To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

Helcia - Śro Gru 11, 2013 18:32

Ma ktoś konto na miau.pl? Chodzi o to, że razem z Cegriiz szukamy transportu dla dwóch szczurzych panów. Jedna użytkowniczka na miau oferuje transport, na interesującej nas trasie, lecz nowi użytkownicy nie mogą pisać PW...
Trzynastka - Śro Gru 11, 2013 18:36

Helcia napisał/a:
Ma ktoś konto na miau.pl? Chodzi o to, że razem z Cegriiz szukamy transportu dla dwóch szczurzych panów. Jedna użytkowniczka na miau oferuje transport, na interesującej nas trasie, lecz nowi użytkownicy nie mogą pisać PW...


Podeślij nick i treść wiadomości ;)

Helcia - Śro Gru 11, 2013 18:47

Off-Topic:
Trzynastka, łap PW

PALATINA - Sob Gru 14, 2013 19:20

Jaki polecacie dobry żwirek bentonitowy o zapachu innym niż puder dziecięcy, bo już nie mogę tego wytrzymać?
Nie chcę też niczego o zapachu lawendy, bo teraz kojarzy mi się ona z wakacjami na Hvarze i nie chciałabym zmienić skojarzenia na kocią kuwetę.
Już mi się tak z tym zapachem pudru zrobiło. :?

Zastanawiam się, czy w jednej z kuwet nie spróbować znów wrócić do drewnianego.
Ale moje koty go nie lubią, więc nie wiem, czy to dobry pomysł.

nimka - Sob Gru 14, 2013 21:03

bazyl compact :wink:
dla mnie jest bezwonny
bardzo drobny - wygodny w obsłudze: szybko się przesiewa przez łopatkę, dobrze "opatula" urobek.

lepiej go toleruję niż benka - benek jak dla mnie strasznie jedzie gliną

bazyl mało pyli, wg mnie ;)

można go kupić w dobrej cenie w sklepie zwierzakowo.pl

Devona - Sob Gru 14, 2013 21:09

PALATINA napisał/a:
Zastanawiam się, czy w jednej z kuwet nie spróbować znów wrócić do drewnianego.
Ja mam już tak powyżej uszu bentonitu, że zamierzam spróbować jeszcze raz z drewnianym.

Benek ma żwirek o zapachu drzewa i pojawił się Tigerino cynamonowy (http://www.zooplus.pl/sho...rylajacy/383855). Myślę o wypróbowaniu tego ostatniego, bo ogólnie nie ma zbyt dużego wyboru zapachów. Ostatnio widziałam w Carrefourze żwir o zapachu trawy. Od bezzapachowego bentonitu mnie mdli, ostatnio zaczął też tak działać pudrowy :( , lawendy nie lubię.

PALATINA - Sob Gru 14, 2013 21:09

Tylko takie małe opakowania są?
Dotychczas kupowałam GGM 28 kg.
Miałam raz Tigerino Canada, bezzapachowy i zastanawiam się, czy go nie kupić znów.

Onia - Nie Gru 22, 2013 21:37

A u nas właśnie zaczęło się znaczenie E.T , na początku do swojego spania,a dzisiaj bez orientu wskoczył na półkę i zaczął sikać :shock:
W piątek umówiłam go na kastrację, mam nadzieję że ukróci to całą sytuację .

Devona - Nie Gru 22, 2013 21:40

PALATINA, ale GGM też jest 14-kilogramowych, tylko w pakietach po dwa sprzedają. W nowym roku chyba przetestuję ten ten cynamonowy. Kupiłam Benka o zapachu zielonego lasu i w ogóle nic nie czuć żadnego lasu (chociaż mniej bentonitem śmierdzi), ale pewnie dlatego, że worek w domu okazał się być dziurawy.
susurrement - Nie Gru 22, 2013 22:55

jesli ten kot/te koty nie przestana szczac po katach to naprawde albo one albo ja.
nie jestem w stanie tego zniesc.

rudziak - Pon Gru 23, 2013 01:40

mnie zapach benka zupełnie nie przeszkadza, ale moje koty (zwłaszcza jeden, drugi jest bardziej delikatny) tak intensywnie przekopują kuwetę, że jest dosłownie w całej łazience i zaczyna mnie to drażnić :evil:
klauduska - Pon Gru 23, 2013 08:09

susurrement, a próbowałaś z obróżką feromonową? U nas pomogło na szczęście i Rea przestała nas zalewać + bić Torę.

Kolejna rujka Tory.. Chciałam jej nie blokować, ale nie idzie wytrzymać z jej śpiewami :roll: A Rei rujki nadal nie chce się dostać, a ja chcę kociaczki kolejne ;(

susurrement - Pon Gru 23, 2013 09:57

klauduska, próbowałam.. robiłam badania - jest zdrowa. próbowałam z obrożą, z feliwayem. teraz kotka jest na psychotropach, bo jak nie dostaje to się wytrzymać nie da z nią. przeoczyłam dawkę i od razu nalała. :cry:
klauduska - Pon Gru 23, 2013 09:59

susurrement, widocznie jest coś, co ją stresuje. Leje wszędzie czy w to samo miejsce? Leje kiedy coś się dzieje, czy bez powodu? Śmierdzi sikami znaczonymi czy nie?
susurrement - Pon Gru 23, 2013 10:01

klauduska, w to samo miejsce. najczęściej kiedy wracam do domu po dłuższej nieobecności. dla mnie to dość ostentacyjne. śmierdzi moczem, po prostu, raczej nie znaczonym, bo by nos wykręcało. to kastrowana kotka, półtoraroczna.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group