To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot C Happy Feet - Malce w nowych domach

Anonymous - Czw Mar 19, 2009 08:33

Cynamonek :serducho:

też mi się wydawało, że jest za ciemny na agutka (porównywałam z fotkami Orisi z dzieciństwa) ale myślałam, że to przez światło na zdjęciach... ;)

Dory - Czw Mar 19, 2009 19:40

Mam banana dookoła głowy :serducho: :serducho: :serducho:
Anonymous - Sob Mar 21, 2009 10:32

Tak, tak, wiem, nie daję ci żyć Azi, męczę i jestem namolna, ale bardzo proszę o zdjęcia. :DD :foty:
Azi - Sob Mar 21, 2009 18:44

Vissienko, ja nie dlatego mówiłam, że najwześniej zdjęcia w poniedziałek, bo mi się robić nie chce, tylko nie mogę ich fizycznie zrobić. Właśnie pojechałam odwiedzieć rodziców (a przy okazji Morkę i Finkę) i jeszcze kilka spraw załatwić. Wrócę jutro, to może coś pstryknę ;)

A wczoraj leżelismy sobie jakiś czas na łóżku. Tałatajstwo niestety już wie jak wchodzi się pod sweter :/ i, że przy ciele najlepiej i biegają po mnie śpiąc w zakamarkach swetra, przez co boję się czasami ruszyć. Wczoraj najukochańsza była Curry, która większą część czasu przespała przytulona do ręki i nie chciała siedzieć z resztem rodzeństwa pod swetrem i Cykorka, która już zapowiada się na miziaka - rozpłaszcza się i podstawia łepek pod mizianki ;)

Po przeanalizowaniu fotek miotu O RT i A VR ustaliłam, że fuzziki jednak są black. Przez co mam niezwykłą kropelkę i prawdopodobieństwo zaskakuje mnie po raz kolejny (chyba mi za złość robi).

Postanowiłam, że Cavanah będzie opisany jako english irish, podobnie jak Cukinia. Czosnek i Ciapka to selfy, Cynamon niest. self, Chrupka i Cykoria niest. irish, a Chili i Curry niest. berkshire.

Reszta pozostaje bez zmian ;)

A poza tym - mlauchy rosną, wczoraj poznały sianko (co bardzo im się spodobało), mają też więcej hamaczków, po krótych skaczą z prawdziwą szczurzo-dziecięcą radością. No i zaczynają się bójki w rodzeństwie :twisted:

Anonymous - Sob Mar 21, 2009 18:54

Cytat:
Vissienko, ja nie dlatego mówiłam, że najwześniej zdjęcia w poniedziałek, bo mi się robić nie chce, tylko nie mogę ich fizycznie zrobić.
musiałam o tym zapomnieć zaraz po przeczytaniu.. :oops: :D

Azi napisał/a:
Cykorka, która już zapowiada się na miziaka - rozpłaszcza się i podstawia łepek pod mizianki ;)
jaaaaj :falover: :falover: :falover: Aż sprawdziłam czyjaż ona. :D
Katsumi - Sob Mar 21, 2009 20:58

boskie imiona mają! śliczne maluszki :)
mc - Sob Mar 21, 2009 22:09

Azi napisał/a:
Wczoraj najukochańsza była Curry, która większą część czasu przespała przytulona do ręki i nie chciała siedzieć z resztem rodzeństwa pod swetrem


:serducho: :serducho: moje kochane maleństwo :)

jullcia_ - Nie Mar 22, 2009 10:06

Jakie to małe szare jest piękne!!!! :serducho: :serducho: :serducho:

http://www.fotosik.pl/sho...5b75798b87f3749

Anonymous - Nie Mar 22, 2009 10:16

jullcia_, Czosneczek jest beżowy, nie szary. :mrgreen: :serducho:
jullcia_ - Nie Mar 22, 2009 10:21

Oszukaństwo, na zdjęciu wygląda jak szary! :-P
Whatever, i tak jest booooski :serducho:
Zresztą, jak wszystkie maluszki..

zazdroszczę właścicielom :roll: :P

Anonymous - Nie Mar 22, 2009 10:46

jullcia_, wystarczy popatrzeć na inne zdjęcia i widać beż. :P A kolor jest naprawdę wyjątkowy, przepiękny. :serducho:
Azi - Nie Mar 22, 2009 12:19

Viss napisał/a:
A kolor jest naprawdę wyjątkowy, przepiękny.
wiem... i nie wiem, czy nie będę próbowała gdzieś Ciapki zamelinować :P

chociaż w sumie to ja bym żadnej nie oddała... Chłopaków muszę, ale...

Ciapka to taka księżniczka, śliczna, jasna i radosna. Chrupka to czołg przepychający się przez wszystko. Chili jest wiecznie rozespana, a te jej dwie plamki na brzuszku mnie rozczulają, podobnie jak u Curry, a Cukinka tak fajnie wtula się w łokieć.

Czosneczek z jednej strony jest zwiedzający, a z drugiej przymilasty, Cynamon zachowuje się jak papuga - gdy tylko może, to pełza, a jak zasłoni się go ręką, robiąc ciemność - idzie spać. Cavahan natomiast woli siedzieć, patrzeć i udawać misia.

Anonymous - Nie Mar 22, 2009 13:48

Azi napisał/a:
Cavahan natomiast woli siedzieć, patrzeć i udawać misia.
o boszszsz..... :zakochany: :falover: :falover: :falover: :falover: Ja już chcę ;( ;( ;( Koszmarne jest to czekanie :oops:
mc - Nie Mar 22, 2009 14:55

Viss napisał/a:
Koszmarne jest to czekanie


Okropne ;( łącze się z Tobą w bólu :wink: pocieszam się faktem, że im bardziej wyczekany maluch tym większa radość jak już się go dorwie :mrgreen: :serducho:

Frag - Nie Mar 22, 2009 17:52

Azi napisał/a:
nie wiem, czy nie będę próbowała gdzieś Ciapki zamelinować :P

Ciapka to taka księżniczka, śliczna, jasna i radosna. Chrupka to czołg przepychający się przez wszystko.


Jak to zamelinować?! :shock:

Nie, proszę - Wszystko już przygotowane na przyjęcie Księżniczki i Małego Czołgu!... Możemy Cię za to regularnie odwiedzać... :-P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group