To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Domki

Madzial98 - Czw Gru 30, 2010 20:09

Moim szczurom jako domek dałam zwykłą, podłużną doniczkę. Można oczywiście dać okrągłą, ale ja wybrałam podłużną, bo jest w niej więcej miejsca miejsca. :wink:
sheila. - Śro Lut 16, 2011 20:50

czekamy na wyschnięcie domku z papieru :P
harpoonka - Pią Lut 18, 2011 10:44

Moje najbardziej lubią kartonowe domki, bo można je gryźć i dowolnie układać :mrgreen: Niestety taki kartonowy domek to wystarcza na tydzień przy mojej ilości szczurów :roll: Jeden mam tylko, który kochają i go nie jedzą :]
Nie wiem, czy to się liczy, ale kochają też sputnik, tylko ostatnio się pod nimi zapadł i nie wiem, co zrobić, żeby się dobrze trzymał :evil:
AA, i jeszcze 2x igloo, ale ostatnio im nie daję, bo bardzo lubią i jest mała wentylacja w nich...

Julita - Pią Lut 18, 2011 15:07

ja swoim chłopakom zrobiłam z takiego wiaderka prostokątnego po persilu hehe, bardzo im się podoba.
sheila. - Pią Lut 18, 2011 21:50

ej ten domek z papieru jest dziadowy ! :evil:
nawet go do klatki nie dałam :roll: bo się "rozkleił" na misce :|

Anomalia - Pią Lut 18, 2011 22:31

a no, sputniki są ekstra. moje chłopy najpierw tam śpią, potem sikają, a na końcu, zanim wejdą, czekają aż wytrę. :lol:
Nakasha - Sob Lut 19, 2011 16:32

harpoonka, spróbuj wywiercić małe dziurki i spiąć sputnik plastikowymi zaciskami. ;)
LalaAla - Nie Lut 20, 2011 15:32

Słuchajcie u mnie najlepiej sie sprawdza domek- tunel z siana:

Domek z siana JR Farm

Moje szczurasy są bardzo porządne akurat i nie sikają w tym tunelu a gryzienia i zabawy mają mnóstwo. Kochają ten domek.

Anonymous - Pon Lut 21, 2011 23:23

http://www.planeta-zoo.pl...nik-p-4850.html laski czy ten sputnik to jest standardowych rozmiarów sputnik, czy jakaś wersja mini dla mychy i chomików? bo cena obiecująca i zamówiłabym moim gnojom, ale nie wiem czy to za małe nie będzie ;)
furburger - Pon Lut 21, 2011 23:25

Wydaje mi się że ten jest jakiś mały i jest napisane dla chomika lub myszki i pewnie dlatego też tańszy :P
EpKee - Pon Lut 21, 2011 23:25

laska to może nie, ale ... ;)

Jest też Sputnik XL i ten jest bardziej odpowiedni dla szczurów rozmiarowo.

Oli - Pon Lut 21, 2011 23:26

mataforgana, szczury mieszczą się tylko do sputnika xl, ten jest standardowy więc za mały ;)
Anonymous - Pon Lut 21, 2011 23:54

dzięki miłe moje kobiety i zacny mężczyzno, no tak myślałam, że jakaś zmyła w tym jest :D będę szukać dziadom XLki :)
Niamey - Wto Lut 22, 2011 00:09

mataforgana, oleczka ma xl, zooplus też ma xl.
Anomalia - Nie Kwi 17, 2011 09:36

Jakie wymiary ma ten sputnik XL? Ja niby mam go od jakoś 5 miesięcy, ale ciągle mam wątpliwości, że przysłali mi ten mniejszy. :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group