To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot C Happy Feet - Malce w nowych domach

Badoha - Nie Mar 22, 2009 19:17

Azi napisał/a:
Chili jest wiecznie rozespana, a te jej dwie plamki na brzuszku mnie rozczulają
Widzę, że w domu będę miała małego śpiocha :lol: Mnie ona sama w sobie rozczula :falover: Czekamy na nią z utęsknieniem :sirwwt:
Azi - Pon Mar 23, 2009 19:59

Mamy zdjęcia... Tylko są na aparacie i muszę je wrzucić, a ponieważ za chwilę jest film z moim ulubionym aktorem, to przykro mi - będę zrzucać na forum na reklamach. Jak ktoś chce szybciej, to foty będą w tym samym albumie co zwykle.

Poza tym zdjęcia są robione dwójkami i męską trójką, bo niestety... ich już się nie da upilnować. A najgorszy był dziś Cavanah ;( Chyba za to, że ostatnio jego grzeczność chwaliłam :/

Anonymous - Pon Mar 23, 2009 20:38

Mam, mam, mam! :D :serducho: :serducho: :serducho: Cudne są, to zdjecie gdzie myje pyszczek jest aaaaaaa!!!! :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Azi - Pon Mar 23, 2009 20:39

Chłopcy:


Panienki:


wszystkie fotki podpisane, więc już tu nie opisuję ;)

mc - Pon Mar 23, 2009 21:06

Azi, dziekuje za fotki, bo już obgryzałam paznokcie z niecierpliwienia się :) fotki całkiem niezłe jak na wyzwanie jakim jest stadko szalejących maluchów :wink:
Badoha - Pon Mar 23, 2009 21:17

Piękne - moje wielkie uszy :sirwwt: :miłość: :miłość: :miłość:
Martuha - Wto Mar 24, 2009 12:29

Boskie !!! :zakochany: Cukiniuś ja Cię chyba zacałuję na śmierć
Dory - Śro Mar 25, 2009 12:01

Jaki pięknyyyyyyyyy :serducho: Jestem wniebowzięta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PALATINA - Śro Mar 25, 2009 12:18

Cytat:
Jaki pięknyyyyyyyyy :serducho: Jestem wniebowzięta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zabawne...
Ja pierwszy raz zobaczyłam takiego cudnego szczura u Ciebie, tzn. na wystawie w W-wie - Twojego Caspiego... Wtedy się zakochałam i postanowiłam, że niebo i ziemie poruszę, ale będę mieć takiego samego!
A teraz Ty bierzesz takiego maluszka po moim chłopcu, którego mam głównie dzięki Tobie (wczesniej chciałam tylko topaza, a teraz wole jednak beżyki :serducho: )... :wink:

madzial13 - Śro Mar 25, 2009 22:50

Azi, Po prostu można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Takie fotki powinno się pokazywać wszystkim, którzy się panicznie boją szczurków :-)
Badoha - Czw Mar 26, 2009 12:54

Asiu będą jakieś nowe fotki i opisy charakterów maluchów? :mrgreen:
jullcia_ - Czw Mar 26, 2009 13:42

Łaaaaa, jakie kochane, małe titititi :serducho:

Piękne!

Martuha - Czw Mar 26, 2009 14:40

Off-Topic:
Kobietki może mi pomożecie bo mnie to zastanawia,będę właścicielką fuzziczki ale akurat fuzza nigdy nie miałam i czy one nie powinny nie mieć prawie włosków?Tak pytam z ciekawości

Azi - Czw Mar 26, 2009 19:25

Badoha napisał/a:
Asiu będą jakieś nowe fotki i opisy charakterów maluchów?
będą może jutro.

Charaktery jest mi ciężko opisać, bo nie ma tu jakiegoś lidera w czymś. Dajmy na to takiego Cavanaha - raz zachowuje sie jak misio i ruszyć mi się nie chce spod reki, a drugiego dnia ... szybko biegnie ... na tych swoich krótkich nóżkach byle dalej.

No mooooże Chili i Curry są najbardziej garnące się do człowieka, Cykoria jest ta tłukąca wszystko co się rusza, a Cynamonek jest wiecznie w ruchu, ale to się naprawdę zmienia jak w kalejdoskopie.

Badoha - Czw Mar 26, 2009 21:26

Azi napisał/a:
No mooooże Chili i Curry są najbardziej garnące się do człowieka
Cóż - moje maleństwo wie, że człowiek jest super :mrgreen: Czekamy z utęsknieniem na Chilli :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group