To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot B Happy Feet - już wszyscy za TM [']

Kylie - Śro Lut 18, 2009 16:36

A o to moje dzieciaczki kofane :mrgreen:
Bezulka to taki szalejus pospolitus który wie kiedy nas rozbawić podskokami i krętami :jezor2:
a Bagunia jest miziakiem-pysiakiem, która ze stoickim spokojem podbija serca męskie :P





URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/055[4248042d14365.html][/URL]




Lara - Pią Lut 20, 2009 10:32

Oficjalnie zgłaszam reklamację na tego stwora straszliwego! :anger:
Jako że biega po mnie przez większość część dnia, to skubana dzisiaj z rańca biega biega biega, aż w końcu ze stoickim spokojem wdrapała się na mnie, na jedyną nieosłoniętą szlafrokiem część mojego ciała - a był to dekolt- i po prostu się na mnie... odlała!! No istna bezczelność! Jak tak można?! Karmicielkę, która do niej ciu ciu? I żeby na seksowną mą nagą skórę oddawać mocz?! :shock2:

Azi - Pią Lut 20, 2009 11:26

Lara, :lol:

no bo sobie pomyślała... cholera, znaczę ją, znaczę, nic to nie daje, ciągle śmierdzi jakimiś perfumami, a nie MNĄ. Najgorzej to jedzie z dekoltu i szyi, więc może jak się zleję na "seksowną nagą skórę", to przestanie.

Wniosek - Lara, mniej perfum ;)

nutaka - Pią Lut 20, 2009 22:29

Azi, :lol:
gratis - Nie Lut 22, 2009 08:03

:lol:

Piękny ten miot jest, nie m to tamto... :)

Kylie - Pią Lut 27, 2009 12:22

Hehe dobre :lol:
Moje Bździągwy to cały czas osikują mi palce i to jak elegancko, po prostu ładnie zadzierają nóżkę i sik :P ale i tak są słodzinki. Biegają owszem, ale Beza zaczepia mnie do zabawy i tak fajnie bryka, a Bagusia mizia sie do mnie i tuli....

ehhhh... jak ja je kofam :tummykiss: :mrgreen:

oto moja Bezulka



oraz Bagunia


czyż nie są cudowne ?! :]

Azi - Pią Lut 27, 2009 19:00

http://www.fotosik.pl/pok...e54e3f6b8f.html :serducho: :serducho: :serducho: urocza :D

A Bezulce to nie ciemnieje ta pręga, a jaśnieją boczki ;)

Dory - Sob Lut 28, 2009 10:46

Ale boskie dziewoje :serducho: Azik, szybko Ci te pisklaki wyrosły i wyfrunęły z gniazdka :wink:
Kylie - Sob Lut 28, 2009 13:53

A oto część dalsza wczorajszej sesji zdjęciowej i baardzo wesołej

Bagietka lubi pozować :mrgreen:




Siostry dwie



uwielbiam te zdjęcie :P

i Bezula wierci piętka :mrgreen:




Buzi raz proszę


i drugi :serduszka:


I na koniec, szperacz- nosaczus

H. - Sob Lut 28, 2009 13:56

http://www.fotosik.pl/sho...33958b9372f245e aa!
Bema - Sob Lut 28, 2009 16:20

piękne są :serducho:
Dory - Nie Mar 01, 2009 08:59

Bagietka na 3 zdjęciu po prostu do schrupania :serducho: :serducho: :serducho: !!!
Kylie - Wto Mar 10, 2009 23:38

No i dziołyy doczekały się sesji zdjęciowej :mrgreen:
Bagietka normalnie urodziła się modelką, świetne pozy wystrajała że nawet nie pomyslałam o tym, a Bezulka to wierci dupek, ale jeśli aparat ją chwycił to pobiła modelkę :-P :mrgreen:
i oto część którą uważałam za niezłą w dedykacji dla babci :wink:

Anonymous - Śro Mar 11, 2009 17:14

Szczurki przepiekne!!! Fajne siostry. Lubie szczurze rodzenstwa :]

ale Kylie, jakie ty masz boskie piegi i jaka cudna cere :shock: Zazdroszcze i przepraszam za offa ;p

Kylie - Śro Mar 11, 2009 17:59

he he dziekuje kataszo za komplement ^^ ,oj biedronką mnie nazywają :P Jak na ten wiek to muszę się nieźle trzymać ? :drap:
Dziewczynki są boskie!! przyznam że nigdy nie miałam dwóch naraz ,a teraz widzę ile straciłam.Dziś zakupiłam im nową klatkę zdecydowanie większą i urządziłam na styl Azi-wybacz, ale miałam okazje zobaczyć twoje :nuci:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group