To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot A Wo de Shu - rezerwacje str.11

gratis - Pią Gru 11, 2009 23:14

a Blackowca kusi i kusi :roll:
ale nie, gratis, nie. gratis wie czego chce

niemniej trzymam kciuki za dobry domek :kciuki:
który, miło by było, będzie blisko mnie :DD

futrzasta - Sob Gru 12, 2009 10:44

ja bym tał ładnie prosiła i proszę :P o więcej fotek indywidualnych ale to tak w wolnym czasie :wink:
czarnaeve - Sob Gru 12, 2009 10:48

Dolaczam sie do prosby futrzastej :D
Telimenka - Sob Gru 12, 2009 10:53

Ja rowniez sie przylaczam po cichutku do prosb dziewczyn wyzej wymienionych ;P
I jak tam sie miewaja kluseczki? I trzymam kciuki za dobry domek dla maluszkow "bezdomnych" :serducho:

futrzasta - Sob Gru 12, 2009 16:19

a tak mi się przypomniało...może i byle jaki filmik z maluszkami? ;) no ale już nie męczę :P wszystko w razie wolnego czasu :wink:
Anonymous - Sob Gru 12, 2009 18:31

a ja się w tym wszystkim pogubiłąm i nie wiem czy są jacyś chłopcy wolni czy nie ? :roll:
Roth - Sob Gru 12, 2009 18:36

Hera napisał/a:
a ja się w tym wszystkim pogubiłąm i nie wiem czy są jacyś chłopcy wolni czy nie ? :roll:

Tak, Afos szuka domku :) A z dziewczynek wolna jest Ai.

[ Dodano: Sob Gru 12, 2009 22:00 ]
Wybaczcie, ale padnięta jestem :D Zrobiłam filmik i mam nadzieję że jutro uda mi się go wrzucić na youtuba :) Jeśli nie zdążę to będą same fotki.

Ważne!

Cena każdego szczurka z tego miotu to 85 zł.

Proszę wszystkich chętnych o wpłacenie na moje konto zaliczki w wysokości 30 zł. Zaliczka to ostateczne potwierdzenie rezerwacji i jest bezzwrotna.
Jutro wyślę do wszystkich chętnych pw lub maila z moimi danymi, abyście mogli wpłacić zaliczkę.

Po szczurka trzeba przyjechać osobiście lub samemu poszukać transportu na forach.

Biorę też pod uwagę przesyłkę konduktorską. Jednak wtedy przyszły właściciel jest zobowiązany wpłacić na moje konto 25 zł i załatwić własny transporter.

Proszę też o napisanie w temacie lub PW z informacją, kto na 100% będzie mógł odebrać malucha osobiście.
Osobom, które nie będą mogły odebrać osobiście, na początku tego tygodnia wyślę pocztą 2 kopie podpisanych przeze mnie omów kupna-sprzedaży. Należy czytelnie podpisać je na każdej stronie i jedną kopię jak najszybciej odesłać, a drugą zachować dla siebie. W przypadku osoby niepełnoletniej, umowę podpisują rodzice.

Nie oddam szczurków do domków, które nie odesłały podpisanej umowy, ani nie wpłaciły pełnej kwoty za maluszka.

Telimenka - Sob Gru 12, 2009 22:06

Ja odbiore osobiscie :) . Jezeli mozna to juz 29.12 i czy mozna wplacic od razu cala kwote?
Całuski dla Amanka :serducho:

Nakota - Sob Gru 12, 2009 22:39

Telimenka napisał/a:
czy mozna wplacic od razu cala kwote?

Właśnie, można :P ?
Ja na razie jestem w fazie załatwiania transportu, a jeśli nie wyjdzie to najpewniej wybiorę konduktorkę :)

futrzasta - Sob Gru 12, 2009 23:03

ja jestem skazana na konduktorkę no chyba że odbiorę na wystawie w Olsztynie ale to trochę późno będzie :(
Anonymous - Sob Gru 12, 2009 23:37

To ja się pochwalę że Afosik :serducho: jest mój !
Nakota, czarnaeve, będziemy rodziną :D :*

Nakota - Sob Gru 12, 2009 23:39

Hera, gratuluję! Tym bardziej wpraszam się na mizianie :serducho: :P
rumcia - Sob Gru 12, 2009 23:52

Hera, Oj gratuluję :serducho: Cieszę się,że Afosik znalazł domek-ulubieniec mój tutejszy :P
Roth - Sob Gru 12, 2009 23:53

Telimenka napisał/a:
Ja odbiore osobiscie :) . Jezeli mozna to juz 29.12

można ;)

Telimenka napisał/a:
czy mozna wplacic od razu cala kwote?

Eh wiedziałam że takie pytanie będzie :D Można, ale wolałabym, aby teraz została wpłacona tylko zaliczka, a reszta kwoty tuż przed odbiorem malucha.

Ai jest wolna!

Anonymous - Nie Gru 13, 2009 00:11

Nakota, mewa92, dziękuję :oops:
teraz czekam na sesje i opis charakterków :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group