To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot R Emerald Moon - rezerwacje str. 7!

emileczka - Nie Wrz 27, 2009 10:37

Idą w ślad za mamusią i chcą być dużymi szczurasami :mrgreen: . Jedzą wszystko, a najlepiej smakuje im danio :DD , a jak nie ma danio to ganiają Luśkę (w sumie to jej cyce :lol: ). Micha suchego jedzenia znika w 15 min, a nie są grube, są smukłe i śliczne. To nie są już myszki :mrgreen:
Oli - Nie Wrz 27, 2009 11:36

emileczka napisał/a:
Jedzą wszystko, a najlepiej smakuje im danio :DD
wyssały je z mlekiem matki, skoro ona tak się nim opycha. :lol:
Nakasha - Nie Wrz 27, 2009 14:47

Oli, dokładnie :lol: :lol:

Jak one wyrosły :shock: fotki ze spania w domu są przesłodkie :DD

sachma - Nie Wrz 27, 2009 16:50

Nie wiem czy heniok informował - maluchy dziś do mnie nie przyjadą.. jak ustalimy inny termin to odezwę się do osób z trójmiasta na pm.
heniok - Pon Wrz 28, 2009 11:40

Informacja dla domków z trójmiasta :

Maluchy odbierze Sachma 30.09 o 10.36 z przesyłki konduktorskiej na dworcu Gdańsk Główny

Nie wiem tylko jak ja się z nimi rozstanę ;(

[ Dodano: Wto Wrz 29, 2009 19:34 ]
Maluchy mi się rozjeżdżają, właśnie Quagmire odbiera RIO, ja się zapłaczę ;( ;( ;(

Ostatnie jego fotki u nas :


quagmire - Wto Wrz 29, 2009 21:46

Jesteśmy już w domku :)
Rio został wymiziany przez moją współlokatorkę, a teraz poznaje swoją nową klatusię. Je, zwiedza i bryka. Pewnie smutno mu bez braci, ale da radę.

Za to moi chłopcy obwą:cenzura:ą mi teraz współlokatorkę, żeby się dowiedzieć, skąd się wziął obcy zapach :mrgreen:

Wszystkie maluchy są słodkie i duże. Miziałam Rajkę i Rozi. Rajka jest nieśmiała i delikatna, a Rozi to mały łobuziak, który ganiał po klatce swoje starsze koleżanki :P

heniok, emileczka bardzo dziękuję za tak miłe przyjęcie i w ogóle za wszystko :)

emileczka - Śro Wrz 30, 2009 06:40

Dziś rano wyjechały trójmiejskie szczurki – pięć pięknych kobietek :mrgreen:
Strasznie tęskno za nimi :( , będę jajo niosła do 10.36 - o tej godzinie mają być w Gdańsku

A to zdjęcia z wczoraj:

1. Rubella



2. Rashida


3. Riikka



4. Roosa


5. Raija


apsik - Śro Wrz 30, 2009 08:40

czekam z niecierpliwością na Rashidkę. Ale dopiero wieczorkiem ją dostanę od Sachmy. Mój łysolek-wystrzyżony pudelek ;-) . Mam nadzieję, że dziewczyny nie będą strzelać fochów i jakoś ją przyjmą.
heniok - Śro Wrz 30, 2009 09:07

apsik napisał/a:
Mój łysolek-wystrzyżony pudelek


Już nie taki łysolek, ma genialne futerko :mrgreen:

Czemu pociąg jedzie 6 godzin ;( , jajko zniosę i to strusie gotowane na twardo ;(

madzial13 - Śro Wrz 30, 2009 09:18

heniok, efekt opuszczonego gniazda :P Czas zająć się kobietą :wink:
sachma - Śro Wrz 30, 2009 09:27

a Heniok już mnie wywala na dworzec ;( a jest zimno.. nie chce tam czekać godzinę ;(
luiza - Śro Wrz 30, 2009 12:00

Ja nie wiem jak to jest :roll: Ciocia u mnie była właśnie, i Twierdzi że to Jej Dziewczyny są NAJładniejsze :twisted: . A w gnieździe jeszcze maluszki zostały więc kobieta musi poczekać :D
sachma - Śro Wrz 30, 2009 12:01

no to już są u mnie! są bardzo duże i odważne :) oblazły mnie i laptopa, boją się flesha i dzwięki aparatu więc ciężko zrobić im ładne zdjęcie.. ale coś tam mam, dam później :P

ciocia Peq i ciocia Fej mają ręce pełne roboty :D zaganiają trzódkę, myją i pilnują bo te paskudy wchodzą ze wysoko zdaniem cioć :)

quagmire - Śro Wrz 30, 2009 12:08

sachma napisał/a:
ciocia Peq i ciocia Fej mają ręce pełne roboty zaganiają trzódkę, myją i pilnują bo te paskudy wchodzą ze wysoko zdaniem cioć

Taaaak, sa bardzo odważne, szczególnie jak są w grupie :)

Ale już ładnie obrosły futerkiem, prawda?

sachma - Śro Wrz 30, 2009 12:16

quagmire napisał/a:
Ale już ładnie obrosły futerkiem, prawda?


prawda :) ale na nasadach ogonków mają takie kępki puszku - bajecznie to wygląda :)

dzieciaki już z ciotkami połączone :) siedzą w dunie bo sprzątam dużą klatkę :) zgrzytów brak :) nawet Vani się nie burzy tylko totalnie olewa :)

[ Dodano: Sro Wrz 30, 2009 12:53 ]
no to fotki dzieciaków i indywidualne Rubelli :)











Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group