To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G of Anahata - Gina [*]

Anonymous - Nie Lis 01, 2009 09:26

no, za Gufisia kciuki! :kciuki:
Nakasha - Nie Lis 01, 2009 11:26

Kciukam za oczko! :kciuki: :kciuki:
Nakota - Nie Lis 01, 2009 12:27

Za piękne oczko Goofiego :kciuki: :kciuki:
heniok - Nie Lis 01, 2009 12:29

Kciukam za oczko :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
I dopiero obejrzałem zdjęcia Gerthrudy jest boska :mrgreen: ślinie się i nie mogę doczekać się kiedy będzie już u nas

Anonymous - Nie Lis 01, 2009 12:41

Dziękujemy za kciuki :)

Quelle i Reebok dogadali się ze stadem mataforgany i zostają u niej, więc mata ma już swojego rudego :wink: . Dlatego dobra mataforgana ( :P ) zdecydowała się oddać Gimliego Oli :) . Maluszek zmienił imię na Gonzo Geshui :)

Oli - Nie Lis 01, 2009 12:47

Ren napisał/a:
Dlatego dobra mataforgana ( :P ) zdecydowała się oddać Gimliego Oli :) . Maluszek zmienił imię na Gonzo Geshui :)
znowu, znowu mata spełnia moje marzenia - mat, czy Ty aby święty mikołaj nie jesteś? :mrgreen: Dzię-ku-ję!!! :uscisk: :mrgreen:
Anonymous - Nie Lis 01, 2009 12:56

Jeszcze tylko zaznaczam, że to ostatnia zmiana imienia, bo wysłałam do L. kartę krycia :wink:
Anonymous - Nie Lis 01, 2009 13:00

dobra dobra, cicho baby bo jeszcze zacznę popadać w samozachwyt i uwierzę, że jestem fajna :P :-P

Olimpia, cieszę się, że jesteś zadowolona z niespodzianki :) :mrgreen:

wuwuna - Nie Lis 01, 2009 13:04

łał, Oli no gratuluję no. Ależ się cieszę :DD :DD nie mój, ale może chociaż wirtualnie
Mój ulubieniec, ja musze, no musze go kiedyś wyściskać. :serducho: :serducho: :serducho:

Oli - Nie Lis 01, 2009 13:33

wuniaczek ciocia chrzestna :mrgreen: wyściskasz go, na pewno :wink: ale mam zaciesz, kurcze czuję się jak na jakimś haju, bo do końca tak nie dochodzi - jak to? jednak rude będzie? :oops:
wuwuna - Nie Lis 01, 2009 13:48

Oli napisał/a:
wuniaczek ciocia chrzestna :mrgreen: wyściskasz go, na pewno :wink: ale mam zaciesz, kurcze czuję się jak na jakimś haju, bo do końca tak nie dochodzi - jak to? jednak rude będzie? :oops:
ja też po wczorajszym porwaniu Wowo mam zaciesz :P
Anonymous - Nie Lis 01, 2009 14:14

Wysyłam do wszystkich PW z prośbami o dane :wink:
wuwuna - Nie Lis 01, 2009 21:35

Ren napisał/a:
Wysyłam do wszystkich PW z prośbami o dane
ja odpowiedziałam już rano :twisted: :P
Devona - Pon Lis 02, 2009 11:34

Ja też odpowiedziałam :D .

Czekam na nowe fotki i ważenie klusek :] .

Anonymous - Pon Lis 02, 2009 13:42

Nie dostałam jeszcze danych od Magnes. Prosiłabym o podanie mi ich jak najszybciej, bo chce jeszcze w tym tygodniu wysłać umowy, żeby wszyscy zdążyli mi je odesłać na czas. Bo ostrzegam, że żadnego maluszka nie wyślę do domku jak nie będę podpisanej umowy.

Chyba, że ktoś zadeklaruje osobisty odbiór, to wtedy możemy umowę podpisać na miejscu :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group