To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Warszawa] Wuszka i Wuszątka

Motylove - Śro Mar 14, 2012 12:10

O, też ładnie, chociaż, może ochrzczę klatkę "Pod Picadorem" :roll:
Pyl - Śro Mar 14, 2012 12:10

To jak już będziecie mieć pewne imiona to poproszę na PW, uzupełnię posta z fotkami, OK?

A wiecie co jest najpiękniejsze? Że się cieszycie z ogonów :serducho:

natkapatka - Śro Mar 14, 2012 12:12

Pyl, u mnie Gustaw :serducho:
Motylove - Śro Mar 14, 2012 12:13

Pyl, bo jak tu się nie cieszyć z takich nosków, uszków, łapków, główków i wszystkiego :)
Martini - Śro Mar 14, 2012 12:13

Motylove napisał/a:
może ochrzczę klatkę "Pod Picadorem"


dobre, dobre.
zapraszam się na parapetowę:)

taivas - Śro Mar 14, 2012 12:17

Dobra, Pyl, wpisuj Julian przy tym cudnym literacie. 8)

natkapatka, no chyba faktycznie z ta klatka to sie teraz porobilo. :D Ale daj znac jak bedziesz wiedziec na pewno, gdzie umiescisz malucha.

Motylove napisał/a:
Pyl, bo jak tu się nie cieszyć z takich nosków, uszków, łapków, główków i wszystkiego


+10 :)

natkapatka - Śro Mar 14, 2012 12:25

Martini, a co z dziewczynkami?
Martini - Śro Mar 14, 2012 12:35

dziewczynki cierpliwie czekają na zostanie zarezerwowanymi. No i czekam, aż Trixy się odezwie i powie, ile dziewczynek znajdzie u niej dom:)
Motylove - Śro Mar 14, 2012 15:45

To ja myślałam, że większość leci na dziewuszki :roll:

Off-Topic:
Tak na marginesie, przyszła druga klatka, tato się złapie za głowę pewnie (biedny tato :glaszcze: ). Już jak zobaczył Toddego, to zapytał się czy będziemy mieć hodowle w domu...
No, macie dwie klatki i moją piękną ścianę :lol:

Pyl - Śro Mar 14, 2012 15:53

Ja też. Ale jak widać czasem rzeczywistość bywa zaskakująca. Wybaczymy jej to ;)

Motylove, też cierpisz na gmc? Łączę się w bólu :lol:

natkapatka - Śro Mar 14, 2012 15:53

Off-Topic:
Motylove, a mama co na to? O sputniki żołto-zielone będą Ci ładnie pasować.


Pewnie i dziewczynki oraz mamusia szybko znajdą domek :kciuki:

Motylove - Śro Mar 14, 2012 16:11

Off-Topic:
Pyl, bo klatka zawsze się przyda :lol: można komuś potrzebującemu użyczyć, czy jakiś dom tymczasowy, kwarantanna itp. :roll:

natkapatka, no mama mnie kocha :lol1: . Po za tym Ona, za czasów swojej młodości przytachała klatkę z papugą do domu, babcia dopiero przyuważyła po paru dniach. A sputnik już zamówiony taki, no i jeszcze różowo-liliowy, bo jak tu się nie oprzeć.
Po za tym moi rodzice musieli się z tym pogodzić, bo tak czy siak, za wszystko płacę ze swoich, długo zbieranych pieniędzy. :wink:

trixy - Śro Mar 14, 2012 16:32

To ja bym chciała dwie :mrgreen: :czarna i agouti. Ktorą z dwoch agutkow to mi bez roznicy, osoba ktora bedzie chciala druga niech wybiera. Chyba ze Martini chcesz juz konkretnie ktoras mi zaklepac w takim razie wybierz sama :)
Pyl - Śro Mar 14, 2012 16:34

Off-Topic:
Motylove, wiem, właśnie dziś kupiłam następną :lol:

fraisee - Śro Mar 14, 2012 16:50

Motylove Ja płakałam jak musiałam myć swoją klatkę, która nie mieści mi się do wanny, a Twoja jest większa dużo niż moja. :D mom, plis.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group