To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot E Valhalla - już nie ma klusek..

PALATINA - Śro Paź 21, 2009 14:30

Kurcze..... :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Musi być dobrze, musi....

Yenna - Śro Paź 21, 2009 15:47

Jakieś wieści..?? Jak się czuje Deli, co z glizdkami..?? :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Layla - Śro Paź 21, 2009 15:56

Szukamy matki karmiącej, sachma jest w terenie i nie ma dostępu do neta. Musicie poczekać, sama nic nie wiem.

Szkoda, że dziś środa, jutro mam wolne to bym sama poszukała :(

Mangusta - Śro Paź 21, 2009 16:02

Deli sobie kiepski moment wybrała, bo teraz na tcp nie ma nikogo poważnego, tylko gówniarzeria z pająkami, nic nie mogę zrobić.
Yenna - Śro Paź 21, 2009 16:02

Dobra, więc dalej cierpliwie czekamy... Kciuki to już mnie bolą od ciagłego zaciskania. Ale nie przestanę. Mocniej jeszcze je trzymam! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: Żeby wszystko było już dobrze... :kciuki:
gratis - Śro Paź 21, 2009 16:30

Sachma jest u weta i z wetką karmią maluchy
ja obdzwaniam wszystkie zoologi z gdańsku i pruszczu, ludzie mają trochę zaskoczony głos, ale zaraz ładnie się tłumaczę i spotykam się ze zrozumieniem. Wiem, że to paranoja, ale teraz wolę dumę schowac do kieszeni - raz byłam blisko, bo mieli szczurkę, ale w ciąży...

Anouk - Śro Paź 21, 2009 16:34

gratis, sachma... Jesteście wielkie... Tyle jesteście w stanie zrobić dla malców. :* Przesyłam masę kciuków :kciuki:
Yenna - Śro Paź 21, 2009 16:40

Dokładnie, podziwiam was, dziewczyny... Siedzę jak na szpilkach, mam nadzieje, że niedługo będą jakieś wiadomości.. :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Śro Paź 21, 2009 16:42

sachma, trzymaj się...

Przesyłam ciepłe myśli i masę kciuków, musi się udać!! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

gratis - Śro Paź 21, 2009 16:47

skończyły mi się pomysły
oooch Deli, teraz Twoja kolej :kciuki: :kciuki:

Anouk - Śro Paź 21, 2009 16:49

A w Gdańsku nie ma żadnego laboratorium? Może mieliby karmiącą samicę?
Layla - Śro Paź 21, 2009 16:53

Dynialu, niestety z dojściem do takowego może być kiepsko. Teraz jest późno, zostaną nam tylko zoologi "galeryjne". Może Real? Ja od jutra jestem gotowa pomóc w każdy sposób, mam wolne.
gratis - Śro Paź 21, 2009 17:23

Layla, dzwoniłam do Elby i do filii Elby
mają tam samicę w ciąży właśnie
reszta nie ma w ogóle

Sachma w domu, z klusiami. Dzieciaki jedzą w pipety - mają nawet mleczko w brzuszkach :DD z Delici schodzi jeszcze narkoza.
Mamy nadzieję, że jak Deli się całkowicie wybudzi to pokarm będzie...
Kciuki oczywiście dalej potrzebne i TAKI szacun dla Sachmy i jej Wetów

ja się cała trzęsę, trochę ryczę, trochę śmieję... och... byleby już było wszystko dobrze

Mantry teraz o to, by klusie odzyskały siłę i nauczyły się głośno wołac mamę
i o to, by Deli po całkowitym wybudzeniu miała pokarm i już się będzie mogła spokojnie zajmowac dziecmi.
:kciuki: :kciuki:

Yenna - Śro Paź 21, 2009 17:25

Deli, Deli, Deli.... :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
sachma - Śro Paź 21, 2009 17:38

ok.. mamy 12 żywych klusek.. wetki się pomyliły.. 3 odeszły.. [*][*][*] czyli było ich 15.
jedna urodziła się martwa, dwie kolejne umarły w ciągu 2h od porodu.. dr Ania dzielnie karmiła trzódkę.. teraz moja kolej.. mamki nie mam - objechałam wszystkie znane mi zoologi, Gratis obdzwoniła jeszcze więcej, dziękuję :*
na razie malce śpią ..
najgorsze że właśnie się dowiedziałam że babcia umarła.. w piątek pogrzeb.. nie wiem jak to zrobię.. to 3h jazdy w jedną stronę.. babcia zawsze była wredną osobą, ale nie przypuszczałam że aż do tego stopnia.. ale coś wymyślimy..
o dziwo kluski mają ogromną wolę życia - piją z pipety i chcą mleka.. więc do póki będę mogła do póty będę je trzymać przy życiu.. dzisiejszy dzień wydaje się być złym snem.. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(


proszę nie zamykać tego tematu - jak będę pewna że wszystkie przeżyją to założę im temat.. teraz nie chce..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group