To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2012 - Miot G2 SunRat's - rezerwacje str. 7

hekatomba - Sob Sty 19, 2013 20:58

Meldujemy, że żyjemy i mamy się dobrze :) Gumka wielkością dogoniła już mniejszą ze swoich ciotek - Baccarę. Jest wesoła i rozbrykana. Pierwsza wisi na prętach, by przywitać się z człowiekiem. Miesiąc temu wszystkie trzy panny zostały kontrolnie przebadane przez lek. wet. H. Lisiecką, która stwierdziła, że są okazami zdrowia :)

Tak mieszkamy:



Zdjęcia z wybiegu:



Ciotka Biuti, niestety, nie chciała dać się sfotografować - zaszyła się w polarowym słoniu i cięła komara ;)

wuwuna - Sob Sty 19, 2013 22:27

hekatomba, skąd masz plusa z czerwoną kuwetą?? Ja też cem!
Pyl - Sob Sty 19, 2013 22:57

Off-Topic:
wuwuna, nowy model - tutaj masz u producenta.

najeli - Pon Sty 21, 2013 14:57

ja też chciałam złożyć meldunek! totalnie nie mam ostatnio czasu na forumowanie, więc tylko na szybko:

Gafcia dziś przestała być pełnowartościową kobietką, czyli przeszła profilaktyczną kastrację. przed chwilą dostałam telefon od wetki, że wszystko poszło wspaniale i po pracy będę ją odbierać. wetka powiedziała, że to "silna dziewczyna" i wszystko zniosła super. po stresie, który mi przy kastracji zafundowała Bójka to kamień z serca :)

także trzymajcie kciuki za szybkie gojenie :)

monika123 - Wto Sty 22, 2013 20:40

Kilka zdjęć Gai,niestety kiepska jakość bo zrobienie jej zdjęć graniczy z cudem.






Lavi - Sob Lut 02, 2013 23:15

Pozdrowienia dla rodzeństwa od Gambita:)




monika123 - Pią Mar 01, 2013 11:34
Temat postu: http://forum.szczury.biz/templates/subSilver/images/ranks/ic
Witamy z Gają.Trochę wieści o mojej ulubienicy.Raczej nic w jej zachowaniu się nie zmieniło.Nadal szczurze ADHD, biega z prędkością światła.Ciągle zaznacza swoje terytorium, szczególnie na mnie- wiecznie jestem zaznaczona mokrymi plamkami.Żarłok jest z niej duży- jak tylko usiądę obojętnie z jakim posiłkiem ona już po plecach wskakuje aby zobaczyć co jem.Nie daj boże jak na ławie zostawię kubek z herbatą - jakby mogła to cała by do niego wlazła.Z dziewczynami też już dobrze.Tylko wiki chciała iść na fryzjerkę bo i Gaji i Czoko strzygła pyski, miały wygryzione futerko,nie wiem czemu tak robi :roll: .

Gajunia pozdrawia dziadka henioka oraz rodzeństwo.

quagmire - Pią Mar 01, 2013 11:37

Dzieciaki z tego miotu są absolutnie wyjątkowe :serducho:
monika123 - Pią Mar 01, 2013 11:39

Potwierdzam, moj mąż zwariował już na punkcie szczurów.
Lavi - Pią Mar 01, 2013 11:47

Z mojego Gambita zrobił się mały tłuścioch :D Nie wiem czemu, bo je to samo co reszta a tylko jemu się tak urosło.
Może je trochę więcej niż pozostałe:D

Niamey - Pią Mar 01, 2013 13:54

Ale moje wnusie piękne wyrosły :serducho:
Lux - Sob Mar 02, 2013 10:58

A Glosia jest cudna,miziasta, ale czasem ma dni, ze biega jak szalona :D Doskonale dogaduje sie ze stadkiem i w ogole :glaszcze: No i ma taaaaaki sliczny point :D
heniok - Sob Mar 02, 2013 11:18

Dziadek się cieszy z tak udanego miotu i prosi o wymizianie wszystkich :serducho:

Gera niestety pozostanie mikro szczurem, waży 225 gram i ni jak nie chce więcej urosnąć :(

Sirius - Nie Mar 03, 2013 21:48

Gabiś też jest malutki, będę musiała go zważyć...
najeli - Pon Mar 04, 2013 15:35

Gafa ostatnie ważenie zakończyła z godną sumką 275 g :) a widać po niej, że to nie jest zdecydowanie kres możliwości, bo na razie rośnie wzdłuż, a nie w szerz. jak jej trochę tłuszczyku na boczkach przybędzie to myślę, że będzie z niej ciężki placuch. zwłaszcza, że uwielbia jeść i zawsze jest pierwsza przy misce :)

w sumie to przy wszystkim jest pierwsza i wszystko uwielbia :lol: :lol: :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group