To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Koty vol. VII

mikanek - Nie Gru 08, 2013 18:03

Stefcia i jej ulubione zajęcie :D



Ninek - Nie Gru 08, 2013 18:05

rudziak, cudne te Wasze kotałki :)

mikanek napisał/a:
Stefcia i jej ulubione zajęcie :D
[url=http://imageshack.us....th.jpg]Obrazek[/URL]

Jaki brzucho :serducho:

mikanek - Nie Gru 08, 2013 18:07

Brzucho jeszcze zarasta po sterylce, ogólnie to straszny chudziak :wink:
Ninek - Nie Gru 08, 2013 18:09

mikanek, i dobrze, że chuda, bardzo dobrze :)
Planuję utrzymać Mefista chudego, oby się udało bez płaczu o dodatkowe jedzenie :P

NinaWi - Nie Gru 08, 2013 18:22

mikanek, słodziak :serducho:

Zwariowałam. Zakochałam się w kociaku. Ze zdjęcia. Wiem, że nie mogę, bo mieszkanie jeszcze przez jakiś czas będzie małe, bo kociaki swoje niedługo będę mieć, bo miał być limit 3 koty dopóki się nie przeniesiemy na wieś. Ale ona jest taka śliczna i już ją kocham i ma pompon na końcu ogonka i skarpetki i ma rude ucho. I nawet jeśli nie będzie nadawać się do hodowli to jako peta ją chcęęęę mimo, że to "głupota" ;(

mikanek - Nie Gru 08, 2013 18:25

Pokaż to cudo!
NinaWi - Nie Gru 08, 2013 18:42


:serduszka:

klauduska - Nie Gru 08, 2013 18:43

NinaWi, poka :D

edit:
O, zobaczyłam, że wstawiłaś. A ty wiesz, że istnieją też inne hodowle w PL :P ?

NinaWi - Nie Gru 08, 2013 18:57

klauduska, milcz :lol:
Ona mi wszystko psuje, wszystkie plany, no aleeeeeeeeee :serducho: . Wiem, że nie powinnam jej brać, bo to głupota, ale tak bardzo chcę ;(

klauduska - Nie Gru 08, 2013 19:04

NinaWi, idę cię puknąć w głowę na fb :P
mikanek - Nie Gru 08, 2013 20:29

Jest cudowna :serducho:
rudziak - Nie Gru 08, 2013 21:10

mikanek Stefcia to wzorowa mizianka :mrgreen:

Ninek dzięki :mrgreen:


A ja tak sobie będę tu po cichu podrzucać różne rzeczy bo faza zachwytów nie mija :mrgreen: rety kto by pomyślał, że JA oszaleje na punkcie kotów :shock: :lol:

Pierwsze spotkanie z naszą suczką, totalny chillout :mrgreen:
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Ninek - Nie Gru 08, 2013 21:15

Żeby mój pies taki był ;(
A ten chory zazdrośnik jest okropny. Nie wiem już co mam zrobić, żeby się tolerował z kotem.
On nawet naszym sukom nie pozwala leżeć koło nas, tylko hrabia może. Kot przy człowieku jest niedopuszczalny i trzeba go pogonić, podgryzając po tyłku...

NinaWi - Nie Gru 08, 2013 21:37

mikanek, wieem ;( Klaudia mnie popukała w głowę i mi trochę przeszło, ale i tak :serducho: Odkładam decyzję w czasie póki co :P

Ninek napisał/a:
On nawet naszym sukom nie pozwala leżeć koło nas, tylko hrabia może. Kot przy człowieku jest niedopuszczalny i trzeba go pogonić, podgryzając po tyłku...

Może powinniście mu uświadomić, że to nie on decyduje, kto ma koło Was leżeć? :P

Ninek - Nie Gru 08, 2013 21:40

Off-Topic:
NinaWi, ja jestem zdania, że psy mają same decydować o swojej hierarchii. Dopóki nie robią sobie krzywdy jest ok. Młodsza suka od roku pozwala sobie na coraz więcej przy nim, bo nauczyła się podstaw życia w stadzie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group