To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot T of Anahata - 30.06.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Fiona - Nie Sie 22, 2010 22:49

Nakasha napisał/a:
Off-Topic:
Ale Salut wyrosła. :shock:



Rzeczywiscie :)
Pomimo, iz wazy mniej od Jewel to jest obiektywnie wieksza od obu Jotek (i bardzo proporcjonalnie zbudowana).

A mala Tosia goni ciocie :)
Zwazylam je przed chwila:
Josie: 311g
Jewel: 376g (ale jest tluscioszkiem)
Salut: 341g
Tosca: 113g

Pozdr!
Fiona

Majkel30 - Wto Sie 24, 2010 08:49

a gdzie te rodowody ? nakasha pisałaś że wysyła Azi natomiast Azi że hodowca więc o co chodzi ? nie otrzymałem umowy, rodowodów, ani karty chorób. Dostał ktoś rodowód ?
Zaplaciłem za rasowe szczury i chciałbym dostać papier, nie do mnie należy szukanie kto powinien wyslać rodowód. Proszę o przesłanie papierów na mój adres.

Anonymous - Wto Sie 24, 2010 09:12

Majkel30, czemu się tak gorączkujesz? :roll: Azi robi rodowody i wysyła do hodowcy, a potem hodowca rozsyła do chętnych, o to chodzi :] . Na pewno wkrótce dostaniesz wszystkie dokumenty pocztą.
Nakasha - Wto Sie 24, 2010 14:36

Azi ma 21 dni na wyrobienie rodowodów.
Majkel30 - Wto Sie 24, 2010 17:52

ok.. po prostu jak pytałem to mnie do Azi odsylacie a ona pisze jak by nic nie widzeiała. A szczurki coraz bardziej odważne coraz chętniej wychodzą na ręce, są łagodne jak baranki :) - Jedno co mnie martwi, to że nie przepadają za owockami i nie chcą jeść granulatu jak i dropsów witaminowych, najchętniej jadły by ziemniaki, kasze makaron i ryż a warzyw i owoców nie. Może lepiej kupić suszone ? a Preparat witamoniowy w płynie ? Mam jescze pytanie czy to normalne że od czasu do czasu drapią się po futerku tylnimi łapkami ? Mam w klatce trociny z suszoną trawą mam nadzieję że to nie pierwsze oznaki uczulenia .
agata-air - Czw Sie 26, 2010 23:25

U Thien wszytsko dobrze, nadal największą przyjaciółką jest Shiloh.
Jako jedyna z mojego stada daje mi radość z gotowania...bo kocha jeść. Wygląda pięknie, straciła już dziecięcą sierść więc jest cudnie niebieska. Weszła w etap w którym mizianie przez człowieka mogłoby nie istnieć- teraz są tylko szczury i bieganie. Czasem da się jednak skusić na przytulenie do mamy :D Najczęściej po to by powiedzieć "no daj coś nowego do jedzenia" :P Urocza dziewczyna.

Paulina87 - Pią Sie 27, 2010 21:50

Dzisiaj wysłałam umowę. I już chyba nauczyłam się rozróżniać dziewczyny. Teqila jest jaśniejsza i ma większe i szerzej rozstawione uszy, śmieję się, że mam w połowie dombo :wink: .
RatsRules - Pon Sie 30, 2010 20:48

Biedna bezogoniasta :( Ale przynajmniej zdrowa kluseczka ;)
agata-air - Nie Wrz 05, 2010 23:21

E tam bezogoniasta wcale nie biedna :D Ma największy motorek w pupie z moich wszystkich lasek..no może z Shi konkuruje. Mała rośnie "jak na drożdżach". Robi się już taką porządną szczurzycą. W końcu jak wchodzę do domu albo łapie ją z wybiegu to nie boję się, że się gdzie mikrodupek zgubi. U mnie ciężko mówić o hierarchii wśród ogonów bo one sa w miarę równo ale w przyszłości mała będzie na pewno wysoko. Jeździ po dziewczynach jak chce, kradnie im jedzenie, do wszystkiego jest pierwsza. Uwielbia ganiać Zaharę po całej klatce i ją ujeżdżać, Za. już skapitulowała i pogodziła się z losem- małe wiercipiętki będą po niej biegać i koniec ;) Nie widzę też by miała jakiekolwiek problem z równowagą przez brak ogona, na początku faktycznie była dość niezdarna i mniej pewna siebie w bieganiu niż dziewczynki w jej wieku ale teraz radzi sobie doskonale.
Majkel30 - Czw Wrz 23, 2010 17:29

minął drugi miesiąc a ja nie otrzymałem umowy ani rodowodów szczurków, radze przed zakupem zwierzaków z anahata domagać się przed wpłatą należności odpowiednich papierów bo potem to już zlewka klienta !!! to ja się pytam ile czasu trzeba żeby dotarły do klienta odpowiednie papiery ?

pytałem już i prosiłem wielokrotnie o przesłanie papierów dostaje odp. typu
"Majkel30, czemu się tak gorączkujesz? Azi robi rodowody i wysyła do hodowcy, a potem hodowca rozsyła do chętnych"

a wiec powinienem ju dawno otrzymać to o co prosiłem mija drugi miesiąc - zlewka to totalna !!

[ Komentarz dodany przez: Magnes: Czw Wrz 23, 2010 20:00 ]
błędy poprawione, magnes

agata-air - Czw Wrz 23, 2010 18:06

Majkel ale nie panikuj, po co Ci to tak pilnie? Na tyle by używać takiego tonu wypowiedzi? Nakasha sie pojawi to wyjaśni, nie trzeba w ten sposób. Swoją drogą słowo klient...ogonek to nie towar. Przykre :(
Majkel30 - Czw Wrz 23, 2010 18:13

ja traktuje szczury jak towar ? nie pisze o szczurach tylko o rodowodach jak byś nie zauważyła !!

poza tym gdzie masz napisane towar ???

już nie wspomne o tym, że hodowca (nakasha) zapomiała wysłać listem umowy i obiecała wysłać razem ze szczurkami - umowy ze szczurkami również nie otrzymałem - to jak to inaczej nazwać ?

płace to chcę mieć wszystko to co było obiecane, zaufałem hodowcy wysłałem należność z góry i na tym się skończyło - szury otrzymałem piepierów brak . Dodtakowo Prosiłem kilka razu o należyte papiery, wiec jak mam się nie denerwować ?

agata-air - Czw Wrz 23, 2010 18:19

Wyraźnie w mojej wypowiedzi zwróciłam uwagę na słowo klient, klient to odbiorca dóbr materialnych inaczej towaru. Majkel zadzwoń do Nakashy, zapytaj po prostu. Twoja wypowiedź ma naprawdę straszny wydźwięk. Na taki zdobyłabym się jeśli z powodu jej błędu działoby sie coś szczurom a nie, nie mogłabym w gablocie powiesić rodowodu. Rozumiem, że kupiłeś paierowe ogonki i chcesz dokumenty bo np. będziesz chciał je wystawić ale spokojniej. Tym bardziej, że jak Naksha pisała to nie ona je wyrabia, więc nie wszytsko zależy od niej.

ps. przy okazji miłoby było jakbyś napisał jak sie miewają ogonki, wkleił jakieś zdjęcia :) nikt nic nie pisze o maluszkach

Majkel30 - Czw Wrz 23, 2010 18:23

ogonki mają się świetnie na pewno zrobię niebawem zdjątka, nauczyłem je obrót i daj buzi :)

apropo jak inaczej nazwać kupującego jak nie klient skoro zawierana jest umowa pomiędzy sprzedającą a kupującym.

Paulina87 - Czw Wrz 23, 2010 20:20

Ja już nawet o tych rodowodach zapomniałam bo one w sumie do niczego mi nie potrzebne bo przecież wiem, że szczurki są rasowe a wystawiać ani rozmnażać nie zamierzam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group