To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - O-bobasy Emerald Moon

Layla - Wto Sie 11, 2009 12:05

nezu napisał/a:
Mam nadzieję że sytuacja zostanie wyjaśniona, a imię zmienione.
O jeju, ja też mam nadzieję, wiem, że nie mam nic do gadania, ale zgadzam się z nezu :P
quagmire - Wto Sie 11, 2009 12:44

Może nazwijcie go Olho (Oljo) - to po portugalsku oko, Oczko - tak ładnie brzmi :mrgreen:
Anonymous - Wto Sie 11, 2009 12:47

Ja tez sobie nie życzę aby inny szczur miał takie samo imię jak mój, za jego życia. Zresztą, ustalałysmy to juz dawno temu i takie ustępstwo nagłe mnie drażni. :?
madzial13 - Wto Sie 11, 2009 13:39

nezu, a ja mam pytanie, co przemawia za taką restrykcyjną polityką dotyczącą nazewnictwa?
wuwuna - Wto Sie 11, 2009 13:41

Spokojnie. Od załatwiania konfliktów/toczenia dyskusji mamy przecież forum SHSRP. Tam można do woli się rozpisywać. Więc wszystkich członków zapraszam tam. A tu proszę o zakończenie ot. :)
Olga - Wto Sie 11, 2009 14:27

Nie wiedzilam, ze to taki problem :|
Ale skoro juz jest to L. zmien prosze imie z Omar na Opiate i bedzie po problemie ok?

Dziekuje

Oli - Wto Sie 11, 2009 14:35

Olga napisał/a:
Nie wiedzilam, ze to taki problem :|
Jest, bo widzicie - każdy hodowlany szczur swoją osobą reprezentuje pewną odrębność. Chodzi o porządek, bo nikt nie posługuje się na codzień przydomkami. No i teraz pada w eter info, że Omar ma guza - dziesięć osób się denerwuje itp. no i w papierach też zawsze się może coś pomylić, a tak każdy szczur jest odrębnym "dokumentem" i historią. Łatwiej dojść do czegokolwiek jak nie ma w przodkach 10 Misiów, 15 Remich i 5 Omarów. :wink:
Olga - Wto Sie 11, 2009 14:46

Ok rozumiem i nie bede sie upierac bo az tak mi nie zalezy na tym imieniu :P

I tak dlugo sie nad nim zastanawialam wiec najwyrazniej tak mialo byc :]
Jeszcze nich tylko L. potwierdzi ze zamieniamy Omara na Opiate i wszyscy beda szczesliwi? :]

Layla - Wto Sie 11, 2009 15:05

Olga, to absolutnie nic osobistego ;) Oli bardzo dobrze wytłumaczyła ;)
L. - Wto Sie 11, 2009 15:11

ja tam zawsze myślałam, że tu chodzi o ten sam przydomek hodowlany.
ale mogło mi się zapomnieć.
ludzie luuuzik przecież to nie problem.
tak trudno było napisać mi PW, ja bym napisała do Olgi , Olga by mi nowe podała i tyle.
:|

jakieś zdjęcia będą :wink:
na razie nie mam siły..

Olga - Czw Sie 13, 2009 12:58

eghhh.... skoro juz Allo na nowo odzylo po jednodniowym strajku/errorze, to moze by jakies foty? :P :P

:foty:

L. - Czw Sie 13, 2009 13:52

Olga, jak wróce do domu i allo nie padnie znowu to wstawie :wink:
baradwys - Czw Sie 13, 2009 14:24

ani nie mówcie o padnieciu Allo bo wścieklizny dostane!!
L. pniąde ^^ wysłane :) tylko proszę napisz co z tym transporterkiem całą reszte masz na PW :)

L. - Czw Sie 13, 2009 16:14

Shy_Lady, masz PW.

Dziewczyny bardzo przepraszam, ale do wystawy nie wyrobie sie z wydrukowaniem metryk :/ przez to, że allo padło poprzesuwało mi się wszystko, bo u nas na podforum są nr. rodowodów. Do pracy nie wzięłam odpowiednich kartek i numerów, a w domu nie mam drukarki.
Dośle Wam to pocztą :wink:

umowy i karty zdrowia mam.
przypominam o KSERO DOWODU.
jeżeli ktoś bedzie na wystawie niech weźmie ze sobą ksero dowodu.
jeżeli kogoś NIE będzie to ksero dowodu odsyła mi w raz z jednym egzemplarzem umowy (umowa jest w dwóch. - 1 dla mnie, 1 dla was)

Hanka_i_Medyk - Czw Sie 13, 2009 16:19

Oki doki, to ja odeślę swoje ksero dowodu wraz z Twoim egzemplarzem umowy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group