwie. Potem poszly spac..w czapce oczywiscie.

Widok komiczny.

A oto dowody..:









Cola - Nie Sty 28, 2007 20:27

nezu
cała rodzina mieści się w twojej czapie?
jaką ty musisz mieć głowe <lol>

ale śłitaśnie :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group