To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot R Emerald Moon - rezerwacje str. 7!

gratis - Śro Wrz 30, 2009 13:03

sachma, standardowo malec w pucharku - czyli mamy nową najlepsza pannę point, a może i BISa młodzieży xD
sachma - Śro Wrz 30, 2009 13:05

gratis, liczę na kolejnego BISa młodzieży :P Delici takie zdjęcia pomogły to nie chcę ryzykować :P a nóż to rzeczywiście przez to zdjęcie dostała BISa :P
quagmire - Śro Wrz 30, 2009 13:08

To trzymamy kciuki za sukcesy Rubi, ale w pierwszej kolejności za aklimatyzację :kciuki:

Ciociu, daj cyca. :mrgreen:

emileczka - Śro Wrz 30, 2009 13:20

Mają mamkę :DD . Jakie one piekne, a jak ja z nimi tęsknię :( . Rubi Ty łobuzie już podpasował Ci nowy domek :lol: .
U nas nie było problemu z łączeniem, więc i u Ciebie raczej nie będzie. Rozi jeździła na wszystkich ciotkach, a one piszczały :mrgreen:

quagmire - Śro Wrz 30, 2009 13:38

Rio na razie poznał dwóch wujów: Fadusia i Ayanka. Na neutralnym gruncie co prawda, ale było to miłe spotkanie. Bez pisków, bez pokazywania dominacji.

Jedynie jak Fado zaczął go zbyt intensywnie obwąchiwać, to Ryjek tak profilaktycznie przewrócił się na chwilkę na plecki. Dziś zobaczymy z Milusiem...

apsik - Śro Wrz 30, 2009 13:57

a ja jestem załamana, bo siedzę w pracy i mam jakieś blokady na kompa nałożone i nie widzę fotek ;( . Dopiero w domu obejrzę zdjęcia a potem będę niecierpliwie dreptać do godziny 20.
quagmire - Śro Wrz 30, 2009 13:59

apsik :glaszcze: nie martw się, to już niedługo :)
apsik - Śro Wrz 30, 2009 21:00

no i mam już Rashidkę u siebie. Siedzi mi w dekolcie pod bluzką. Jest anemiczna i przylepna, prawdopodobnie zmęczenie daje o sobie znać. Bakalia i Nefretka szaleją w kartoniku, w którym przywiozłam małą. Nefretka generalnie nic sobie nie robi z nowej koleżanki. Włazi na nią i właśnie mam obie w dekolcie ;-) .
Bakalia jest strasznie zazdrosna i bardziej agresywnie się zachowuje, próbuje łapać małą zębami. Więc Rashidka będzie z Nefretką.

Badoha - Śro Wrz 30, 2009 21:19

http://www.fotosik.pl/pok...519bce7d40.html wspaniała fotka :serducho:
sachma - Śro Wrz 30, 2009 21:36

i została tylko Rubi.. ;( powiem szczerze - bardzo niechętnie oddałam te dziewczynki.. takie odważne, takie różne.. takie słodkie.. ;( babcia was kocha! :serducho:
H_exar - Śro Wrz 30, 2009 21:40

Ściury już u nas. Dzisiaj zamiast spać będziemy robić z siebie wybieg dla nich.
Są jak zywe srebro; mój aparat nie wyrabiał, żeby złapać je ostro.



Walizka na milion dolarów, ale one już są dla nas droższe :)


Oli - Śro Wrz 30, 2009 21:48

sachma napisał/a:
i została tylko Rubi.. ;(
matko, sachma, nie strasz tak, bo aż mi serce zamarło zanim dalej zaczęłam czytać... :shock: matko glupia ja :roll: :lol:
apsik - Śro Wrz 30, 2009 22:27

Mała siedzi już w klatce z Nefretką. I razem biegają. Raszka się rozkręca, stała się bardziej ruchliwa, ale jak narazie lubi siedzieć wtulona w szyję, myje się, wspina się na głowę.
I kilka fotek, ale fotograf ze mnie żaden.

sachma - Śro Wrz 30, 2009 22:39

Rubi już dogadana z ciotkami śpi na Vanilce, myje ją Peq, gania się z Fej i drażni Nemezis :) zachowują się jakby od zawsze były razem :)
pewnie za kilka dni zaczną się zgrzyty, jak mała przestanie być "nową kluską" i zacznie przeć do władzy :D ale na razie sielanka trwa :)

quagmire - Śro Wrz 30, 2009 23:21

No dobra, ja nie zwalam winy za jakość zdjęć na Rio, bo on lubi pozować, tylko na aparat, a nawet dwa aparaty.
Tu z pierwszego, bez lampy (na zdjęciu nr 3 z moją współlokatorką):

Tu z drugiego, ale trzeba było się posiłkować lampą:


Rio uwielbia ramię, właśnie sprawdza, co tu piszę :wink: Pięknie się zaadaptował i jest przecudnym miziakiem. Jak nie ma fazy na bieganie, to można go głaskać i głaskać.

Dziś poznał też Milusia. Na neutralnym gruncie było wszystko w porządku. Został obwąchany i raz przewrócony na plecki.
Jestem dobrej myśli :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group