To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot T of Anahata - 30.06.2010 - rezerwacje str. 9 :)

PATY$$ka - Pon Sie 16, 2010 18:00

Nakasha, mogę prosić o parę foteczek Thorn'a? :oops: :mrgreen:
Już nie mogę się go doczekać...niestety możliwe, że nie będę na wystawie( ;( ) i moja mama szczurka wtedy odbierze...

Majkel30 - Pon Sie 16, 2010 19:42

agata-air napisał/a:
Czemu czekać na zmianę pogody ;p Wybierzcie pociąg odpowiedni po prostu ;) Jaka trasa? Poszukam pociągu z klimatyzacją.



nakasha pisała, że pociągi są w środku dnia i mam czekać za mnianę pogody, mają klime czy nie tego nie wiem . w każdym razie czwartek zap. 20 stopni więc licze na czwartek :)

agata-air - Pon Sie 16, 2010 20:42

bo 90% pociągów jej nie ma dlatego na zmiane pogody. Bywają jednak te z klimą ;) Skoro jednak po być chłodniej to nie ma co kombinować.
Nakasha - Wto Sie 17, 2010 10:29

Już jestem z powrotem dostępna internetowo. :) Dzisiaj będę odpisywać na wszystkie wiadomości.

Nie wyślę żadnego żywego stworzenia pociągiem gdy temperatury są 30 - 35 C. Po prostu nie wyślę, bo nie dojedzie żywe... Pociągi nie mają klimatyzacji i są tylko 2 na dobę.

Ale mamy już ochłodzenie, więc niedługo chłopcy pojadą. ;)

Majkel30 - Wto Sie 17, 2010 10:57

u mnie dziś 19-20 stopni i silny wiatr, dzien idealny na wysyłkę. a jak w Białystoku ? z prognoz wynika 23-24 st.

edit;
no dziś można było przewieść szczury a cie ni ma.. niedobra nakasha :)
do czwartku musimy załatwić sprawę bo od piątku nów upały przez 2 tyg .

Fiona - Czw Sie 19, 2010 18:16

No to i ja wrzucam fotki:
Tosia dzien po przyjezdzie i Tosia z ciociami tydzien pozniej.
No zgarnac je do kupy do rodzinnego zdjecia - to bylo cos, powiem Wam szczerze :D

Jogi - Czw Sie 19, 2010 21:05

No i mam juz moje maluchy :mrgreen: Podroz jakos przezyly , oczywiscie przed samym wyjazdem dowiedzialam sie , ze szczurow nie wolno sprowadzac do Irlandii.. :oops: :roll: Potem dam zdjecia i cos wiecej napisze:) Na razie spia , bo sa wykonczone ;D
Majkel30 - Czw Sie 19, 2010 21:24

no to wygląda na to że jeszcze tylko ja nie mam. naksha możesz napisać coś więcej o nieudanej wysyłce ? nie ten konduktor co trzeba ?
PATY$$ka - Pią Sie 20, 2010 11:39

Majkel30 napisał/a:
no to wygląda na to że jeszcze tylko ja nie mam

Majkel30, wcale nie tylko Ty :glaszcze: Ja też jeszcze czekam na szczuraka :mrgreen:

Nakasha - Pią Sie 20, 2010 19:02

Off-Topic:
Ale Salut wyrosła. :shock:


Został mi już tylko jeden szkrab z miotu T. :( :( :( Echh ale tęsknię. :( Na szczęście codziennie pociesza mnie Teyla. :serducho:


Co do gryzienia do krwi. Nie mam pojęcia co jej strzeliło do głowy. :| Absolutnie nie powinno się na to pozwalać - najlepiej w takim momencie delikatnie ją dominować...

Majkel30 - Pią Sie 20, 2010 19:33

Nareszcie szczurki u mnie są po prostu super. W ogóle się nie bały nie mogły się doczekać kiedy otworze transporter, wyskoczyły na mnie jak oszalałe od czasu do czasu lizgając rękę :) W klatce biegały jak głupie, zauważyłem że Pinio (Tsuzuki) jest jakby szybszy więcej się rusza a Alex (Tatsumi) lubi sporo podjeść i jest troszkę wolniejszy. Jak na razie ciężko mi je odróżnić zwłaszcza jak nie siedzą obok siebie :) . Dzięki nakasha za wysyłkę mam nadzieje, że umowa i rodowody dojdą za jakiś czas.

PATY$$ka na pewno w wkrótce otrzymasz swoje skarby :)

Paulina87 - Pią Sie 20, 2010 20:57

O matko ja całkiem zapomniałam o tych umowach. Mam je podpisać i odesłać tak? Bo ja je wrzuciłam do szafki i zapomniałam o nich.
Nakasha - Pią Sie 20, 2010 22:31

Tak, trzeba podpisać i odesłać.
Paulina87 - Pią Sie 20, 2010 23:37

Nakasha napisał/a:

Co do gryzienia do krwi. Nie mam pojęcia co jej strzeliło do głowy. :| Absolutnie nie powinno się na to pozwalać - najlepiej w takim momencie delikatnie ją dominować...


Dominujemy się dominujemy i chyba mała powoli łapie o co chodzi.

Majkel30 - Sob Sie 21, 2010 12:50

dzisiaj to mnie sobie oznaczyły, jeden zrobił na mnie pare plamej a drugi kupe :p - ale są super bały się zejść ze mnie na podłoge :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group