To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 17 szczurków husky w nowych domach

kasia_w - Pią Kwi 30, 2010 21:25

Maleństwo zamieszkało dzisiaj razem z dziewczynami :) Łączenie przebiegło raczej bezproblemowo, myślałam, że będzie gorzej.. :] Wydaje mi się, że moje wielkie baby boją się, żeby nie urazić kruszynki, omijają ją szerokim łukiem, chociaż ona i tak ciągle do nich podchodzi i chce się bawić. Całe szczęście, że nie próbuje przeciskać się przez pręty, bo tego obawiałam się najbardziej.
Kilka zdjęć z pozdrowieniami dla babć i rodzeństwa :DD
Z wybiegu :)

Jaka ona jest słodka, pięknie bawi się z ręką, umie robić manicure i podawać łapkę :falover:

Pierwsze chwile w nowym domku, na zdjęciu wygląda na przestraszoną ale od razu zwiedziła całą klatkę :)

Na koniec zdjęcia z serii "znajdź pchełkę" :)

Nakota - Pią Kwi 30, 2010 22:15

http://picasaweb.google.c...at=embedwebsite - słodziak :serducho:

Cieszę się, że łączenie poszło bezproblemowo. Tego się można było spodziewać po pannach A :mrgreen:

Co do manicure to umieją to wszystkie maluchy ode mnie :P Co wkładałam rękę do klatki to zaraz zlatywała się chmara byleby tylko dobrać się do palców. Podgryzały, podszczypywały, wygryzały skórki i próbowały obgryźć paznokcie :rotfl:

Malce, które u mnie zostały już są rozdzielone i grzecznie czekają na swoich nowych opiekunów.
Jutro o świcie wyjeżdżają ostatnie rexiki, a koło południa dwaj chłopcy jadą w świat :)

cytryn007 - Pią Kwi 30, 2010 22:24

kasia_w, ciesze się, że wszystko w porzadku, teraz jestesmy juz rodzinom pełną para ;)
bemyself - Pią Kwi 30, 2010 23:02

slodka ta kluska:) szkoda ze szukam przytulastych chlopaków;) :serducho:
Arisa - Pią Kwi 30, 2010 23:26

slicznosci <3
bardzo lubie Twoje zdjecia Kasia :)

kasia_w - Pią Kwi 30, 2010 23:45

cieszę się, że zdjęcia się Wam podobają, może kiedyś założę swój temat :DD ;)
Bel - Sob Maj 01, 2010 07:38

cytryn007, napewno żaden samczyk nie został? ;( jakie one cudne :DD
Nakota - Sob Maj 01, 2010 07:51

believe_86, póki co wszystkie zarezerwowane :P

Maluszki klimejszyn właśnie pojechały. Pusto tak jakoś w domu bez tych brzdąców... :(

cytryn007 - Sob Maj 01, 2010 10:35

believe_86, a czy Ty chcesz kopa dostac?:P mówiłam, że tak bedzie, mówiłam?:P
Bel - Sob Maj 01, 2010 10:37

Off-Topic:
cytryn007, kop tylko mocno :P żałuję żałuję żałuję tego prawie rexa <łup w ścianę > :roll:

kasia_w - Sob Maj 01, 2010 11:53

believe_86, oj żałuj żałuj bo kluski z tego miotu są przeurocze ^^
Dzisiaj jak tylko się obudziłam i podeszłam do klatki, zastałam widok wszystkich czterech dziewczyn śpiących w Sputniku :serducho: Nie udało mi się zrobić zdjęcia, bo jak mnie usłyszały, od razu przyszły się przywitać. Mówię Wam, widok był rozbrajający :serduszka: :sirwwt: Całe szczęście, że stadko pokochało maleństwo, strasznie się cieszę :DD
Waga małej sprzed chwili to 68g (przedwczoraj ważyła 55g), rośnie jak na drożdżach :lol1:

klimejszyn - Sob Maj 01, 2010 14:22

maluchy są już u mnie. są cudowne ! dziewczynka otrzymała imię Atira, chłopczyk Ares.
w tramwaju jak miziałam Atirę to przewaliła się na plecki żeby miziać ją po brzusiu :serducho: a Ares cały czas próbował dostać się do siostry :lol:
Atira jest taka malutka :serducho:
Atira :

taka jestem malusia

Ares :



Atira jest nieśmiała, a Ares to mały łobuz. są cudownymi maluchami :serducho:

Bel - Sob Maj 01, 2010 14:24

klimejszyn, to ty wzięłaś i chłopca i dziewczynkę :| ?
cytryn007 - Sob Maj 01, 2010 14:26

believe_86, Klimejszyn ma 2 stada ;]

klimejszyn, 'moje malenstwo' juz u Ciebie, sliczny jest prawda? lubi byc miziany za uszkiem :)
i jak maluszki malutkiej, wygladaja dobrze?

babli - Sob Maj 01, 2010 14:27

believe_86, klimka ma dwa stada ;)

edit:
Cytryn mnie uprzedziła :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group