To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "E" Rat's Troop

sachma - Pią Lut 02, 2007 17:10

Nisia, na razie postaram sie robic tak jak jest w artykule... bo nie wiem czy cos wiecej moga mi powiedziec.. na pewno wiem ze Enigma teraz cierpi... biedactwo chce sie zalatwic i lata po transporterze i miejsca znalezc nie moze...

jesli chodzi o ryzyko.. Escanor i Entaza maja najwieksze.. hym... Entaza zakupkala mi miske w ktorej ja mylam, a Escanor narobil mi ze strachu przed woda w recznik ktorym go wycieralam... nie przechodzili tez biegunki.. w sumie zaden z ogonow nie przechodzil biegunki.

wanna - Pią Lut 02, 2007 17:51

Jeju jeju. ;( ... ja nie zrezygnuję z Entazy, ale mam nadzieję, że nie zachoruje... a jeśli już (pfu pfu) to pomożecie mi prawda? (bo o chorobie wiem tylko tyle, co przeczytałam)
Azi - Pią Lut 02, 2007 18:12

sachma, trzymam kciuki i za Ciebie i za Enigmę, abyście obie mały dośc sił na walkę.
Kagero - Pią Lut 02, 2007 20:22

sachma :przytul:

;(

Maniak - Pią Lut 02, 2007 20:30

sachma, :przytul: będzie dobrze...musi być...
Syameze - Pią Lut 02, 2007 20:32

Cytat:
Enigma teraz cierpi... biedactwo chce sie zalatwic i lata po transporterze i miejsca znalezc nie moze...

na zatwardzenie polecam kropelke cieklej parafiny, do nabycia w aptece, Reiki to naprawde pomagalo, ale musi byc doslownie kropelka zeby nie doprowadzic do biegunki

Oli - Pią Lut 02, 2007 20:48

U kotow megacolon "leczy" sie Cizaprid'em (lek gastroprokinetyczny). Moze warto zapytac weta czy by to nie pomoglo i szczurkowi :?: :( Ściskam i trzymam kciuki za malutka i Ciebie sachma. :przytul:
Chesti - Pią Lut 02, 2007 20:49

Straszne :( Taki przepiękny ogonek ehhh...

Trzymaj się sachma :przytul: i nie śmiej się nawet obwiniać.

Trzymam kciuki i jestem z Wami...

sachma - Pią Lut 02, 2007 20:55

prosilabym aby dalsza czesc tej dyskusji byla w innym temacie... tzn <<TU>> tak aby tego tematu nie zawalac kondolencjami... bo miot E jest w wiekszosci zdrowy i szczesliwy... tylko Enigma... a o niej to juz w moim temacie...



dalam wam zly link , przepraszam, wczoraj bylam zakrecona...

Syameze - Pią Lut 02, 2007 20:56

Olimpia napisał/a:
U kotow megacolon "leczy" sie Cizaprid'em (lek gastroprokinetyczny). Moze warto zapytac weta czy by to nie pomoglo i szczurkowi

sachma, warto zapytac, ale obawiam sie, ze niestety wiedza wetow na temat tej choroby u szczorow moze niestety byc niewystarczajaca (moj w ogole choroby nie rozpoznal)
W kazdym razie trzymam kciuki, dacie rade.

Oli - Pią Lut 02, 2007 21:01

Jakby co to mozna do Wawy do dr Kacprzak zadzwonic lub do dr Wojtys.
Tygrys - Pią Lut 02, 2007 21:51

Sachmuś ja nie mam zamiaru rezygnować!!!!! Nawet jeśli jest jakies tam prawdopodobienstwo, ale Effi to black self... a z tego co czytałam to właśnie białaski chorują. :!:



Wierzę, że będzie dobrze!!! Na pewno sobie poradzisz!!!

MadzikT - Pią Lut 02, 2007 23:39

Sachma oczywiście ja z Euforii nie rezygnuje.....
L. - Sob Lut 03, 2007 13:50

Współczuje ;(
przykro mi z tego powodu, ale kto mógł sie spodziewać.
także nie ma za co sie obwiniać.
3majcie sie :przytul:

Pacyfka - Sob Lut 03, 2007 16:01

Sachma, strasznie mi przykro.. ale wierze, ze sobie poradzicie, a my bedziemy kciukac i mantrowac za Was i za zdrówko Enigmusi.. Bedzie dobrze, musi byc.. :przytul:
Nawet nie probujcie sie z Nezu obwiniac, to nie zalezolo od Was.. :przytul:
I dla reszty slicznych dzieciaczkow duzo zdrówka..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group