To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot S SunRat's - rezerwacje str 4

cheldorado - Śro Mar 14, 2012 09:13

Wymiziane :D Co do koloru to powiem szczerze, że skoro opatrzony był znakiem zapytania to poszukiwałam i obserwując zdjęcia dostępne w internecie to moim laickim okiem najbliżej jej do Russian Blue Burmese ;p Bo http://www.ratz.co.uk/comparison_B.html tutaj jest nawet pod zdjęciem jako Russian based burmese taki sam paszczur jak moja Selune ;) przynajmniej futerkowo taki sam
emileczka - Śro Mar 14, 2012 18:18

cheldorado, na tak, ale burmy to muszą mieć też pointy, a ona jak była mała nie wyglądała na burmę, a teraz pointa nie widzę. Zawsze może być rozjaśniona.
cheldorado - Czw Mar 15, 2012 08:14

No i własnie- mamy dowód, że laickie oko nie rozpozna dobrze szczurzego koloru :D
quagmire - Czw Mar 15, 2012 12:30

A ona jest niebieska w odcieniu? Może po prostu mink burmese. Nie widać im pointa bo się zlewa z kolorem futerka. Chociaż pewnie jest niebieskawa.
Manolito w rodowodzie ma himalayany, więc może poniósł c (tylko wtedy to by raczej same szczury na himie były) i Selune może być pale russian burmese (point też powinien być, ale może być mniej widoczny).

MalaBoo - Pią Mar 16, 2012 13:58

Safira - 400g lub 420g normalna waga mi padła a ta która teraz mam waży niestety co 20g więc nie jestem od końca pewna ile dokładnie ale ta waga mnie przeraża ;o
MalaBoo - Pią Mar 23, 2012 17:13

Grubasek
Karena - Pon Mar 26, 2012 12:03

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
Nienna - Wto Kwi 03, 2012 17:23

Solvi i Skadi też zrobiły się konkretnych rozmiarów, obecnie ważą po ok. 430g! Przyznaję, że mogłyby nieco schudnąć... Zwłaszcza szybko zaczęły przybierać na wadze po kastracji. Niestety są pierwsze do miski i nie przepadają za wysiłkiem fizycznym na wybiegu ;) Więc ze schudnięciem może być problem.

Za to są bardzo słodkie i urocze, Solvi ma przepiękne, gęste, niemal srebrne futerko, jest bardzo towarzyska i uwielbia głaskanie :) Skadi jest nieco bardziej nieśmiała, ale i tak jeśli usiądę na podłodze podczas wybiegu to w ciągu paru chwil obie włażą mi na kolana :)

heniok - Wto Kwi 03, 2012 18:31

Nienna, stanowczo domagam się zdjęć :foty:
MalaBoo - Wto Kwi 03, 2012 18:56

Tak sobie otworzyłam temat miotu na telefonie i myślałam, że chcesz zdjęć wszystkich eSek ale skoro nie to nie biorę się do focenia Safiry :<
MalaBoo - Wto Kwi 10, 2012 15:47

Safira:


emileczka - Wto Kwi 10, 2012 15:54

MalaBoo, piękny 'brudas' :serducho:
MalaBoo - Pią Kwi 13, 2012 22:30

emileczka, jest piękna, i mięciutka, taka fajna do miziania :serducho:

http://www.youtube.com/wa...=2&feature=plcp

emileczka - Sob Kwi 14, 2012 18:11

Baya i Sari


Sari


Sari z koleżanką ze stada

Pyl - Śro Kwi 25, 2012 14:57

Szmerek (prawie) Swawolnik
Jest wielką, kochaną ciapą i rozpłaszczkiem. Nigdy mu nie powiedzieli, że kiedyś powinien być dzieckiem :lol:
No sami oceńcie jak tryska z niego życie, chęć do biegania, skakania, zabawy, zaczepiania człowieka i kolegów ze stada :P
Kochany miś :serducho:



Zdjęcia autorstwa Pasiastego.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group