To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24

Badoha - Śro Wrz 17, 2008 08:49

Dziewczyny!
Ja też czekam na szczurki i też chcialabym wiedzieć jak one wyglądają. Najwazniejsze jest to, że maja sie dobrze, prawidłowo się rozwijają. Wiem, że jestescie złe - ale niech to nie będzie przyczyną tego, że ogonki nie bedą mialy domków. W koncu maluchy nie są niczemu winne.
Juz za tydzień będzie można odebrać szczurki i sie nimi cieszyć.

Przemyślcie to.

Layla - Śro Wrz 17, 2008 08:57

Badoha, ale nie dziw się ludziom. Właściciel musi być osobą odpowiedzialną, ale to działa w obie strony. Hodowca także powinien wykazać się odpowiedzialnością. Mataforgana podjęła decyzję jaką podjęła i trudno jej się dziwić.
Badoha - Śro Wrz 17, 2008 09:04

Layla
Rozumiem wszystkie osoby - jednak jestem zdania, że nie powinno sie to odbijać na zwierzakach. Trudno wymagać od Dory odpowiedzialności w wieku 16 lat - troszke ją to wszystko przerosło. Myslę, że warto dać szanse jej i ogonkom.
Ja też czekam na dwa szczurki z tego miotu.

babyduck - Śro Wrz 17, 2008 09:33

Off-Topic:
Teraz jest czas, kiedy maluchy zmieniają się z dnia na dzień. Fajnie byłoby móc podglądać jak rosną i się rozwijają, poczytać o charakterkach. Jeżeli hodowca zastrzega sobie w umowie, że chce otrzymywać wieści co u wnuków i chce otrzymywać zdjęcia, to nabywca szczurka też ma takie prawo. Zwłaszcza w tak fajnym okresie jak dzieciństwo zwierzaczków.

Kurczę no, też robię zdjęcia swoim szczurom i naprawdę to nie zajmuje nie wiadomo ile czasu.

Anonymous - Śro Wrz 17, 2008 09:35

Badoha napisał/a:
Trudno wymagać od Dory odpowiedzialności w wieku 16 lat
nie przesadzaj Badoha. :] Dory była nie raz na forum, mogła napisac choć 3 zdania.
Badoha - Śro Wrz 17, 2008 09:37

Wiem, że dzieciaki się zmieniają.
Rozmawialam wczoraj z Dory - mówiła, że zrzuca fotki. W domu ma internet bezprzewodowy i bardzo wolno działa.
Przecież zdjęcia nie są najważniejsze - jasne byłoby fajnie zobaczyć fotki maluchów - ale najważniejsze, że są zdrowe i silne.
dziewczynki są jeszcze z mamą a chłopcy już w osobnej klatce.

Layla - Śro Wrz 17, 2008 09:40

Badoha napisał/a:
najważniejsze, że są zdrowe i silne.
dziewczynki są jeszcze z mamą a chłopcy już w osobnej klatce.


No widzisz, fajnie, jakby napisała to hodowczyni, nie? ;)

Dory, babo, nie rób złego PR Waszej hodowli i wracaj :P

Badoha - Śro Wrz 17, 2008 09:41

Viss napisał/a:
nie przesadzaj Badoha. Dory była nie raz na forum, mogła napisac choć 3 zdania.

Wiem, że mogła ale tego nie zrobiła. Ale przez to, że tak sie zachowuje szczurki maja nie mieć domków? :) Trudno stało się, przy kolejnym miocie napewno będzie lepiej.

[ Dodano: Sro Wrz 17, 2008 09:45 ]
Layla napisał/a:
No widzisz, fajnie, jakby napisała to hodowczyni, nie?

Jasne, że byłoby fajnie :)

Anonymous - Śro Wrz 17, 2008 09:48

Tu nawet nie chodzi o te zdjęcia (choć uważam, że nawet przy wolnym necie po jednej fotce, czy nawet jakieś zbiorowe to nie problem), tylko o sam fakt, że nic nie wiadomo, Dory NIC nie mówi o malcach. Ja się nie dziwie Macie, sama bym tak zrobiła. Domkom też należy się troszkę szacunku, nie uważacie?

Badoha napisał/a:
Juz za tydzień będzie można odebrać szczurki i sie nimi cieszyć.

Nie chce być złym prorokiem i nic insynuować (pewnie zaraz zostanę objechana), ale skoro są takie problemy z dowiedzeniem się co u malców, Dory tylko obiecuje i jajco z tego wychodzi, to wole nie myśleć co z transportem do domków :roll:

Anonymous - Śro Wrz 17, 2008 09:54

Badoha napisał/a:
W domu ma internet bezprzewodowy i bardzo wolno działa.


ja mam łacze iPlus które baaardzo mega wolno działa. i jakoś dorzucam foty swoich potworów.. więc to akurat żadne wytłumaczenie.
nie wiem jak inni, ja wczoraj czekałam.
i się nie doczekałam.

no i tyle...

Niksa jest wolna.

Badoha - Śro Wrz 17, 2008 09:56

Ren napisał/a:
Domkom też należy się troszkę szacunku, nie uważacie?

oczywiście, że sie należy.
Ja też czekam na dwa szczurki i odbieram je osobiście :)

[ Dodano: Sro Wrz 17, 2008 10:09 ]
Dziewczyny
najważniejsze jest jednak to, jak sa traktowane szczurki - a z tego co wiem maja dobrze (Dory kupuje im Gerberki itp).
W koncu adoptujemy szczurki a nie Dory - wychodzi na to, że obrazilyscie się na szczurki i ich teraz nie zabieracie. Jak w powiedzeniu - na zlość mamie odmrożę sobie uszy :)

babyduck - Śro Wrz 17, 2008 10:26

Badoha, to nie tak. Sama niedawno przechodziłam przez piękny okres oczekiwania. Piękny, bo na bieżąco byłam informowana o szczurku nie tylko na forum publicznym, ale i przez PW. Dostawałam fotki na każdą prośbę. Zresztą nie tylko "na prośbę", bo również z własnej inicjatywy hodowcy.
Gdyby nie te opisy i fotki, trudno byłoby mi się zakochać w szczurku, o którym nic nie wiem. Ja się nie dziwię Macie.

Badoha - Śro Wrz 17, 2008 10:40

Babyduck Ja tez czekam na ogonki.
To co - oznacza to, że jak nie ma fotek to nie biorę szczurka? :)

Anonymous - Śro Wrz 17, 2008 10:47

Badoha, ja powiem tylko, że brak fot przez tak długi czas jest PODEJRZANY - jak nie wierzysz spytaj Olimpii
Badoha - Śro Wrz 17, 2008 10:50

Ren napisał/a:
Badoha, ja powiem tylko, że brak fot przez tak długi czas jest PODEJRZANY - jak nie wierzysz spytaj Olimpii

Nie można wszystkie odbierać w ten sposób - przecież Dory nie katuje maluchów.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group