To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot kontrolny L Happy Feet - malce w nowych domach

H. - Wto Cze 21, 2011 08:38

Vaco, kciukam, dasz radę :)
Wampiwor - Wto Cze 21, 2011 13:54

Ej, ja nie chciałam, ale umarłam, zakochałam się w tej trójce, którą wiozłam! Przeokrutnie zazdroszczę wszystkim właścicielom i w tym miejscu chciałam powiedzieć, że szczurki od Azi to najcudowniejsze maluchy, z jakimi miałam kontakt - świetna robota! :)
KajkaiHubi - Wto Cze 21, 2011 14:04

Liet i Leto już w domu :jupi: Wytulone i wycałowane :przytul:


Wampiwor bardzo bardzo Ci dziękujemy za transport naszych maluszków :)
Są cudowne i przesłodkie :)

Vaco - Wto Cze 21, 2011 17:33

ja też jeszcze raz dziękuję :DD
Pacyfka - Wto Cze 21, 2011 20:38

Wampiwor napisał/a:
szczurki od Azi to najcudowniejsze maluchy, z jakimi miałam kontakt - świetna robota! :)


Zgadzam się w 100% :) Mimo, że Lukier to małe diablisko z adhd wywracające na plery moje duże szczury :twisted: to przy tym jest tak kochany, całuśny,odważny, ciekawski i grzeczny, no nic tylko całować po tym ślicznym pysiu :serducho: Jest idealny :mrgreen: :serducho:

Azi - Wto Cze 21, 2011 21:47

:oops: dziękuję, ale to nie maluszki od Azi, a maluszki od Lutki ;)

Vaco, KajkaiHubi, bardzo się cieszę, ze z maluszkami wszystko ok i dotarły całe i zdrowe :D

Sayu - Wto Cze 21, 2011 22:46

Jejciu Azi jakie kochane maluszki :serducho: Muszkowy Loviś jest prawie że identyczny co moja Makówka! :D
* dumbo, fuzz, fawn, self ... z tym, że ona kundelek jest :c

Asica21 - Wto Cze 21, 2011 23:28

Azi napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=RTNFooP4tQA
http://www.youtube.com/watch?v=-GKzz05cFmU

Pisałam już kiedyś jaka z ciebie okropna baba ? :maruda:
napiszę jeszcze raz okropna , paskudna, znęcająca się babo :zly:


Maluszki pierwsza klasa, strasznie wam wszystkim zazdroszczę :wink:

anaa - Śro Cze 22, 2011 15:36

Moje małe czarne i małe białe przekochane :serducho:

Lili zaczepia wszystkie baby, gryzie pręty, a jak cała czwórka śpi to ona sama biega po łóżku i skacze w góre, w boki, odbija się od oparcia...no istny szaleniec :twisted:

Loa uwielbia wślizgiwać się na pleckach pod brzuszki starszych, a one nie wiedzą o co chodzi :lol: jest grzeczniejsza, ale też wariacka, no i za to dostaje mniejsze lańsko od straszych :mrgreen:

Każdy kto je zobaczy zafascynowany :mrgreen:
Azi i Lutka dzięękuujeemyyy za takie szkraby :serducho:

Azi teraz wiem co znaczy zrobić małym zdjęcie :lol: kilka się udało, ale jak Lili spała :P wtedy można ją nawet na rękach przenosić :lol: bo jak biega nie da się :P

KajkaiHubi - Śro Cze 22, 2011 18:53

Cała nasza rodzina zwariowała na punkcie chłopaków :)
Leto jest szalony, wszędzie go pełno, biega, zaczepia brata, ma bardzo dużo energii a później nagle pada i śpi jak zabity.
Liet ( Edi ) jest spokojniejszy, lubi się przytulać i jest bardzo opiekuńczy w stosunku do Leta.
Chyba trochę tęskni za mamą, resztą stada albo za Azi bo czasami siedzi smutny i zamyślony. Zwłaszcza w nocy kiedy Leto smacznie chrapie Edi czuwa i się smuci a przecież wszyscy go kochamy i tulimy kiedy tylko chce.

Próbujemy porobić troszkę zdjęć ale przy takich małych rozrabiakach to bardzo trudne :)
Dziękujemy za naszych chłopców. To nasze pierwsze szczurki i nawet nie przypuszczaliśmy że mogą być takie wspaniałe i kochane :)

gratis - Śro Cze 22, 2011 23:48

KajkaiHubi, jakkolwiek czepialsko nie zabrzmię - proszę jednak, żebyś używała pełnego imienia Leta (dwuczłonowego) na forum. ;)
Anonymous - Czw Cze 23, 2011 06:43

pfff wszyscy dziękują Lutce, a o Geralcie już nikt nie pamięta!
wszystko mu powiem! :evil:

swoją drogą szybko zleciało, szkraby już się do domków rozjeżdżają, ech...

Vaco - Czw Cze 23, 2011 09:59

no właśnie chciałam napisać, że nikt tatusiowi nie gratuluje :P Limbo udało mi się zrobić trochę fotek, bo zastyga w miejscu na widok aparatu :DD na stałe jeszcze nie siedzi w klatce, bo beta ma czasem odpały... Ale Kafar bardzo go lubi i się razem bawią, mój poważny pan gania wszędzie z maluszkiem :P
anaa - Czw Cze 23, 2011 11:12

Vaco u mnie tak samo, razem ganiają, śpią, ale w klatce nie mieszkają, bo morela ma odpały :evil:

ojj tak tak dziękujemy Geraltowi :mrgreen:

Vaco - Czw Cze 23, 2011 19:56



więcej zdjęć w moim temacie :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group